Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 135
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 142
Купа, много се радвам! newsm18 Честито!!! Много щастие и радост да ви донесе Александра, да расте здрава, умна и красива, а на теб пожелавам бързо възстановяване, само положителни емоции и много подкрепа от всички у дома! Hug
Дени, Симпатюхче, Инка и Кали, желая ви повече  да не боледуват толкова тежко децата!

# 376
  • Мнения: 782
Дени, писах "борим се", защото все още е подут. Предупредиха ни, че ще мине бавно, защото имуннана система е изтощена  Sad  От 21 март пие лимфомиозот 3 пъти дневно + витамини.  При нас се стигна до тук, защото изкара серия от болести една след друга - бактериална инфекция с хрипове, хрема и сополи, отит и най-накрая черешката на тортата беше лимфаденита. Лекарите казаха, че боледуванията едно след друго са го изтощили напълно и е нормална реакцията на лимфната система. При вас отшумява ли вече, по-добре ли е юнака?

# 377
  • Мнения: 521
NBM, благодаря ти много. И на теб лека и безпроблемна бременност желая  Hug
Кали, дано бързо излезете от болницата.
Всички болнички дечица - бързо да се възстановяват  Hug Hug Hug

# 378
  • Мнения: 324
Честит празник, момичета!
Честит имен ден на всички празнуващи днес   bouquet Носете със здраве прекрасните си цветни имена, а те нека ви носят много щастие и късмет!!!  Hug

Дени, Симпатюхче, Инка, Кали, Шада   Hug Hug Hug за вас и за дечицата!  Болестите да бягат далеч от вас  Praynig

Михаил май е решил да става нормално дете  Mr. Green сутрин става около 8.00-8.30, вечер заспива към 20.00(понякога 21.00). Вчера по изключение заспа чак в 23.00, но то беше понеже вуйчо му се прибра от София.
Малко ми е странно така като не спи през деня, но по-добре така, отколкото да стоя дежурна до 2 през нощта.

# 379
  • Мнения: 219
Благодаря за пожеланията за здраве, мами Hug

Шада, при нас мина като ураган, всичко беше за 1 седмица. Сега му няма нищо, левкоцитите са 7, но лимфомиозит не са ни изписвали. Тони също го дава на детего.

Честит празник на всички    bouquet

# 380
  • Мнения: 17
Пожелавам на всички болни дечица да оздравеят скоро и пролетта да донесе на всички много, много здраве Hug

# 381
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте момичета !

Аз мога да се "похваля", че около 4 седмици бяхме болни цялото семейство  #Crazy Такова чудо не сме изживявали досега и то предимно хрема, кашлица, гърло и общо неразположение. Температура не сме вдигали, с изключение на Дея еднократно. Не знам какво беше това, но с такова упорито "нещо" не сме се срещали досега - тъкмо си мислиш, че си по-добре и те сваля наново. Беше супер гадно. Сега Слава Богу вече сме добре всички Simple Smile

Другото с което мога да се похваля наистина и без кавички е, че с мъжа ми ходихме на концерт на Роджър Уотърс /Пинк Флойд/ в Загреб. Беше наистина страхотно !  Peace Той всъщност мъжа ми е фена, но самия концерт беше много добре организиран, шоуто беше страхорно, за ефектите да не говорим, а пък и греещия поглед преизпълнен с щастие на мъжа ми, направиха преживяването прекрасно и за мен Simple Smile

# 382
  • Мнения: 2 762
 Благодаря за подкрепата  Hug

 И на нас УНГ ни изписа Лимфомиозот да пием, изписа също и Фосфор Хомакорд. При нас положението се влошава- кашлицата слиза надолу, днес сме на отхрачващ сироп и инхалации с лайка, ако утре пак е зле почваме АБ.
 Утре сме на София да ми свалят конците и няма кой да гледа Йоанна, та ще я влачим с нас... купон... Simple Smile

# 383
  • София
  • Мнения: 1 902
Момичета,вече сме си в къщи Hug
Получихме алергична реакция от антибиотика,която първоначално сметнахме за шарка ooooh!
Той също изкара бая болести и вместо да ги разреждаме,ние взехме да боледуваме през 2 седмици и то все тежко с много високи температури Confused ,а сега отново тръгна с 38 температура и много гъсти задни сополи,давеща кашлица...(трябва да направим консултация за 3-тата сливица)изписаха ни антибиотик и както уж се пооправяше на 3-тия ден вдигна 40 градуса... един ден,втори ден и на 3-тия в болницата,че и системи ни наливаха,че беше дехидратиран,ужаса е пълен,не го пожелавам на никого Praynig .За съжаление детската белодробна е пълна догоре,незнам какво се случва ooooh!
Сега си оставаме в къщи,поне до Септември,а после ще го мислим...аз разговарях вече с шефката ми,тя каза,ама разбира се,каквото трябва за здравето на детето,но каза,че иска да проведем един  разговор лично.... Thinking сега малко съм сме спекла,но на фона на оздравяващото ми дете,нищо не може да ми помрачи настроението Peace
пожелавам много здраве на всички и никакви болести вече Peace

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Леле, какво става, много болни дечица, да се оправят бързо  Hug
Аз също съм със зверска кашлица, дали да не взема да отида на лекар, че с тези бонбонки дето взимам нещо не става по-добре.  newsm78

# 385
  • Мнения: 790
Лена, умкалора не можеш ли да го пиеш?  Thinking

Ау, Кали какво сте преживели и вие. Наистина много болни дечица изведнъж. Бързо оздравяване на всички  Hug

# 386
  • София
  • Мнения: 553
Бързо оздравяване на всички болнички !  Hug Да идва вече хубавото време и с лошото да си отидат всички болести Simple Smile

# 387
  • Мнения: 58

Ninche, и ние
Здравейте момичета !

Аз мога да се "похваля", че около 4 седмици бяхме болни цялото семейство  #Crazy Такова чудо не сме изживявали досега и то предимно хрема, кашлица, гърло и общо неразположение. Температура не сме вдигали, с изключение на Дея еднократно. Не знам какво беше това, но с такова упорито "нещо" не сме се срещали досега - тъкмо си мислиш, че си по-добре и те сваля наново. Беше супер гадно. Сега Слава Богу вече сме добре всички Simple Smile
 Simple Smile
И ние така, все някой кашля, боли го гърлото, неразположение. Мартина и тя повече от месец все е болна.  Вярно , че само в началото беше сериозно, т. е. с Т, но сега уж се оправя, а след 2 дена на ясла пак тръгват сополи и аз я спирам.
Оле, тоя умкалор доволни ли сте, и ние го пием сега.
А преди малко гледах по новините Евридика Peace

И да не забравя, честита принцеска на Купа, мноого да сте щастливи цялото семейство!

# 388
  • Мнения: 790
Симона много добре се повлия от тях, че Мартин реши и той да ги пие, ама не беше сериозен, та за него не мога да кажа. Но, тук също имаше добри отзиви за него, даже мисля, че точно НБМ беше доволна.  newsm78

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Да, от Умкалор съм много доволна, но не смея да пия без да питам докторката дали става за мен  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт