"Дързост и красота"- тема 67:"Да поиграем Swing "

  • 29 825
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                                     
Брук и Ridge се виждат и тя забелязва, че е напрегнат. Моли го да не се държи така, да има малко вяра.
Ridge пита студено: „В какво?”
Брук: „Рик, Steffy. Дай им шанс, Ридж.”
Ridge: „Не, Брук. Няма да им дам шанс. Сватба няма да има. Точка.”
Стефани кани децата си на обяд. Ник е любопитен как ли ще премине срещата.
Оуен започва да се съблича като подканя Джаки също да го направи.
Тейлър се среща с Рик: „Благодаря ти, че дойде. Сигурна съм, че знаеш защо искам да те видя.”
Рик: „Точно така. Тук си, за да ми дадеш сватбен подарък.” После като вижда, че на Тейлър никак не ѝ е до смях, се извинява  и иска да се отпусне.
Тейлър: „Всъщност не може да бъде по-лошо. И може би някой ден, когато имаш  дъщеря, а тя е решена да се омъжи за човек, който всъщност не я обича, ще разбереш.”
Рик: „О. Благодаря.”
Тейлър: „Това е истината, Рик и ти го знаеш. Не можеш ли просто да бъдеш честен със себе си? Способен ли си на това?”
Рик: „Тейлър, ти можеш само да спечелиш от тази ситуация?”
Тейлър: „Аз съм наясно с това, което може да получи - може би малко възмездие за мен, малко отмъщение за Ridge. Така или иначе, ще убиеш два заека с един куршум.  И двамата губим още една дъщеря.”
Рик: „Тейлър, ти няма да загубиш още една дъщеря. Ти няма да загубиш Steffy. Кълна ти се. Всъщност, ако всичко това се разиграва като искам, ти ще спечелиш Ridge обратно.”
                                                           
Ridge: „Ти и аз трябва да  направим нещо. Аз никога няма да променя мнението си за тази сватба. Няма нищо, което може да се каже, какво да се направи, за да промени решението ми. Надяваме се, че някой ден ще видиш истината. Тейлър и аз бяхме с Томас днес, нашият син, който бе принуден да живее в клиниката. Защо? Заради  своя гняв. Е, Томас не е по принцип  ядосано дете, но Рик го накара да стане. Той  изкара много хора от равновесие напоследък. Така че не очаквай от мен някога да приема Рик да се ожени за дъщеря ми, Брук. Това, което очаквам е ти най-накрая да свалиш тези наочници, когато се отнася за сина ти и да осъзнаеш колко разрушителен, манипулативен и опасен е и да ми помогнеш да  го спрем.”
Оуен прави комплимент, че трудно може да  се устои на Джаки. Подканва я да се съблече.
Стефани и Ник се чудят къде е останала Джаки.Тя недоволства: „Не е чудно, че тази компания е в тежко положение.”
Рик: „ Трябва да ми благодариш, че се женя за дъщеря ти.”
Тейлър: „Дори не мога да повярвам, че ми го казваш. Дори не мисля, че знам кой си. Не познавам този човек  пред мен. Какво е станало с теб, което те е направило такъв”
Рик: „Искаш ли да знаеш какво се случи с мен? Обичах те. Обичах те повече, отколкото можеш да си представиш. И тогава един ден ме изостави без предупреждение. Ти ме изостави заради Ridge. Ridge. Ridge …Мразят това име. Този човек ме кара да полудея. Всичко, което означаваше нещо за мен в живота ми е било взето и загубено  заради  този човек. Няма да се примиря с това вече. Мой ред е. Време е за реванш.”
                                                         
Ник и Стефани  правят конферентна връзка с Джаки: О. A-договорено. Съгласен съм.
Стефани и Ник правят едно конструктивно съвещание, на което Джаки се съгласява с всичко толкова бързо и лесно, че Стефани е разтревожена, дори пита Ник не мисли ли, че я хваща грип.
Тейлър: „Току-що призна, че това е за отмъщение на Ridge.”
Рик: „Не, не, не. Чуй ме. Обичам дъщеря ти. Но и да си отмъстя на  Ridge е допълнителна облага.”
Тейлър: „Това е толкова лошо”
Рик: „Steffy и аз ще се женим, Тейлър.. Така че имате две възможности за избор. Първо, можете да приемете моето предстоящо сключване на брак с дъщеря ви и с нетърпение да очаквате  деня. Или, второ, вие не може да приемете нищо, но пък ще бъдете нещастни. Така или иначе,  ще се свърши с Ридж.”
Брук: „Ridge, аз не искам да говоря за Рик и Steffy. Аз просто искам да говоря за нас ...Всичко, което имаме един към друг. Няма проблем, който да застане между нас. Ние можем да преодолеем всичко.” 
Ridge: „О, Брук. Съжалявам. Съжалявам. Аз не мога.”
Брук: „Защо?”
Ridge: „Заради сина ти…О, Боже мой, той  най-накрая нахлува в собствената ни спалня. Той  най-накрая достига между нас.”
                                                           
Стефани съобщава на Фелиша и Торн, че си е намерила работа. Фелиша се подсмихва снизходително.
Торн: „Какво, да продаваш сандвичи в Бургер фуд?”
Felicia: О, боже. Вие сте сериозни, нали?
Стефани вкисва: „ Сега вече знам защо сме те държали в пласмента  през всичките тези години.”
Торн: „Да. Знаеш, че се се шегувам.”
Стефани: „Знам. Ами ...  Аз исках да го чуете от мен първо. Това ще бъде в пресата утре. Аз вече съм в Джаки М..”
Felicia: „Джаки М.?”
Торн: „Нали ги мразиш”
Стефани: „Ами, аз знам, че е малко странно и в интерес на истината, той ми предложи работа,  първия път, аз го отхвърлих.”
Felicia: „Защо ти предложи работа?”
Стефани: „Е, предполагам, че защото имам връзки и опит, и, ъ-ъ ...  ценят това.”
Felicia: „А баща ни очевидно не знае.  О, боже. Ще бъдеш в конкурса.”
Стефани: „Ами, очевидно е така.”
Торн: „Ще кажеш ли на татко за това?”
Стефани: „Не Той ще го научи от пресата утре.”
                                                         
Торн: „О, хо-хо. Това ще го издуха.”
Брук: „Ridge, не. Ще се справим. Ние винаги го правим „.
Ridge: „Логан, ние никога не сме имали проблем като този. Твоят син ни разкъсва на парчета. Не само дъщеря ми, той скоро ще отведе и теб далеч от мен. Трябва да ми помогнеш. Имам нужда от твоята помощ.Спри това момче, преди да ни унищожи. Моля, Logan. Моля.”
Джаки М се подготвят за голямото шоу.
                                                         
Брук е в спалнята си, четка косата си. Рик идва  да я види. Тя е изненадана. Показва ѝ екземпляр от сватбените си клетви. Пита я дали се пребори с Ridge за него и плановете му за Steffy. Брук го уверява, че ще се оправи. Ridge знае, че трябва да приеме връзката им, за да може нещата да се изгладят.
В кабинета си Ridge казва на Тейлър, че никога няма да приеме Рик да се ожени за  дъщеря му. Тейлър се съгласява. Трябва да защитят своята дъщеря със или без помощта на Брук.
Дона е в офиса на Ерик в очакване на излъчване на шоуто на  Джаки. Ерик е развълнуван също, защото ще има модели и на дъщеря му.
                                                         
В „Джеки M” Стефани помага на всички да се подготвят зад кулисите. Ник казва, че трябва да изчакат до края на шоуто, за да обяви самоличността на Мадам Х. Стефани се съгласява. Те искат всеки да се влюби в проекта, преди  да узнаят, че е от  Бриджит. Джаки и Оуен влизат. Ник спира майка си, за да види как се чувства.
Ник държи реч на екипа за това, как  ще развълнуват модния свят с новото си партньорство със Стефани.
Брук и Рик обсъждат драмата в техните отношения. За пореден път Рик успява да я убеди, че чувствата му са истински. Ridge трябва да вземе  и чувствата на  Steffy  под внимание. Заявява, че всички хора да се опитат да ги разбият, никога няма да успеят.
В офиса Ridge и Тейлър обсъждат как могат да  прекратят тези отношения. Ридж иска да разработи план, в който Steffy да чуе Рик как го дразни. Ridge чувства, че след това, Steffy няма да иска да има нищо общо с него. Ridge има компютър с вграден микрофон. Тейлър казва, че всичко, което трябва да направи е да се подмами Рик да отвори  устата си.
Steffy отива в офиса на своя дядо да гледат телевизия. Тя казва, че всеки говори за това голямо съобщение. Дона е там и казва, че може би  трябва да покани Торн и Фелиша. Ерик казва, че го е направил, но те отказали. Steffy предполага, че те вероятно са му ядосани след уволнението на Стефани. Donna седи близо до Ерик и казва, че Стефани сама си е виновна. Успихът на компанията не се дължал на Стефани, а на Ерик.
Джаки излиза на подиума и благодари на всички, че са дошли. Тя ги кани на празника за очите - най-новите дизайни на Мадам Х. Джаред е отпред и харесва това, което вижда. Първата рокля е елегантна почти бяла.
Джаки гледа зад кулисите и развълнувано разказва на Ник, че това са пари в банката.
Ерик се усмихва в кабинета си. Той възкликва, че всичко е красиво. Steffy гледа внимателно и коментира, че Мадам Х наистина изглежда  си разбира от работата. Дона е доволна за Ерик. Steffy не може да разбере защо той е толкова щастлив за успеха на линията. Ерик казва, че е горд.
                                                           
Стефани поздравява всички модели, като излизат на сцената. Кларк я приближава и пита дали  мисли, че Ерик гледа. Тя се усмихва и отговаря, че се надява на това.
Джаки се връща и благодари на всички отново. Казва им да спестят малко аплодисменти за гения, който стои зад тези дизайни. Горда е да представи Мадам Х. Въвежда Бриджит. Бриджит излиза на сцената Тя и Джаки се целуват. Джаред усмихва. Ник изглежда много доволен.
В офиса на Ерик Steffy е изненадана, че авторката е Бриджит. Ерик е на върха на света. Той казва, че това е неговото момиче. Donna държи ръката на Ерик и се усмихва.
Джаки казва на тълпата, че са щастливи, че дъщерята на Ерик Форестър е в Джаки М. Добавя, че  имат още една голяма изненада. Jared иска да знае какво повече може да имат от една Forrester. Джаки хваща ръката на Бриджит и радостно обявява: „ Две Forresters.”
Ерик сяда обратно в стола си и не може да  проумее какво говори Джаки. Лицето му показва объркване.
                                                       
В кабинета си Ridge гледа снимката на него и Брук с децата. Рик влиза и хвърля покана на бюрото му. Ridge я скъсва. Рик се смее и му казва, че има още стотици. Сватбата ще стане. Съветва Ridge да не се сърди, тъй като всичко, което прави създава напрежение в отношенията му с Брук и Steffy. Рик насмешливо казва на Ridge, че не може да чака до месец. Той казва, че сватбената рокля на Ridge е красива, но и ще изглежда по-добре легнала върху нея. Тейлър се приближава и чува коментарите му. Тя гневно казва  на Рик да си затваря устата. Не иска да говори за дъщеря ѝ по този начин. Рик  се смее и казва на Тейлър, че е имала своя шанс. Тя загуби, дъщеря ѝ - спечели.
Ерик смята, че това е трик.
В вackstage, Ник, Оуен и Кларк изчакват обявяването. Кларк казва, че тълпата ще се взриви. Оуен заявява, че се надява Ерик да е  седнал.
Jared пита Джаки как така има две Forresters. Джаки казва, че „Джаки М” е дестинация за чисто нов талант. Лицето, което е на път да въведе, знае повече от всеки друг за модата. Тя дава път на Стефани. Всички притихват.
Джаки казва, че този човек може да се превърне „Джаки М” във водеща модна къща.
Стефани се качва на сцената. Публиката аплодира.
Ерик и Дона изглеждат шокирани и потресени.
Стефани благодари на Jackie за милото представяне. Тя също така благодари на Бриджит за колекцията. Казва, че знае, че са изненадани. Тя напомня, че скоро е напуснала  Forrester, защото според  някои хора там, тя вече не може да върши работа.
Дона и Ерик зяпат към телевизора, не искат да пропуснат нито дума. Устата на Steffy е отворена от изненада.
Стефани съобщава на публиката, че  е щастлива, че Ник и Джаки ѝ предлагат възможност да  покаже, че не е минало времето ѝ. Тя предлага предизвикателство за всеки, който иска да покаже нови таланти. Джаред не може да спре да се усмихва. Стефани поглежда към камерата и произнася отчетливо: „Изяж се от мъка, скъпи мечо.”
Ерик стои притихнал.  Steffy и Дона се опитват да се уверят, че  е добре. Ерик е като луд. Не може да повярва, че Стефани е с Джаки. Той пита какво, по дяволите,  прави тя.
Стефани стои на сцената и се наслаждава на славата.
                                                             
Steffy казва, че по-добре да отиде до Кейти, която може да знае какво се случва. Това ще бъде кошмарен PR. Дона се съгласява. Тя мисли, че това е само трик. Стефани познава бизнеса, но  не е чудотворец. Тя не може да направи, така че "групата на аутсайдерите" да стане реална заплаха за Forrester. Ерик изглежда  смутен.
В Джаки М Джаки и Оуен се прегръщат и целуват…
Бриджит намира Стефани в изложбената зала. Тя е малко разстроена колко негативно Стефани се отнесе с  Ерик. Бриджит казва, че се надява да не е вендета. Стефани ѝ казва, че тази вечер е нейна, така че да не се притеснява за нищо друго.
Ник и Кларк  идват към дамите. Те са в еуфория от реакцията на публиката. Кларк казва, че някои го правят заради Стефани. Те никога не са имали  подкрепата на известни хора. Стефани признава, че е направила няколко обаждания. Ник ѝ казва, че това е хубаво.
Джаки и Оуен се присъединят към Ник, Бриджит, Стефани и Кларк. Ник е учуден, когато майка му изчезна. Ник вдига тост за "своите" Forresters.
В офиса Ridge подготвя своя компютър за улов на Рик. Тейлър се надява, че е доловил какво Рик е казал в лентата. Ридж не е, но е сигурен, че Рик говори така през цялото време. Тейлър казва, че е ужасно. Ridge знае, че ще унищожат Steffy. Тейлър се надява, че ще се отърве от него, след като  чуе това, което  казва за нея. Рик идва в офиса на Ridge  без предупреждение. Ridge я моли да ги остави на мира. Тейлър излиза. Ridge предизвиква Рик. Включва компютъра, когато Рик се обръща, за да види как Тейлър излиза. Ридж го пита  защо се е върнал. Рик отговаря, че се е върнал, за  да го измъчва. Ridge му казва да говори. Той е в слух. Рик дава простор на душата си. Той казва на Ридж, че има малко момиченце, което върти на малкия си пръст и Ридж нищо не може да направи. Говори за това как Ridge е наранил майка му отново и отново, а  той е бил безпомощен. Пита го как мисли дали Steffy иска малко палави изтезания в спалнята. Ridge мълчи. Той разглежда компютъра си, което показва, че микрофонът е на запис. Казва на Рик, че все още е ядосано малко момче. Рик му казва, че го мрази. Той иска  Ridge в психологически капан, както той е бил  като момче. Подчертава, че Steffy е негова собственост и няма нищо, което може да направи за нея. Ridge го насърчава да продължи да говори. Рик му казва, че няма скоро да свърши. Той поглежда  Ридж.

# 16
  • Мнения: 6 535
Само на мен ли ми се стори,че днес бруклата изкара цялата серия по комбинезон  newsm78 Mr. Green

Марси, поздравления за темата  Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 400
Гльодай чи Crazy
Тамън си казАх "Сега Оуен ще й го плесне в челОто" Crazy ,пък тя бабата клекнАла,за да му вдигне*******панталона ooooh!
Обаче бабата после кък убаво изигра свършване Laughing Laughing
Направо става за канал French Lover Crazy

# 18
  • Мнения: 907
ББ:
Бил не успява да блъсне Амбър през балкона, защото внезапно в къщата се появява Стефи. И двете дори и не разбират какво е възнамерявал да направи той. Стефи разпитва Бил защо е купил на Амбър такава луксозна къща, след като уж не я е харесвал. Стефи се изправя и срещу Амбър.
Кейти разбира, че Бил е купил онази голяма къща за Амбър, а не за тях двамата. Не е много доволна.
Дейзи е изненадана от спонтанното завръщане на Маркъс в Ел Ей. Той разбира, че Томас е хлътнал по нея. Двамата мъже се изправят един срещу друг, Маркъс казва на Томас, че Дейзи е заета. После, Маркъс предлага на Дейзи да дойде с него в Европа. Тя отказва. Междувременно, Ридж съветва Томас да е по-настъпателен към Дейзи и това кара Томас да я покани да дойде с него в Сан Франциско с частен самолет. Оказала се на самолета, жената вижда, че Томас е разпръснал маргаритки навсякъде (от английски 'daisy' значи "маргаритка"). Той дори й дава една. Въпреки колебанията си, тя приема предложението му за пътуването. Вижда се, че има голямо желание да е с него.
Стефи говори с Тейлър. Споделя й, че си е нацелила Бил Спенсър и я моли да не казва на Ридж за това. Тейлър е много недоволна. Стефи се изправя и срещу Брук, която също не е щастлива от факта, че Стефи е хвърлила око на мъжа на сестра й.
Все още колеблив за бащинството на детето на Амбър, Маркъс я разпитва.
Лиъм се прибира у дома след престоя в болницата. Кейти, Хоуп и Бил са с него. Лиъм е много разнервиран, че Амбър така съсипва живота му. Предлага на Бил най-накрая да разкрият пред света, че тя е бременна. По едно време, Лиъм и Хоуп остават сами. Колкото и да му е тежко, Лиъм намеква на Хоуп, че покрай създалата се ситуация може би е редно да се разделят. Със сълзи в очите, Хоуп се съгласява. После отива при Брук и Ридж и натъжена им споделя това, а те я окуражават.
Бил отново отива в къщата на Амбър и тайно занася телефона й на опасния балкон. После се скрива в храстите и си слага черни ръкавици. Позвънява й, а Амбър (която търси телефона си), чува позвъняването и отива на терасата. Времето не е много добро, ветровито е. Амбър застава при ръба, взимайки телефона си. Бил понечва да скочи към нея и да я блъсне, но тогава изведнъж, един клон се отчупва заради вятъра и пада върху Амбър. Тя пада от балкона. Бил се приближава към ръба и понечва да погледне през него, но тогава чува гласа на Стефи зад себе си. Той й казва, че не е трябвало да идва и й заповядва да си тръгне, след което сам побягва нанякъде. Стефи се приближава до ръба, поглежда надолу и се ужасява. Но не защото е видяла мъртвата Амбър на плажа, а защото е видяла живата Амбър, хванала се за едни клони и молеща за помощ. Стефи, с големи усилия, я издърпва. Амбър й благодари, че й е спасила живота. По едно време, Бил се обажда на Стефи и я кани да дойде при него, за да обсъдят случилото се. Стефи отива в кабинета му и го обвинява в това, че е искал да убие Амбър. На няколко пъти се опитва да каже на Бил, че Амбър е жива, но той не й позволява. Обяснява й, че не е виновен за 'смъртта' на Амбър, но Стефи не му вярва много. Изведнъж, в кабинета влиза самата Амбър и Бил остава потресен. Тя му съобщава за инцидента без да подозира, че той вече знае за него. После си тръгва, а Стефи моли Бил да й обещае, че повече няма да се опитва да премахне Амбър по този начин. Той го прави и двамата се прегръщат.
Междувременно, Дона и Джъстин си говорят за ситуацията с Амбър. Появява се и Маркъс и двамата се изненадани, че той защитава Амбър. После, Дона отива в дома на Бил и Кейти и заварва сестра си да подготвя романтична вечеря за Бил, облечена доста оскъдно. Двете разговарят по темата за възможността Стефи да си пада по Бил. Кейти е сигурна, че няма нищо тревожно, защото Бил не би й се поддал. Самият той се прибира след срещата си със Стефи. Радостен е от изненадата на жена си. Двамата правят любов. После тя го разпитва за Стефи. Предупреждава го, че тя би могла да направи всичко, за да го спечели.
Тейлър отива при Ридж, за да му разкрие, че Стефи си пада по Бил. Ридж е потресен, но започва да с чуди дали Тейлър не преувеличава отново, както в случая с Брук и Томас. Тейлър си тръгва и отива при кабинета на Томас. Спира се при вратата точно като за да подслуша разговор между него и Брук, от който става ясно, че двамата са се целунали на джета на връщане от Париж.
Оливър заснема фотосесия на Брук и Томас в присъствието на Ридж. Появява се и Хоуп и по едно време тя и Оливър остават насаме. Сближават се.
Томас отива в кабинета си и заварва Тейлър там. Тя му съобщава, че е чула разговора им с Брук и знае за целувката им. Томас й обяснява, че той е целунал Брук докато тя е спала, но Тейлър не може да си избие от съзнанието идеята, че Брук е провокирала това. Припомня му историята на Брук с мъжете от семейството. После, Тейлър си тръгва и отива право при Ридж. Разкрива му истината за целувката. Отначало Ридж не може да повярва, но накрая схваща сериозността на проблема. А междувременно, Томас предупреждава Брук, че Тейлър е на път да каже на Ридж за целувката им. Брук отива при Ридж и започва да го умолява да й прости, че е скрила това от него. Ридж е много разколебан.
Томас отива при Стефи и й споделя за случилото се. Тя го обвинява, че целунал Брук. После, Томас споделя и с Дейзи, че баща му може би вече знае за целувката му с Брук. След това, Томас отива при Ридж и започва да му обяснява колко безсмислено е да продължат да разискват този проблем. Ридж обаче не е на това мнение. Той съобщава на Томас, че е решил да прекрати модната линия "Табу". Томас не е доволен.
Тейлър отива в кабинета на Томас и заварва Стефани там. Разкрива и на нея истината за целувката на Брук и Томас. Стефани започва да защитава Брук, макар и леко несигурна. Тейлър й припомня на какво е способна Брук и в крайна сметка като че успява да я накара сериозно да я накара да се замисли. Брук се появява и моли Стефани да не позволява на това да съсипе приятелството им, съградено през последните месеци. Но предишната Стефани като че се е завърнала вече- тя избухва и обвинява Брук, че е постъпила много глупаво. Моли я да си тръгне.

# 19
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                               
Рик продължава да дразни Ridge като му разказва как използва Steffy за отмъщение. Ridge мълчи, защото без знанието на Рик  записва  разговора. Рик е много красноречив за това, което  планира да направи със Steffy и как  я притежава.
В  къщата на плажа Логан сестрите правят на Steffy моминско парти. Брук ѝ казва , че не е твърде късно да се обади на майка ѝ и баба ѝ. Steffy би искала  да са щастливи и да приемат  връзката ѝ с Рик, така, както е направила  Брук.
Дона казва на Кейти, че тя е можело да я предупреди, че Ник наема Стефани. Кейти казва на Дона, че трябва да признае, че това е порив. Donna се шегува, че е отчаян опит. Тя  чувства, че Стефани прави това, за  да се върне при Ерик. Кейти казва, че Ник прави всичко, за да спаси компанията. Donna уверено казва, че мечо не е застрашен от тази хищница. Кейти е със самодоволна усмивка.
Кларк се смее за това как ли трябва да се е почувствал Ерик, докато е гледал Стефани на модния канал. Стефани намира това за много забавно и  би искала да го види.
В офиса Ridge поглежда към екрана на компютъра. Той посочва на Ридж  каква ирония е, че Steffy се е  влюбила в него и му се подчинява безпрекословно.. Лицето, което той мрази най-много в света. Предупреждава го, че ако  продължава борбата си, той ще се премести със Steffy далеч. Ridge го подканва  да говори. Бракът му не е от любов, а за отмъщение. Когато ще казва клетвата си, дори няма да гледа младоженката, а ще гледа Ридж и неговата болка за това как се сбогува и с втората си дъщеря. Рик  подчертава, че отношенията му със Steffy са компенсация за годините на злоупотреба, които е претърпял заради Ridge. Презира как Ридж е обожаван от майка му.
                                                     
Джарет пита Бриджит как се работи с бившия. Тя се усмихва и отговаря, че тепърва ѝ предстои да разбере.
Оуен пуска съобщение на Джаки, че иска да празнува с нея.
Обратно в офиса на Ridge Рик не е приключил. Той смъмря Ridge, че не се отнася с него като с президент на компанията. Изисква да проявява уважение, да става прав. Ridge никога не би могъл, защото не е  Forrester, а Marone. Рик е набрал. Той казва на Ридж, че никога няма да спре. Той ще продължи така през останалата част от живота му. Рик му казва, че е пиле и започва пиука и размахва ръце като пиле. Рик не може да повярва, че Ridge не отговаря.

Извън къщата на плажа Маркъс чака Steffy. Казва ѝ, че е знаел, че Рик го няма и е искал да говори с нея. Steffy го отрязва, като пита дали това има нещо общо с нея и Рик. Маркъс и казва "не", това е за тях двамата. Steffy изглежда объркана. Маркъс  трудно обяснява. От обърканите му обяснения се разбира, че иска само да е щастлива.
В асансьора Рик се чуди защо Ридж не реагира на обидите му. Защо? Защо ще го прави?
Тейлър влиза обратно в кабинета на Ридж, след като вижда, че Рик си тръгва. Тя нетърпеливо иска да знае дали планът им проработи. Ридж казва, че Рик е паднал право в капана им. Той ѝ пуска записа. Лицето на Тейлър остава каменно, докакто  слуша да се говори за отмъщение и как Рик използва Steffy.
Рик се връща в офиса на Ridge, където вратата е отворена. Той чува  лентата. Шокиран е.
Тейлър не може да повярва как Рик говори за Steffy.. Рик е в паника.
В шоурума Стефани прочита смс -и  поздравления. Показва един от  Бил Спенсър. Ник е впечатлен, тъй като конгресменът е голямо име в комуникациите. Ник ѝ казва  да го покани на следващото си ревю. Стефани се смее и обещава. Ник се надява  да го запознае с майка ѝ, тъй като има нужда от мъжко внимание.
В новия си апартамент Джаки изнемощява във вана, пълна с мехурчета. Тя пийва шампанско. Тя се смее и казва, че не може да повярва, че прави това. Оуен стои зад нея и я къпе. Той се шегува с нея. Тя казва, че обича гледката към града.
Ридж и Тейлър завършват  записа за Steffy. Те знаят, че трябва да се бърза и да стигнат до нея.
Рик нахълтва при дамите. Изглежда зле.
                                                     
Дамите са изненадани да го видят и Дона се опитва да го накара да напусне. Рик е почти в несвяст и задъхано обяснява, че е там, за да говори със Steffy, която е изненадана.  Казва, че иска да я отвлече далеч с романтично бягство.
Ридж и Тейлър, са в колата му.
Брук получава телефонно обаждане от Торн и казва, че тя трябва да отиде да вземе RJ. Steffy не иска  да напусне моминското си парти. Рик настоява нетърпеливо. Брук поглежда към него и се шегува, че Рик  на практика ги изхвърля. Целува Steffy за сбогом. Сестрите й казват „сбогом”. Steffy пита Рик къде  ще ходят и какво ще ѝ трябва. Рик изглежда възбуден, така че тя се отправя към спалнята, за да  опакова някакъв багаж.
Джаки и Оуен правят секс във ваната.
                                               
В колата Ридж казва на Тейлър, че  са почти там. Тейлър е със затворени очи. Ridge я поглежда отново и я пита дали  е добре. Тя казва, че няма да се оправи, докато Steffy е наред. Те се надяват Steffy да види какъве всъщност  Рик..
Рик стои на вратата на къщата и се оглежда нервно. Кейти го пита кога ще се върнат. Трябва да говорят, защото Стефани се е съюзила с Мароне. Рик я прекъсва и казва, че не може да се концентрира върху това точно сега. Steffy излиза с малка торбичка. Тя не можеше да си намери нощница.. Donna я дразни, че  може да използва една от нейните нови и  вади от кутия. Steffy се смее и я пъха в чантата си. Рик вижда, че светлината приближава. Той се втурва отново и грабва Steffy за раменете, избутва я към задния вход. Той казва на лелите да заключат вместо него. Всички го гледат, объркани от бързането му. Дона се чуди за какво става въпрос. Кейти изглежда объркана също. Тя казва, че  Рик изглежда е отчаян.
Тейлър и Ridge влизат в предната врата на къщата на плажа. Питат къде е Steffy. Кейти казва, че е излязла. Donna добавя, че Рик я е отвел. Те изглеждат изненадани да научат, че Рик е бил там
Рик кара като луд. Steffy иска да знае каква е изненадата. Рик казва, че просто е искал да прекара малко време с нея. Той предполага, че може дори да избягат.
Навън Ridge и Тейлър се чудят къде е тръгнал Рик. Тейлър се пита дали Рик е разбрал какво са направили. Ridge изглежда притеснен. Тейлър казва, че ако това е така, Рик ще се побърка. Той ще каже всичко, за да настрои Steffy срещу тях. Моли Ridge  да намерят Steffy. Това трябва да приключи тази вечер.
                                                 
Рик накрая измисля, че отиват в Биг беър.
Steffy: „Какво е толкова спешно, че трябваше да бъдеш груб с моите гости?”
Тейлър е притеснена. Ridge не може да разбере защо Рик бяга от тях-той дори не е усетил, че го записва.
Ник прави подарък на Бриджит като ѝ декларира своята признателност. Шегува се, че от всички екс съпруги тя му е донесла най-много пари.
Оуен и Джаки се целуват във ваната.
Телефонът на Стефи звъни, но Рик ѝ извиква нервно да не го вдига. Въпреки това, Стефи говори с майка си, дори ѝ съобщава, че отиват с Рик в Биг беър. Рик се ядосва, отнема ѝ телефона и форсира колата.
Стефи се ядосва: „Дай ми телефона  и  спри колата.”
Рик: „Steffy, не ги оставяй да ни развалят вечерта.”
Steffy: „Рик, те ни приемат.”
Рик е саркастичен: ” Какво, значи това, че баща ти и аз сме приятели и той ще ме покани да играем тенис? Не  разваляй тази нощ, като им казваш къде отиваме.”
Steffy: „Какво? Те не са развалили нищо.”
Рик: „Няма значение. Те ще ни се обаждат на всеки 20 минути. Кой знае? Може дори да се появят в хижата.”
Steffy: „Прекаляваш.”
Изведнъж рязко завива. Стефи вече е сериозно притеснена, пита дали бензинът е свършил.
Тейлър и Ридж се досещат, че Рик знае, затова се държи така и бяга като побъркан.
Рик: „Е, не можем да отидем до Биг беър, тъй като родителите ти знаят, и  ще ни притесняват.”
Замисля се и предлага да отидат в Хавай.

Джаки е притеснена, че това, което започва да изпитва към Оуен е нещо по-силно от обикновено. Джаки казва, че има две правила-да бъдат честни и да се уважават. Той я успокоява, че е само началото на мача.
Рик и Стефи са на летището. Служителят отива да вземе летателен план от администрацията.
Ridge получава обаждане от летището, че Рик иска да вземе семейния самолет. Но това не може да стане без одобрението на Ридж, затова служителят му се обажда. Ridge и Тейлър тръгват към летището.
Steffy и Рик са вече в самолета.Той започва да я подготвя, че понякога говори неща, които не мисли и съвсем не иска да каже. Понеже баща й не го обича, затова той правел  и говорел неща, които го ядосват.
                                                 
Пилотът казва на Рик, че чака разрешение да излетят. Рик няма търпение.
 Мобилен телефон звъни.
Ridge: „Алън, това съм аз.  Рик Форестър на джета ли е с вас?”
Алън: „Да, ъ-ъ, би ли искал да говориш с него?”
Ridge: Дъщеря ми с него ли е?”
Алън: „Точно така.”
Рик: „Кой е това?”
Ridge забранява излитането.
Алън обявява, че не получават разрешение от г-н Forrester.”
Рик: „Аз съм президент на тази фирма. Не ми трябва разрешение да вземе този проклет самолет, когато си поискам. Ако искаш да запазиш работата си, ти ще влезеш в тази пилотската кабина и ще отделиш това нещо от земята.”
Алън: „Да, сър.”
Алън: „Моля  седнете закопчайте предпазните колани.”
Рик въздъхва облекчено.
Steffy: „Рик, наистина искам да кажа на родителите си кога ще се върнем.”
Рик: „Е, не можеш да им се обадиш сега. Искам да кажа, ние сме пред излитане.”
Steffy: „Те ще се притесняват.”
                                               
Оуен и Джаки закусват.Флиртът продължава…Той ѝ прави комплимент, че изглежда изключително добре за майка на Ник.
Тейлър забелязва, че самолетът е напуснал хангара.
Ридж застава на пътя на самолета.
                                                 
Рик: „О, Боже мой, това е Ridge. Кучият син е луд.”
Ridge: „Steffy! Steffy, спри!”

# 20
  • Мнения: X
Къде сте,бе,хора?    Grinning
То верно ,че на простотиите на Рик няма кво толкоз да им се обсъжда,де...   Mr. Green
Еей,отдавна не бях виждАла толкоз тъп мъж...то май изобщо не познавам подобна тъпня като него!
Прилича ми на некой накокошинен петел....    Joy   ту натам,ту насам....и все го ритат!
Чакам с нетърпение момента и Стефанката да му бие шута....ама ей тъй ,със засилка да го шитне...  Joy   Joy   Joy

# 21
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Аз пък що още на Брук се чудя, ей това не моа си разбЕра... ooooh! Човекът, за когото ще се жениш изгуби дете. Не му каза една утешителна дума, не го придружи до гроба, не го остави да потъгува .... то не беха пристисквания, то не беха чудеса....и все по гащички....Кой работи в тая фирма, бе?

# 22
  • Мнения: 400
hahaha hahaha hahahaТака и подозирахме- липсват ти, то е ясно!!!!
Ами ние ги настигнахме норвежците Joy
На тебе никога нищо не ти харесва. Naughty
Както казваш "бъркаш са нещо" ooooh! ooooh!
Много съм доволен даже Crazy Крайно време беше Crazy
Само че Сега някУЙ хора ще тряя да мислят да се натягат с нещо друго Laughing

абе "марси",ти си много странна птица ooooh!
Влазаш от години в темата,за да плюеш от завист Катринчето,а Сега хвърлИ бомбата,че Катринчето ти е приятелка във фейсбука и ти пратИла персонална картичка ooooh!
Чудя се дали да те*** похваля или да те*** обвинЯ в лицемерие Thinking
Ти кък мислиш?
Разбираш ли Сега защо одобряваш постъпката на Мецана,която най-лицемерно,като една видна фурнаджийска лопата отидЕ да работи при Ничо ooooh!
Или харесваш някУЙ,или не Naughty
Не си падам по фурнаджииски лопати Peace

# 23
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
То е ясно, че живееш във филма, ама чак пък толкова....Критикувах Брук, не КАТРИН, ясно?
Нямам нищо против Катрин Кели Ланг, не съм ли ти пращала нейни снимки да си сложиш като аватар, нещо, което ти никога не би направил. Смятам, че си играе прекрасно ролята, което НЕ ОЗНАЧАВА, че харесвам героинята й. Аз гледам на сериала като на филм, не мразя хората и не обвинявам никого за пристрастията му. Омръзна ми да ти обяснявам вече. Naughty Видях, че в края на предната тема си правил изводи за мен самата-каква омраза излъчваш, божеее, не е истина направо.  Rolling EyesПий си хапчетата, бе човек. Crazy
Цитат
Или харесваш някУЙ,или не
Това няма нищо общо с реалния живот. У всеки човек може да има нещо, което да одобряваш и нещо да не харесваш. Няма идеални хора. Това е клише, би трябвало на по-ранна възраст да си го проумял.
Трима мъже сте в темата, само ти се държиш като пубертет Sick

# 24
  • Мнения: 400
То е ясно, че живееш във филма, ама чак пък толкова....Критикувах Брук, не КАТРИН, ясно?
Нямам нищо против Катрин Кели Ланг
"марси",не бих имАл нищо против "мненията"ти,стига да не се опитваш да хитруваш,къкто правиш винаги Naughty
Значи аз живея във филма ooooh! пък ти аджАба си говорИла само за Брук ooooh!
А твоите постоянни опити да търсиш кусури във външния й вид #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Като последния "само на мен ли ми се струва сбабичкосана" #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не се опитвай да се изнизваш "с престиж" къкто обикновено,хвърляйки прах,че аджАба не харесваш действията на Брук Naughty Това е съвсем друга тема,"марси" Naughty Ти постоянно търсиш кусури по тялото й #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire И твоите "приятелки" също.Тогава значи трябва и на тях да им кажеш,че се държАт като пубертети Naughty Това имах В предвид Naughty Много ми е интересно на това какво ще ми отговориш Naughty Ама няма какво Naughty Та като ти е толкова "сбабичкосана" и какво ли още не,защо "другаруваш"с нея във фейсбук #2gunfire


Цитат
Аз гледам на сериала като на филм, не мразя хората и не обвинявам никого за пристрастията му.
Друго забелязвЪме в темата #2gunfire


Цитат
У всеки човек може да има нещо, което да одобряваш и нещо да не харесваш. Няма идеални хора.
Не е така Naughty Има доста персони,в които не намирам абсолютно нищо добро Naughty ама няма да давам примери Naughty

# 25
  • Мнения: X
Цитат
Като последния "само на мен ли ми се струва сбабичкосана"........

Ами ,сбабичосана е бруклата  ,фена,пОгледни я довечера...какви бръчки е натрупала около очите и по врата.В сравнение с нея Тейлър изглежда поне 15 години по -млада !    Peace

# 26
  • Мнения: 400
Това са мимически бръчици #2gunfire

# 27
  • Мнения: 2 592
Това са мимически бръчици #2gunfire

Какво като са мимически бръчки  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Пак са си бръчки и е сбабичосана нЪл тъй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 28
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Преди много теми назад те бях помолила да не ме четеш, но ти явно не можеш да се удържаш. Я гледай какви чаршафи ми посвещаваш
Цитат
Друго забелязвЪме в темата
Кои сте вие, които забелязвАте друго newsm78 Да не би да си говориш в множествено число "Ние, форестър"
Какво като са мимически бръчките й? Не мога да го кажа ли? Ако можеш да прочетеш другите й приятели във Фейсбук как й говорят...., как коментират облеклото, дрехите, дори маникюра й....
Цитат
Значи аз живея във филма пък ти аджАба си говорИла само за Брук
Схвана ли го най-после? Пък и не си спомням някой да е дал правила какво може да се коментира, за да се хареса на капризния "форестър"
Цитат
У всеки човек може да има нещо, което да одобряваш и нещо да не харесваш. Няма идеални хора.
Това изречение променям така, че да го разбереш:"У всеки човек може да има нещо, което да се одобри и нещо да не се хареса. " Нямах предвид теб, но ти само себе си виждаш.

# 29
  • Мнения: 2 592
Ахахаха, Рики пак не е виновен, той Ричу го е накарал да ги каже тези неща  Joy Joy Joy Joy
Ахаха, от кого ли се е научил да се измъква така винаги и да не поема отговорност за думите и действията си  Crazy
Сега остава и една сълза от лявото око да пусне  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт