Сънувам почти едно и също и не знам какво означава

  • 6 226
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Аз много често сънувам неща ,които са ме товарили по един или друг начин в ежедневието ,да речем  започнах да работя преди години  в един ресторант и поне 2 седмици по цяла нощ разнасях едни салати ,еддни ракии !!Кошмар ,сутрин ставах ,като убита !!!! Joy Joy Joy

Хаха а аз преди години всяка нощ "редях тетрис", за първи път имах електронна игра  Laughing Дори веднъж сънувах тетрис с крави- валяха от небето, а аз ги намествах една в друга  Crazy

# 16
  • Мнения: 42
Аз пък често сънувам че съм в училище, че съм на изпит, че правя класно и контролно.
Неприятен е съня.
Какво ли значи?

Аз много често сънувам неща ,които са ме товарили по един или друг начин в ежедневието ,да речем  започнах да работя преди години  в един ресторант и поне 2 седмици по цяла нощ разнасях едни салати ,еддни ракии !!Кошмар ,сутрин ставах ,като убита !!!! Joy Joy Joy

Хаха а аз преди години всяка нощ "редях тетрис", за първи път имах електронна игра  Laughing Дори веднъж сънувах тетрис с крави- валяха от небето, а аз ги намествах една в друга  Crazy
Оф и мен ме е яд като работя насън.

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 19:32 от AnMary

# 17
  • Мнения: 5 377
Сънищата отразяват нашата психика. Обикновено са свързани с наши преживявания.
Забелязали ли сте колко е трудно на сън да тичаш. Все едно краката ти са вързани.

# 18
  • Мнения: 51
Уф, аз още сънувам, че ме изпитват пред черната дъска, а аз не знам отговорите и ужасно се срамувам. Crazy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Аз много често сънувам неща ,които са ме товарили по един или друг начин в ежедневието ,да речем  започнах да работя преди години  в един ресторант и поне 2 седмици по цяла нощ разнасях едни салати ,еддни ракии !!Кошмар ,сутрин ставах ,като убита !!!! Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
Аз пък веднъж сънувах че имам контролно по психология и цяла нощ съм плакала на сън че няма да го взема  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 17
И аз често сънувам училища, въпреки че отдавна не съм в учебна възраст. Сънувам основното училище, смесено със средното, и после с висшето. Странни смесици, от сградите, учителите, учениците и други хора и събития. Не се замислям обаче за смисъла на тези сънища въпреки, че са малко неприятни, понеже все съм неподготвена, или не знам в коя стая трябва да отида , не знам в кой клас курс, стая ,зала съм,  не знам какви часове имам - нищо. Само знам че трябва да вляза в час.
За мен тези сънища означават че трябва да се спра и да помисля за важните неща, тях трябва да ги знам и усвоя. Учението продължава цял живот дори извън класните стаи.

За друг училището сигурно означава нещо друго. Неподготвен за час, често е страх от неизвестността  и изпитания, които може да донесе тя.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 380
И аз често сънувам училища, въпреки че отдавна не съм в учебна възраст. Сънувам основното училище, смесено със средното, и после с висшето. Странни смесици, от сградите, учителите, учениците и други хора и събития. Не се замислям обаче за смисъла на тези сънища въпреки, че са малко неприятни, понеже все съм неподготвена, или не знам в коя стая трябва да отида , не знам в кой клас курс, стая ,зала съм,  не знам какви часове имам - нищо. Само знам че трябва да вляза в час.

И при мен е така Много ги мразя тия сънища за училищата  #2gunfire

# 22
охх, отдъхнах си, че не съм само аз със сънищата с училище. Странно, защо всички сънуваме че сме неподготвени за въпросния час? Може би наистина е страх от неизвестното, поне при мен има доза, но досега не го бях осъзнала.

# 23
  • Мнения: 54
И на мен веднъж ми се случи в продължение на седмица и половина да сънувам почти един и същи сън може би 5,6 пъти. Crazy Беше свързано с нещо неосъществено. Rolling Eyes Когато успях да го изхвърля от съзнанието си Wink и сънищата спряха.

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 20:09 от ·٠•Sisito•٠·

# 24
  • Мнения: 56
Уф, аз още сънувам, че ме изпитват пред черната дъска, а аз не знам отговорите и ужасно се срамувам. Crazy



И на мен като бях ученичка ми се е случвало голям срам  Crazy Crazy

# 25
  • Мнения: 51
Уф, аз още сънувам, че ме изпитват пред черната дъска, а аз не знам отговорите и ужасно се срамувам. Crazy



И на мен като бях ученичка ми се е случвало голям срам  Crazy Crazy

Странното е, че на мен никога не ми се е случвало в училище да ме изпитват и да не съм учила, напротив, учех много и имах само хубави оценки, но в съня ми се случваше и още се случва, въпреки че отдавна съм завършила гимназия, отдавна съм завършила и висше. Wink

# 26
  • Мнения: 56
Уф, аз още сънувам, че ме изпитват пред черната дъска, а аз не знам отговорите и ужасно се срамувам. Crazy
И на мен като бях ученичка ми се е случвало голям срам  Crazy Crazy

Странното е, че на мен никога не ми се е случвало в училище да ме изпитват и да не съм учила, напротив, учех много и имах само хубави оценки, но в съня ми се случваше и още се случва, въпреки че отдавна съм завършила гимназия, отдавна съм завършила и висше. Wink
Така е аз също доста отдавна завърших ,но явно подсъзнателно от време на време се присещам иначе не си обяснявам как точно това ще сънувам  newsm78 ,но на мен ми се е случвало да не си знам урока  Embarassed Mr. Green

# 27
  • Мнения: 51
Мисля си, че може би се дължи на страх от някакъв провал - в работата например. По-притеснителни сме, а може би и по-взискателни към себе си, не знам.
Ама и аз, каква психологическа характеристика дръпнах! Joy

# 28
  • Мнения: 56
Мисля си, че може би се дължи на страх от някакъв провал - в работата например. По-притеснителни сме, а може би и по-взискателни към себе си, не знам.
Ама и аз, каква психологическа характеристика дръпнах! Joy
Много си права сега като се замисля наистина има истина в това  Thinking и момента в който съм го сънувала този сън,много ти благодаря за психологическата характеристика  Hug Hug

# 29
  • Мнения: 1 591
аз училище не съм сънувала, но много често сънувам, че скачам от мноооооого високо и много ме е страх.  скоро сънувах, че е някаква висока сграда, а аз трябва да скоча, а няма какво да ме спре.  много страшно...  също често сънувам, че летя, просто се нося над земята, понякога много ниско, понякога над човешки ръст.  ситуациите винаги са различни, но много често включват скачане от високо или летене, това с години, откакто се помня....  някой изпитвал ли е същото?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт