Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 044
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 392
Ах, тия мъже....... Моят и той нищо не пипва в къщи, така го е научила майка му и много ме е яд на нея. Мъча се да променя нещо, но има много малък напредък. Със сигурност няма да допусна такива пашалъци с моя син. Когато има обаче мъжка работа из къщи, веднага води майстори да я свършат. На него работата му е една такава шефска и винаги има под ръка майстори от всякаква специалност. Даже тревата не се хваща да подстриже, а ми води всяка седмица градинар. Аз мога да я острижа, но не ми е работа, и той може, но не се хваща.

# 196
  • София
  • Мнения: 1 946
Дещо, и ние си идваме април в сф! Много ще се радвам непременно да се видим.  Mr. Green За квартирата нищо не ми хрумва към момента, ние сме в 4 души (ако броим и иван) в гарсониера, иначе бих те поканила, много ще е весело  Laughing

# 197
  • София
  • Мнения: 553
И аз си харесвам юлската тема, че в нея си объсждаме всичко  Heart Eyes

Дени, да ти е жив и здрав Момо ! Много радости да Ви носи !   bouquet

Относно домакинството - откакто почнах работа ми е изключително динамично и трудно. То просто няма време за нищо - докато се приберем и е станало почти 19 ч., хайде да вечеряме и става време да почвам да оправям децата за лягане. Нямаме време да се видим хубаво - поиграем всички заедно в хола след вечеря за малко и това е...
За това пък обичам уикендите, когато съботите обикновенно го караме по-лежерно - мързелуваме, излизаме заедно всички, разхождаме се, пазаруваме, хапваме навън. Неделите пък са ни по-работни - напоследък сме се разпределили : готвим нещо за неделята и за 1-2 дни от седмицата. Понякога и мъжа ми готви - зависи какво сме планирали да сготвим. От както съм бременна той минава с прахосмукачка и мие чинии по-често от преди. Аз минавам с парцал и бърша прахтта. Той изхвърля боклука всеки ден. Не е много по инициативите, но аз уж на майтап гледам да го "подканя" да направи нещо. Иначе с останалата част от домакинството си се справям сама - пране, гладене, подреждане, оправяне на разхвърляните стаи, сгъване на вечните камари пране и т.н.
Важен момент е, че мъжът ми ни издържа финансово. Където вика Мая - аз с моята заплата, съм си като без нея Simple Smile
Според мен има значение на какво са научени от малки - мъжът ми са 2-ма братя и свекърва е перфектана домакиня със супа, основно и десерт за всяко ядене, но всичко цял живот е правила Сама - просто явно с 2 момчета, така ги е научила, но все пак на мъжа ми му е ясно, че ние сме друго семейство и досега каквото било, било Simple Smile

# 198
  • Мнения: 790
Изпуснах вчера да поздравя Момо.  Embarassed Дени, да ти е жив и здрав и в тон с темата, да порастне добър, отговорен и грижовен мъж  Laughing

# 199
  • Мнения: 392
Искам пак да ви помоля тези, от вас, които не са гласували все още да гласувате за снимката ни в конкурса.  Останаха 3 дни. Бяхме на второ място, сега ни настигна третото и пак голяма борба става. Дайте, моля ви още един тласък.

# 200
  • Мнения: 219
Благодаря, момичета, за поздравите! Като всеки мъж Момо расте и свършва нещо, само ако е стимулиран достатъчно Mr. Green

# 201
  • София
  • Мнения: 334
Снощи се приготвяхме за лягане - аз си обличам пижамата, Дари в леглото разглежда книжка. Помоли ме да й почета, аз й отвърнах: "След малко, да си облека пижамата". След малко пак поиска да й чета, отговорът ми беше: "Сега си слагам крем на ръцете, ей сега свършвам и ще ти почета". После пък нещо трето дребно си наумих да направя, а Дари, както си седеше на леглото и гледаше книжката, каза: "Искам да науча чета".
Познайте как се почувствах  Tired Face Не че нямаше да й чета (което и направих), просто си помислих колко често я пренебрегвам за някакви глупости. Май само вие можете да ме разберете  Hug

# 202
  • Мнения: 2 070
julie.k   Hug

Хаха, Дени, добра сентенция  Laughing
Да ти  е жив и здрав! 

# 203
  • Мнения: 17
Привет момичета Hug

Първо да кажа че не стане нищо с работата и съответно ми е много  Cry

Мъжът ми помага,но по принцип трябва да кажа:Хайде да направим еди какво си за да разбере...

Бора е добре,не се храни никога доброволно, а и усеща че ми е нервно и постоянно ме целува Heart Eyes

Аз май не правя достатъчно за него и трябва а се коригирам....

# 204
  • Мнения: 142
Набързо ви прочетох докато хапвах на работа и бързам да отговоря, че още задачи ме чакат.
Дени, честит празник на Момо! Да ти е жив и здрав! Тортата е супер Mr. Green
НБМ, Симпатюх, мерси, ще прегледам и тази информация, но засега отказвам да пия хормоните и смятам, че те само лъжат организма и вредят доста, та трябва да се пият само когато няма никаква алтернатива.
Гниде, споко, няма да се притесняваш изобщо. Това е напълно нормално поведение. Казвам ти го така компетентно, защото слушах един сексолог да го обяснява Laughing Те още не осъзнават сексуалността си, но откриват че им е приятно, а и това е естествен начин за справяне с напрежението. Нека си опознават тялото и да свикват с него, не живеем в Средновековието, това са си естествени неща.
Джоли, Сами има две приятелки в детската градина. Само за тях говори, "Ема това, Зори онова". Коя каква коса имала, какви очи... абе весела работа Crazy
Сакси, много са сладки  Heart Eyes
Нели, разбирам те какво ти е  Hug При нас нещата са сравнително добре, но аз се опитвам да върша повечето неща с оглед на това че имам по-малък принос към семейния бюджет.
Мая, много добре си усетила нещата.  Peace Аз едва напоследък си дадох сметка, че имам нужда от работата си, за да се чувствам пълноценна.

В тази връзка, днес ми приеха молбата за напускане, а от петък, жз, трябва да започна на новото място. Дано да е за добро тая промяна  Praynig
За осъзнаването на половите разлики, Сами е наясно с нещата. Знае че момчетата имат пишони, момичетата нямат. Казва че имали "гъзенца"  Laughing Явно е наблюдавал в детската градина, а мен като ме види гола, отбелязва че нямам пишона, а "козинка"  Joy Знае че само жените имат цокита, за да хранят бебетата. Напоследък няколко пъти каза че съм имала бебе в корема.  Как да му обясня, че това са други неща, от които копнея да се отърва?Embarassed

# 205
  • Мнения: 479
Амес, всяко зло за добро, ще видиш  spoko

julie.k, разбирам те. И на мен често ми се случва да отлагам, само дето тя повтаря до откат исканията си, а аз нямам угризения  Wink

Роси, успех на новата работа  Hug Дано си доволна и те удовлетворява!

Благодаря, че се включихте по актуалната ми тема. Но е нормално да се чудя дали е нормално. Тя съвсем целенасочено и осъзнато търси да го прави, защото е й е приятно. Но голямо напрежение разтоварва, щото цялата се поти  Laughing Даже на нас с баща й се пробва да се отърква и няма да ви обяснявам той как се потриса  Crazy Mr. Green

А Катето твърди, че била на баща си в корема на една наша обща снимка още като гаджета  Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 мар 2011, 15:12 от Гнидка

# 206
  • Варна
  • Мнения: 441
Да ви кажа най- добре се справям със задачите като съм сама, като ми се замота и мъж, само нерви хабя  Crazy, та сякаш предпочитам да не ми помага много  Laughing. Важното е, че осигурява финансовите въпроси  Wink.
Боби нали много трудно понасяше ходенето на ясла, беше кошмар просто, втора седмица ходи с желание, не плаче, казва че като се на спи мама доди дзе Боби  Laughing. Та една вечер миналата седмица ми изтърси, че там имало Мина и започна много да се радва  ooooh!, само нея споменава, явно са му по- интересни момичета Thinking, като го попитам какво иска момче или момиче, казва миче  Crazy, ама май няма да му се сбъдне желанието, по всяка вероятност пак ще имаме момче  Laughing.
Аелия, и от мен успех на новата работа.
Амес, дано скоро намериш и ти подходяща работа  Praynig Hug.

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
И ние си имаме една Калина в детската градина, която се споменава постоянно от 1-2 седмици.
Преди това си говореше само за момченцата приятели.  Wink

Вчера ходих на втора фетална, мъж ще е, това е положението. Марков ми каза хич да не се надявам, едва беше поставил апарата на корема ми и вика- пола ви е ясен, нали  Sunglasses

Сега пак наново чуденка за име, живо и здраво да е, ще го измисля  Peace

# 208
  • София
  • Мнения: 1 946
А Катето твърди, че била на баща си в корема на една наша обща снимка още като гаджета  Simple Smile
  Joy Ах, това сладко Кате!

Роси за бебето в корема, то и яна все си мисли, че имам бебе. Днес даже ме пита рита ли  ooooh! А то че са сланиниии от ясно по-ясно  Embarassed Успех в работата!
И яна като сами казва "иван има пишка. той е момче. аз имам само дупенце." 

# 209
  • София
  • Мнения: 2 884
И ние си имаме една Калина в детската градина, която се споменава постоянно от 1-2 седмици.

 smile3506 Калина, а?

Общи условия

Активация на акаунт