Re: Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 10

  • 35 625
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 078

Изгледах ги на прима виста. Мерийем колко добре и обясни.
Като порасне Мурат - тогава да му кажат. Ама Мукадес и е влязля
мухата за по-хубав живот. Пари си има. Иначе трябва да влачи на гърба си и Рахми.
Ще се върне при него - ама дано не е в трети сезон.
А Ердоан - направо игра страхотно. Има планове - започнаха да се самоизяждат.
Щом и Решат се изплаши.
Да видим в четвъртък. Вече ми е трудно да мечтая в близък план.
Все не става това което мисля.

# 31
  • Мнения: 0
На мен толкова ми хареса Ердоан как изигра сцената с Мюнир че направо му се възхитих страхотен актьор не знам какъв суперлатив да използвам

# 32
  • Мнения: 1
И аз ги изгледах Peace
Този път наистина ми стана жал за Мукадес - след всичко,което е преживяла,нищо чудно че е такава Rolling Eyes Ако не си беше събрала багажа и не беше взела детето - нещата щяха да са много по-лесни за приемане Rolling Eyes
А Ердоан си е направо за психото,какви планове,какво унижение ooooh! ooooh! На всичко отгоре и нагъл,как проверява какво става с Мустафа Shocked
Страхотна игра на всички Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 34 078
На мен толкова ми хареса Ердоан как изигра сцената с Мюнир че направо му се възхитих страхотен актьор не знам какъв суперлатив да използвам
Наистина злодей. Направо утрепа Мюнир - мазното кюфте. Все лиже, маже.
И когато му говореше да си сложи гел - много хубаво играе това момче.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 078
Момичета, сега хвърлям по едно ухо на Стъклен дом. Колко наивен ми се струва.
Не могат да играят естествено.
Пускам си филма отначалото до края - пълна програма.

# 35
  • Мнения: 11 986
Aз още не съм успяла да гледам последния еп Tired с превода на бинзи  bouquet
Мариана гледай и вместо мен,моето мъниче е болно и е много нещастно Sick Sick

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 078
Slawena пращам ти всичката си положителна енергия - дано се оправите по-бързо.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 078
Гледайки го за енти път филма - една болка измества друга болка.
Може би болката около истината за Мурат, ще измести нейната собствена болка.

# 38
  • Мнения: 1
Гледайки го за енти път филма - една болка измества друга болка.
Може би болката около истината за Мурат, ще измести нейната собствена болка.

Може и така да стане Peace Според мен обаче тя все още таи в себе си спомена от злощастната вечер,а и присъствието на Керим определено и го напомня Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 115
Fatmagül, Kerim'in ağzını arayacak...
Kerimden Aşk İtirafı Gelicek!
Sevilen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?" yine nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Mukaddes'in Murat'ı da alarak evi terk ettiğini öğrenen Rahmi sinir krizi geçirecek. Ağabeyini sakinleştirmekte güçlük çeken Fatmagül, bir kez d......aha Kerim'den yardım isteyecek.
Kerim'e güvendiğini kendisine itiraf etmekten çekinen Fatmagül, genç adamın hislerini öğrenmek için bir adım atacak. Kerim'in "neden gitmiyorsun" sorusuna vereceği cevap beraberinde aşk itirafını da getirecek...
Тва дали означава нещо?

# 40
  • Мнения: 12


         Fatmagül, Керим ще призове устата му ...
Корана Gelicek Love Изповед!
Обичаш серия на "Престъплението на Fatmagül'ün Какво?" на отдела ще се появи отново спираща дъха. Серията ще бъде публикуван тази седмица, като участва в Библията Murat Rahmi нервна живот разбивка, че ще напусне къщата. Sakinleştirmekte брат Fatmagül затруднено положение, след като Корана да потърсят помощ d. Аха ......
Керим Fatmagül страхува да признае, че вярва, ще направи крачка за намиране чувствата на младия мъж. Керим "защо не излезе " отговори на ответника на въпроса ще доведе със себе си изповед на любовта ...

            Гери , това се получи от преводача...

           Не мога да повярвам - гледам го на час по лъжичка и пак въздействието му е невероятно... Поплаках си напоително отново - мисля си , че Рахми и Мукадес си заслужават и те наградите... newsm78

           

# 41
# 42
  • Мнения: 0
Има една песен която много харесвам на моя любима изпълнителка и сега видях че някой е направил и това клипче
http://www.youtube.com/watch?v=UYuUZO9Wjwo
Не мога да се справя така добре като сара ,но опитах да ви преведа малко някой неща леко ги промених за да стане по смислено песента се казва

Ръката на времето

В гърдите се е загнездила самотата
В очите любов като кама
От страха да те докосна
съм забравил ръцете си
от една страна сърцето ми
наранено и кървящо
ме движи всеки ден
и отново се възражда
любимия като не люби
надеждата убива
всеки мой ден
е ден в заточение
с плач не можеш да
 разбереш езика на мъката
само с разбиране
 нищо не можеш
да разрешиш
любовта е като удар
от ръката на времето
ограбва те и все едно те няма
и все още не те убива

Сара ако някъде съм сгрешила ме поправи

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 00:31 от binzi

# 43
  • Мнения: 0
Нова тема и сте изписали доста, не мога да наваксам. Аз съм може да се каже на легло, страшен вирус, но и това ще мине до седмица предполагам. Научавам за зодиите ви и за зодиите изобщо, забавно е. Нещо много се увеличават везните начело с батко Керим.  Simple Smile
Освен това, благодаря на Нели и за поздрава, който е пуснала за мен, въпреки че не можах да го отворя поради авторски права, но това няма значение, сигурна съм, че е някоя нежна и красива песен.  Hug

# 44
  • Мнения: 115
Сега тъкмо гледам 25-6 - момента с отварянето на врата на колата от Керим и Фатмето. Някой каза, че там даже нямало физическо докосване. Не физическо докосване иска да покаже режисьора тук, а това как Керим и Фатмето стават семейство. Заедно повдигнаха Рахми и заедно отвориха врата, затова беше и това показване отгоре, за да забележим по-глобалния замисъл на сцената.

Общи условия

Активация на акаунт