Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 097
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 371
Уф, да. Зимата къде ще сте, знае ли се вече?

# 646
  • Мнения: 79
Дуци, много си активна, да не би да ти оправиха лаптопа.
Сега като се замисля скоро май не съм снимала, нещо ми се позагуби мерака напоследък. А и нали исках курс да изкарам и все нямаше време и ми се струват много некачествени моите снимки.
Не, че апарата е лош, май фотографа е калпав.

Фио, момче момиче няма значение да е живо и здраво, пък третото ще го избирате. Mr. Green

# 647
  • Мнения: 4 371
Не са още Tired Да не ви писна от мен? Утре го връщам този, чужд е Laughing

# 648
  • Мнения: 324
А, възползвай се тогава още малко, че много липсваше в темата  Hug

Ние не знаем още къде ще сме, нали точно тогава ще сме с новородено, та не смея да правя такива далечни планове  Confused

Фио, момче момиче няма значение да е живо и здраво, пък третото ще го избирате. Mr. Green

Да, така е, за мен изобщо няма значение. Обаче мъжа ми има право само на още 2 опита. Казала съм му, че аз съм навита да раждам до 4 броя, оттам нататък, ако не е доволен от резултата и иска още, да си ражда той. Така, че да му мисли какви ще ги върши  Mr. Green

# 649
  • Мнения: 79
Не са още Tired Да не ви писна от мен? Утре го връщам този, чужд е Laughing

Хич не ни е писнало, твоите постове винаги са ми били интересни Hug

# 650
  • Варна
  • Мнения: 441
Ох, направо вече съм навита да раждам без секцио, за да правим момиченце по- скоро  Crazy, обаче мъжа ми каза, че момичетата ще ги търсим вече по дискотеките  hahaha.
Селави, проверявам те редовно дали си родила  Blush.

# 651
  • София
  • Мнения: 1 946
Ох, направо вече съм навита да раждам без секцио, за да правим момиченце по- скоро  Crazy, обаче мъжа ми каза, че момичетата ще ги търсим вече по дискотеките  hahaha.
Селави, проверявам те редовно дали си родила  Blush.
  това с дискотеките ме уби  hahaha

Киса, честито ви момиче! Засега  Wink Винаги има място за изненади, колкото и малък % да ви дават лекарите за грешка в пола.  Peace

Иначе яна откакто се е родил брат й пита кога ще дойде сестричката. От около седмица, след като баща й я отряза, че сестричка няма да има  Cry и тя си е нарочила една кукла и само ми разправя, че тя й е сестричката. Даже вчера ми вика "мамо, ти ми роди братче и сега куклата ми е сестричка. много я обичам." и не ми дава да я слагам да сяда, защото "тя е малка, мамо, не можа да сяда още, по-малка е и от иванчо"  Joy

# 652
  • София
  • Мнения: 979
обувки 25н, дрехи 110 см Laughing  Heart Eyes
явно доста се разминават децата - Криси не носи дрехи за две годишни от както стана на 1.5 г, сега направо на кака си /племеницата ми / облича, за сравнение тя е на 5.5 г. Панталоните са и дълги, но пък иначе са и тамън, по - малките и стягат  Blush
Села ви, то не е останало  Hug чакаме скоро да се отчетеш Wink


Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 16:41 от ine

# 653
  • Мнения: 324
Ох, от 15 мин. се пуля и не мога да разбера какво става. Чета значи поста на Инка и гледам аватара на Селави и се чудя за какво момиченце се бори Селави, че и по дискотеки да ходят да търсят моми  Crazy Четох, препрочитах... ама се усетих накрая, де  Mr. Green Blush

Сакси, уникална е твоята Яна  Heart Eyes

Хайде заминаваме ние на разходка, че днес прекалих малко с участието  Blush

# 654
  • Мнения: 790
Сакси, уникална е твоята Яна  Heart Eyes

СЕди бе, тамън живна темата.  Laughing

НБМ, кой каза ви е АБ? Че тръгнаха втори да ни дават и нещо вече изпадам в депресия.  Tired

Яна е уникална. Поне забрави ли за мишлето, сега като си има сестричка?

Симона от скоро е на вълна всичко да казва. Каквото прави, обяснява защо го прави,  как го прави, кой и е казал да го прави и т.н. "Тати каза да ми сипеш бисквити в млякото, аз после ше го ядам и ще хвърля лъжицата там някъде в мивката...." и т.н.

# 655
  • Мнения: 58
Дуци нали искаше снимки, аз нямам скорошни, но пък веднага качвам "Скумрийката Сийка" в изпълнение на Мартина. Малко сме неглиже, ама карай
http://vbox7.com/play:3252fdcd89

# 656
  • Мнения: 790
Дуци нали искаше снимки, аз нямам скорошни, но пък веднага качвам "Скумрийката Сийка" в изпълнение на Мартина. Малко сме неглиже, ама карай
http://vbox7.com/play:3252fdcd89

 Joy Страхотна е тая Мартина. И артистична и как хубаво говоРи. Ти ли казваше, че нямала мелодия, само клеветиш детето!  Naughty

# 657
  • София
  • Мнения: 2 910
Лелееееееееее, Мартина е страхотнаааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много е сладкааа, много хубаво говори   Peace А песничката е уникална  Mr. Green

Сакси, това за дискотеките е голям лаф, Mr. Green Да поздравиш мъжа ти, много е оригинално  Mr. Green

Дуцалиндо, ти не омръзваш, вечна си  Hug

Села ви   Hug 5 дни  Heart Eyes успех и радости ти желая  Heart Eyes Веднага да се отчетеш, че ще те мисля, някъде на Маги на РД може да родиш /26/ Sunglasses

# 658
  • Мнения: 58
Оле, тя оттогава еволюира  Mr. Green
Но имам и от тогава клипчета май
Кети, мерси

# 659
  • София
  • Мнения: 1 946
Мартина е превъзходна и сякаш много по-голяма! Толкова напредничаво дете и артистично. Танита, не си спала в родилния  Laughing

Кети, това с дискотеките не е наше производство. Лафа е на инка от варна -  мъж.  Peace

Симона поне си го казва вкъщи, а яна всичко клюка в яслата, ама малко и въображение вкарва. днеска лелката ми вика "яна ни каза, че сте от д-град." и аз  Shocked  била казала яна,че вкъщи ще има изненада и я попитали каква. отвърнала ще идва баба. от къде ще идва. от д-град. тя там ли живее? да, тя е мама на мама, а на татко майката се казва... и живее в софия.... и кой знае какво още им е снесла, направо си нямаме личен живот.  ooooh! всичко е вярно, без това, че баба й ще идва.

Общи условия

Активация на акаунт