Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 176
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 171
Добре дошла на Александра! Да расте здрава, много щастлива, спокойна и усмихната! Честито, Купа и бързо възстановяване!

# 361
  • Мнения: 690
Да е жива и здрава Александра! Да бъде обсипана с късмет, щастие и много много здраве и усмивки! Бързо възстановяване на мама Купа!

# 362
  • Мнения: 925
Браво, Купа! Да сте живи и здрави с Алекс, а Габи и таткото много да се грижат за вас и да помагат!
Чакаме те с нетърпение пак сред нас!  Hug

# 363
  • Мнения: 2 762
 Честита принцеса на Купа, да им е жива и здрава  Hug

  Дени, Инка, бързо оздравяване на момчетата  Hug

 Шада, радвам се, че отново пишеш тук  Hug

 Йоанна е с увеличени сливици и с налепи по тях, няма Т. УНГ ни изписа две вида хомеопатични капки. Ако някой има опит с налепи, моля да сподели  Hug

# 364
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Честита девойка на Купа и бързо възстановяване!


Чакаме снимки и разказ как е минало всичко  Hug

Честито и на щастливата леля, гледам, че и тя е в очакване, добре са се синхронизирали  Laughing

# 365
  • Варна
  • Мнения: 441
Симпатюхче, гнойни налепи ли има Йоанна?
Сега гледах на Боби сливиците, продължават да са побелели, след като пие АБ от сряда. Продължава да вдига температура. Чудя се дали е нормално да не е подействал още зината или не е правилния АБ. Сега и на спешен кабинет да го заведа не ми се вижда много добра идея. Такова нещо никога не ми се е случвало  Confused Tired.

# 366
  • Мнения: 790
Инка, зината е широкоспектърен АБ за това го предписват, но това е малко несериозно. По-добрият вариант е да се вземе гърлен/носов секрет и според изследванията лекар би трябвало да може да ти каже от кой АБ най-добре ще се повлияе проблема. Все пак дано помогне зината  Hug

# 367
  • София
  • Мнения: 1 902
Zdr,4estita malka princeska s prekrasno ime,da raste zdrava i mnogo 6tastliva:))
Nie sme v bolnica s Bronhiolit:(( i misliq,4e tova prelia 4a6ata,spiram go ot gradina i 6te si pusna neplatenata otpuska..pak dano na esen ni priemat v darjavnata i da sa po-dobre ne6tata,stisnete ni po edni palci da izlezem po nabarzo,4e nali se se6tate kakvo e Sick

izviniavam se za latinicata
 Hug

# 368
  • Мнения: 2 762
Кали, бързо оздравяване  Hug

 Инка, ами сигурно са гнойни, други може ли да са  newsm78 Едни бели петна са, УНГ не ми изписа АБ щото не вдига Т. Йоанна за втори път й се появяват такива налепи и предния път не вдига Т и не ни изписаха нищо и затова сега я заведох на УНГ. Иначе има хрема и кашля от нея и пием все още Умкалор. Четох в листовката, че се пие 3 седмици, ние го бяхме спряли за 3 дни и хремата и кашлицата са отнова налице......

# 369
  • Мнения: 392
Честита втора рожба на Купа!!! Това бебе още от корема на мама обиколи половината свят! Пожелавам и да е много здрава и силна, за да обиколи и другата половина!!!  bouquet

# 370
  • Бургас
  • Мнения: 252
Честито, Купа! Да ви е жива и здрава Александра!  Hug

# 371
  • Варна
  • Мнения: 441
Оле, то вече е късно за секрет, в сряда изобщо не ми дойде на ум да поискам  Embarassed Rolling Eyes. Хич не бях подготвена за диагнозата и, че ще изпише АБ докторката, тя веднъж му е изписвала до сега, но сега каза гнойна ангина- задължително е бактериална инфекция. По принцип му изписа цефзил, но аз не го намерих в аптекиге и го смени със зината, но едва ли има толкова голямо значение, защото доколкото разбрах активната съставка и на двата е от една група. Ще чакам до понеделник освен търпеливо, на спешен кабинет най- много да сменят АБ, което хич не ми се иска  Confused.
Симпатюхче, дано се оправя бързо Йоанна.
Кали, добре си решила да прекъснете с яслата за сега. С Боби сме били в болница заради бронхиолит, разбирам те  Hug, бързо оздравяване  Praynig.

# 372
  • Мнения: 782
Купа, честито и тук   bouquet

Инка, дано подейства АБ-то  Hug При едно от последните боледувания на Бобо, АБ подейства чак на 3-4 ден и моята коса беше настръхнала като твоята.

Кали, аз също спрях Бобо от ясла. Нямаше време да реагирам сама, защото нашата педиатърка го препоръча. За два месеца изпи една камара лекарства.  От средата на миналия месец се борим с лимфаденит, мононуклеозата беше отхвърлена и при нас. Интересното е, че лекарите казаха - "рядко се случва". Явно не е така, защото и Дени и Тони са минали през това  Confused

# 373
  • Мнения: 219
Ох, всички болни бързо да оздравяват и тая пролет да идва, че децата ни да  заякнат малко.

Шада, какво значи, че толкова дълго се борите? При вас как се развиха нещата, защото при нас всичко беше като ураган -бързо и възможно най-страшно.

# 374
  • София
  • Мнения: 1 946
Честита рожба на Купа!   bouquet  Да е жива, здрава, щастлива и с късмет!

Бързичко да се оправят всички болни дечица. Мъчно ми е да чета такива работи  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт