"Дързост и красота"- тема 67:"Да поиграем Swing "

  • 29 826
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

                                                      

Джеки: „Ако си абсолютно сигурен, че  искаш да останеш… Искам да кажа, можем да се върнем в леглото.”
Оуен: „Е, това е точно това, което ние ще направим ...”
Уговарят се, че за пред другите срещите им са по бизнес.
Самолетът спира…
Рик: „По дяволите!”
Steffy: „Хей, какво по дяволите става?”
Рик: „Steffy, ела тук. Седни за малко. Чуй ме. Без значение какво ще се случи, не се оставяй някой влезе в главата ти  и да ти каже неща, които не са истина. Ние ще се оженим, нали? Само ти и аз заедно и нищо не може да застане на пътя ни, нали?”
Ridge и Тейлър идват, майката изкарва почти насила дъщеря си от самолета, а Ридж остава с Рик, който вика след Стефи да му има доверие. Той е нервен, Ридж му казва, че дните на манипулиране на дъщеря му са свършили.
Влиза Бриджит при тях: „Предполагам, че не трябва да се учудвам.”Тя веднага се съгласява, че срещата им е по бизнес, въпреки че Джаки се закопчава пред нея, а двамата са смутени.
Оуен: „Да, аз…. Ние просто работим. Това е, което правим….. работим.”
Бриджит: „Уау. Двама от най-страстните работници, които познавам. (Смее се)  Е, Джаки, нали ти казах, че Оуен е подходящият човек за нааемане на работа?”
Джаки: „О, да. Да, със сигурност. Той е много трудолюбив работник. Разбира се направи ми силно  впечатление.”
                                                          
Ridge: „Изчакай, докато тя чуе записа.  Как мислиш ще реагира една силна, независима жена като Steffy, когато чуе как говориш за нея като: "Моята собственост"?”
Рик: "Никога не съм казвал това."
Ridge: „Така ли ли. Аз го имам на запис. Имаш голяма уста, Рик. И още по-голямо его, а това е на път да се превърне в един куп проблеми, когато Steffy разбере най-накрая за твоята така наречена "любов".
Тейлър моли Стефи да чуе записа, но тя първоначално се противи.
Steffy: „Мамо, защо просто не приемете връзката ми с Рик? Защо не можете да  му дадете само един шанс? Само един шанс?  Защото той е чудесен с мен, и се отнася с уважение.”
                                                          
Тейлър все пак пуска записа. Прозвучават надменните думи на Рик: "Ridge, можеш ли да повярваш? Иронията в тази ситуация? Ти ме мразиш повече от всеки друг в целия свят, а аз имам Steffy, която е готова да яде от ръцете ми…." Добавя, че ще отведе далече Стефи и никога няма да я видят отново. Стефи обяснява, че са щели да заминат просто  само за един ден.
Тейлър: „Може би. Може би не, но  това не ти ли се струва малко странно? Защо някой иска просто да се изплъзнете по средата на следобеда и да се качите на самолет? Защо? Моля те, само слушай. Моля чуй останалата част от това. „
Steffy: „Мамо, аз наистина не искам”
Стефи почти насила прослушва целия запис и въпреки че протестира, все пак е дълбоко засегната, особено, когато чува Рик да казва, че връзката му със Стефи е акт на отмъщение към Ридж, а не любов.
Бриджит изразява благодарност към Джаки затова, че я подкрепи след разрива на брака ѝ с Ник, а и след това. Джаки отгоговаря, че тя е благословената да я има във фирмата и живота си. Насърчава я да излезе с Оуен на вечеря, което пък разстройва него.
Steffy е потресена: „Не мога да повярвам.”
Тейлър: „О,  толкова съжалявам, скъпа. Той не е този, за когото го  мислеше.”
                                                            
Рик продължава да хапе: „Мислиш ли, че можеш да ме прецакаш като оставиш Steffy чуе това, което казах?”
Ridge: „Най-накрая ще разбере каква змия си.”
Рик: „Ти ме наричаш змия? Ridge, ти ме създаде. Какво мислиш, че ще каже майка ми за това?  Можеш да кажеш на брака ви довиждане, идиот.”
Ridge: (смее се) „О, не, не, не. Майка ти и аз  ще сме  абсолютно наред.”
Рик: Наистина ли? Майка ми е Фен на Steffy и мен.”
Мобилният му телефон звъни.
Рик: „Ей, къде си?”
Steffy: „Ами при майка ми. Виж, искам да те видя.”
Рик: „Да. Да, разбира се. Веднага. Това беше Steffy. Тя иска да ме види. Това означава, че не успя. Просто ще трябва да го кажеш, Ридж. Рик пак кара влака, а Steffy  не иска да слиза.” Имитира свирка на влак.
                                                              
Оуен още не може да разбере защо Джаки иска той да излезе с Бриджит на вечеря. Доверява му, че трябва да ги види Ник и да изревнува…
Рик влиза: „ Може ли да остана за момент с годеницата си  моля?”
Ridge и Тейлър с неохота излизат.
Steffy: „Разбирам сега, защо искаше да ме отдалечиш.”
Рик: „Steffy, моля. Аз просто исках да…баща ти направи записа, той ме побърка, за да говоря така.”
Steffy: „Колко типично за теб, Рик. Винаги някой друг е виновен.”
Рик: „Не знам какво да кажа.”
Steffy: „Ами, по-добре измисли  нещо. Защото има много да се обяснява.”
Рик: „Баща ти  ме провокира да кажа неща, които….”
Steffy:” Това бяха твои думи, Рик. Това е твоят глас.”
Рик започва да се моли да не вярва на записа, да му има доверие, чувствата му били истински…
                                                            
Рик моли Стефи да не слуша родителите си. Винаги завърта въпроса около начина, по който са го изиграли и действали като шпиони (записали  разговор). Steffy превърта  записа, където казва, че я притежава, и че я  отдалечи от Ридж. Той я уверява, че не е имал предвид това, което е казал. От време на време Стефи натиска копчето и се разнасят думите на Рик, че на сватбата нямало да гледа нея, а баща ѝ, за да го види как страда... Рик се опитва да насочи гнева на Стефи към баща ѝ. Стефи му казва, че е болен и има нужда от помощ. Тя определено не иска да се омъжи за него. Рик предлага да отидат да Хавай в края на краищата, така че тя разбира, че той дори не я е  слушал. На първо място  човекът, за когото ще се омъжи не трябва да я използва  за отмъщение. Моли го да напусне, но той отказва. Обсъждат как се е опитал да се промени, но не успял. Тя мисли, че току-що пак се е опитал да я манипулира и никога не се е опитвал да се промени, включително и като е знаел, че няма да бъде приет в армията. Той признава, че има проблеми и  използва чара си да спечели, вместо да да бъд честен. Дори мразел себе си. започва да се самоупреква, мои я да му помогне като му даде още един шанс. Тя била най-хубавото нещо в живота му. Стефи се : "Аз не съм нещо, аз съм жена!" Моли я  да му даде още един шанс да бъде достоен човек и нека си върне доверието ѝ към себе си. Тя му казва, че той отново има нужда от помощ и тя не може да бъде с него. Моли я отново да му прости. Трябвало да си дадат още един шанс.
Брук казва "здравей" на Кейти и Donna във Forrester. Пита ги дали са видели Ridge. Кейти казва първо, че не са, но Брук подозира, че тя и Дона знаят нещо, така че те ѝ казват, че Ридж и Тейлър са дошли на партито, но Рик и Steffy са си отишли. Брук изглежда притеснена. Кейти се пита дали всичко е наред между тях двамата. Брук споделя, че Ридж е в голям стрес. Дори нямал настроение за секс. Дона смята, че може би Ridge има проблеми в тази област, така че  предлага да взема Виагра като Ерик. Предлага да ѝ даде, нейният мечо се справял с тях, действали безотказно...Кейти изпъшква и се хваща за главата. Брук и Кейти  се смеят.
                                                          
Ридж и Тейлър чакат Рик и Steffy да завършат спора. Ridge е притеснен и иска да се намеси в помощ на  Steffy. Надяват се, че Steffy няма да падне в лапите на Рик отново. Тейлър признава колко трудно за нея е било да пусне  записа на Steffy. Тя  благодари на Ridge за жертвите, които е направил. Той казва, че би направил всичко, за да бъде Steffy далеч от "този идиот". Тейлър и Ridge се прегръщат. Надяват се, че Steffy няма да се откаже от скъсване с Рик.

# 31
  • Мнения: X
Лелеее,какъв манипулатор е тоя Рик-чу....    #2gunfire    #2gunfire 
Дано Стефанията е поумняла поне малко и да му бие шута....мама му брукла да го спасява!
Ахахаха, Рики пак не е виновен, той Ричу го е накарал да ги каже тези неща  Joy Joy Joy Joy
Ахаха, от кого ли се е научил да се измъква така винаги и да не поема отговорност за думите и действията си  :
Е как от кого?!!!    Mr. Green   От оная,обърканата,мама брукла,дето все не е виновна за нищо, все е объркана,все другите й редят живота,пък тя все жертва,милата....
Та и Рик-чу ,вечната жертва,в мъжки вариант....все го прекарват ,горкия...    Joy   Joy

# 32
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Forrester69 Нещо не си у ред!!! Много се вживяваш, но лошото е, че май не можеш да го вденеш...
Marsia Не говори за актрисата, като актриса, а за ГЕРОЙНЯТА/пиша ти го с големи, че да "чуеш" и видиш по далече от носа си ако може/. Тя е остаряла...може визията умишлено да е така измислена от режисьорите...Факт е, че се виждат торбички/въпреки, че не била пияница като Тейлър...е, поне втората излиза с класа от ситуациите в които попада, заради твоята хубостница/, факт е, че има бръчки, факт е, че последните серии е раздърпана, като Мара перачката....факт са много неща, които ти очевадно изпускаш умишлено!!!
Това което виждам от постовете на Marsia е, че тя коментира постъпките на героинята, а не на актрисата, която я играе и най-вече пристрастието, което показва е съвсем чистосърдечно и не така налудничаво като твоето.
Никой от нас не отрича красотата на актрисата, а се отвращаваме от поведението и постъпките и, а и не само на нейните, а на цялата паплач Лоугън. И най-лошото от всичко е, че повлече сина си надолу заради нейното желание да се вре във всяко легло, сауна, офис и да не изброявам, че няма да остане място....
Недей така, моля те, виж малко по далече от носа си, който явно ти е много къс!!!

краси.мира За жалост май и тя ще попадне в клопката на Лоугънови...

# 33
# 34
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

Дано Стефанията е поумняла поне малко и да му бие шута....мама му брукла да го спасява!

Поумнява, ама за кратко Twisted Evil Оня пак успява да я оплете дотолкова, колкото Ридж да избяга. После утешава майка си колко съжалявал...Тя пък го успокоява, че не бил виновен. Идват силни епизоди. Не случайно взеха награда "Еми"  през 2010

# 35
  • Мнения: 400
Кои сте вие, които забелязвАте друго
Всички ние забелязвЪме кък зверски например посрещати новите в темата,които от началото покажат различно мнение,"марси" Naughty Така че нямам В предвид само себе си Naughty Ти тУЙ не си ли го забелязЪла,след като и ти спомагаш за него Naughty

Цитат
Какво като са мимически бръчките й? Не мога да го кажа ли? Ако можеш да прочетеш другите й приятели във Фейсбук как й говорят...., как коментират облеклото, дрехите, дори маникюра й....
Ъхъъ...значи все пак с 300 зора покрай другуту,се мъдри и нещо като отговор ooooh!
Значи тия другите й "приятели" във фейсбук най-вероватно са й фенове,колкото ти си й фенка ooooh! Май сте влазЪли само да гльодате снимки и да търсите кусури ooooh!
Горкото Катринче,само ако знае,че част от "приятелите" й са "фенове" на онази ниска,трътлеста Джука ooooh!
А ти какво се фанА за***мимическите бръчки ooooh! Точно тях си имала В предвид нали ooooh!
Каквото и да казваш,аз съм сигурен,че осъзнаваш,че тУЙ което правиш е лицемерно Naughty

Цитат
"У всеки човек може да има нещо, което да се одобри и нещо да не се хареса. " Нямах предвид теб, но ти само себе си виждаш.
Изобщо не съм си и помислил,че си имАла В предвид мен,но за сметка на това ти май си разбрала аз какво имах В предвид с примерите,които казАх,че няма да давам,което ми беше целта Crazy

# 36
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Цитат
Всички ние забелязвЪме кък зверски например посрещати новите в темата,които от началото покажат различно мнение,"марси"
"Всички ние" изобщо не е отговор. И не е вярно, че посрещаме някого зверски. Сега аз искам да ми намериш къде например съм обидила някой нов?
Да, очаквах да кажеш, че щом ѝ правят забележки, значи не са ѝ приятели. Само че това не е фенска страница, тя ни отговаря, поздравяваме се за празници, така че заключението ти, че не сме приятели не струва.
Цитат
А ти какво се фанА за***мимическите бръчки
Ще се хвана за каквото искам. Ти какво предпочиташ? За единия косъм? Rolling Eyes
Ако някой  е приятел на някого, трябва да бъде харесван за действията, не за външния му вид. Защото външността е променлива величина.  Naughty
Цитат
Изобщо не съм си и помислил,че си имАла В предвид мен,но за сметка на това ти май си разбрала аз какво имах В предвид с примерите,които казАх,че няма да давам,което ми беше целта
Много изискано изречение....трудно се разбира..., но е ерудирано Joy

# 37
  • Мнения: 400
Дубрутру "марси" Crazy
Като се има В предвид,че доста избирателно ми отговаряш по принцип,Сега май трябва да ти благодАрим за отговорите Laughing
Само едно ще допълня-може и да не си обидила/в прав текст/някоя нова звезда в темата,но подкрепяш заядливото отношение на твоите "приятелки" Naughty

Аз само искам да кажа на нашата най-нова звезда,че за разлика от нейните "приятелки",които доста арогантно посрещат в темата Хора с друго мнение,аз я посрещнах доста приятелски,а тя не можа да го оцени и започна да се държи доста ашлашки с мен ooooh! което не ме учудва,като се има В предвид,че харесва Джуклата Naughty

А Сега по серията искам да кажа,че силно се надявах рич и Джуклата да бъдат размазани от самолета Naughty Рики преди много ме разочарова заради Джуката,но Сега в последните серии ме кефи на макс как прави напук на рич и на Джуката #2gunfire

# 38
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Дубрутру, ама аз вече изкарах половин работен ден Money Някой трябва да работи в тая държава.
Цитат
но подкрепяш заядливото отношение на твоите "приятелки" Naughty
Аз съм бяла и добра в сравнение с твоето отношение към мен, към останалите и всички с различно мнение, които заради заядливостта и сприхавостта ти не смеят да пишат

Рикито трябва да го изучават по психология. Видяхте ли как бързо премина от "баща ти е виновен, защото ме предизвика", към "мразя себе си, помогни ми"

Дайте идея за анкета, че да оживим темата.

# 39
  • Мнения: 400
Давам ти... идея за анкета Party

"Мислите ли,че Баба Меца е лицемерка" Naughty
Като имам В предвид работата й при хора,които цял живот плюй Crazy
Мръсна лицемерка,интересчийка,фурнаджиска лопата и т.н. #2gunfire

# 40
  • Мнения: 6 543
Давам ти... идея за анкета Party

"Мислите ли,че Баба Меца е лицемерка" Naughty
Като имам В предвид работата й при хора,които цял живот плюй Crazy
Мръсна лицемерка,интересчийка,фурнаджиска лопата и т.н. #2gunfire

В тази връзка да напомня, че брук и ридж и те  по едно време бяха забравили за смъртния си враг, но на тях им е простено нали, все пак са опиянени от секс на средна възраст, да не кажа пенсионерска  Mr. Green

# 41
  • Мнения: X
Цитат
Горкото Катринче,само ако знае,че част от "приятелите" й са "фенове" на онази ниска,трътлеста Джука
Нали не си забравил,че горкото Катринче и Хънтър са приятелки в живота?    Peace

Цитат
Рикито трябва да го изучават по психология. Видяхте ли как бързо премина от "баща ти е виновен, защото ме предизвика", към "мразя себе си, помогни ми"

Peace
Той е направо психо-феномен...Размина дори и мама си брукла по манипулации и вменяване вина на всички,освен на себе си! 

# 42
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Нали не си забравил,че горкото Катринче и Хънтър са приятелки в живота?    Peace
И със Сюзън също са приятелки. Ама за нашия фен няма друг живот извън лентата Joy Joy

# 43
  • Мнения: 400
"марси",доста хубава анкета си направИла,браво Crazy
Вече гльодам,че някой интелигентен Човек е гласувАл за първата опция Crazy


А иначе хич не е вярно,че Катринчето е приятелка с Джуката,откъде ги измислИхте такъви Naughty
Но интересно е,че Баба Меца не иска да другарува с Джуката hahaha

# 44
  • Мнения: 2 592
Ееее, няма такава патица като Брукасита беееее  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Сега пък Ричу е виновен, че го е записал и провокирал  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Как можел да го направи  Shocked Shocked Shocked Shocked
Вместо да се скрие от срам и да не си подава русата глупава глава навън  Sick
Като преди това го нашамари  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт