Re: Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 10

  • 35 626
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 115
Сега малко разбор на 25-7 / ей то било хубаво да се гледа с преводче, ей - Бинзенце - чок севийорум   bouquet/ - всъщност мен ми беше интересен последния диалог, където се чудех защо Керимчо така критично гледа, а то що било. Първо Рахми казва  - обичала била друг мъж, много го е обичала, а мен не ме е обичала. Керим прави фейс, веднага слага думите през призмата на неговта ситуация, поглежда Фатмето. Хм.  Thinking После тя казва - ама при тебе е намерила утеха и това е хубаво, ти я обича, ти я подкрепи, Керим пак прави фейс /слага пак призмата, ядосва се момчето/, но в този момент Мерием му казва за Мукадес и хоп няма вече ядосване, пак ще трябва да се прави спасителна акция. Супер Керим в четвъртък излита. Мисията му този път ще е да открие Мурат и успоредно с тва да спечели Красавицата. Peace

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 01:19 от gery_dobreva

# 46
  • Мнения: 12


             Гери , пълниш ми душата с твоите размисли ... Да , права си миличка , така е !!! Peace Peace Peace

# 47
  • Мнения: 12


             Сара ,  скорошно оздравяване  мила ...!!!  HugМного плодове и течности , да изчистиш вируса от
себе си...!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 115
Ооо, Нелка тъкмо се отчаях, че съм единствената КуКувица по тва време, а аз съм имала компания. Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 12
             Binzi , справила си се страхотно , веднага го копирам !!! Hug Hug Hug


             А ето какво открих и си откраднах от друг форум ...Много е хубава песента..!!!


             http://vbox7.com/play:4dba8d1f

# 50
  • Мнения: 12


         Гери , не сме кукувици , а Сови по научному ...!!! Hug Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 12

           Сара , пуснах тази песен със субтитри на български , може и да я откриеш.., а може и да си я чувала вече , но е много хубава ...!?  bouquet  bouquet  bouquet


          Emre Aydin 2010 Hoscakal   

# 52
  • Мнения: 115


         Гери , не сме кукувици , а Сови по научному ...!!! Hug Joy Joy Joy
Щом така казваш, Мац, аз веднага се съгласявам. Peace Peace Peace Hug Hug Hug
Но ако знаете какво гледам в момента ще ме обявите официално за КуКувица. Подпуках отново епизод 1. Все пак до лятото трябва да мога до го играя този филм! Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 34 079

Добро утро на всички.
Sara bri пожелавам ти скорошно оздравяване.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 079

Дали и каза, че я обича....

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 34 079

Днес дали ще пуснат 3 трейлър...

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 079

Красота...

# 57
  • Мнения: 7
Добро утро!

Бинзи, огромни благодарности за преводите.  newsm51

sara bri бързо оздравяване.  newsm51

gery_dobreva ще гледам отново, че от един път, не съм обърнала внимание на лицето на Керим  Embarassed   bouquet

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 34 079

Ето го лицето на Керим.

# 59
  • Мнения: 24

Да сложа една късна закуска с приятен изглед .
Да ви е сладко.

Общи условия

Активация на акаунт