Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 97

  • 32 352
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 46
  • Мнения: 0
След малко това ни очаква

# 47
  • София
  • Мнения: 30 142
След малко това ни очаква




ужас  ooooh!

# 48
  • Мнения: 2 155
След малко това ни очаква


Очаквам Джерен да се приближи до нея, да й каже 3 изречения и Хасрет да свали червената шамия от главата си.  Naughty Къде мислите, че ще се състои къната, в махалата или в Левентовата къща? newsm78

# 49
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 50
  • Мнения: 10 240
Къде мислите, че ще се състои къната, в махалата или в Левентовата къща? newsm78

Би следвало да е в родния и дом! newsm78 newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 30 142
Къде мислите, че ще се състои къната, в махалата или в Левентовата къща? newsm78

Би следвало да е в родния и дом! newsm78 newsm78

според мен в махалата. Където и да е, ще е кошмар  ooooh!

# 52
  • Мнения: 84
Елма,Мисенсе,това вече сме го гледали в Аси,изиграно точно от Туба,хайде нема нужда да ни го повтарят и в този сериал,пак с Туба.Къна вечерта ще я развали Джерен и няма да я гледаме.

# 53
  • Мнения: 19
Въпрос защо когато качвам видеоклип на предварителен преглед ми изписва вграден видео клип?
Моля някой да ми отговори. newsm78  newsm78  newsm78

# 54
  • Мнения: 0
Въпрос защо когато качвам видеоклип на предварителен преглед ми изписва вграден видео клип?
Моля някой да ми отговори. newsm78  newsm78  newsm78

Така трябва да е  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 30 142
дано Уси и azor1 имат право, но след като ще се стигне чак до масата, не ми се вярва да се развали  newsm78

# 56
  • Мнения: 0
Мда, и на мен въобще не ми харесва тази снимка на Хасрет и нека се опитам да сменя настроението. Хи-хи, дали някога ще видим Хасрет и Мурат в нещо подобно на това (да се гонят, да се дразнят, но да са доволни и пеещи):

# 57
  • Мнения: 15
Елма,Мисенсе,това вече сме го гледали в Аси,изиграно точно от Туба,хайде нема нужда да ни го повтарят и в този сериал,пак с Туба.Къна вечерта ще я развали Джерен и няма да я гледаме.

Права си Таня, който иска да гледа такива картинки да си пусне серията от Аси.

Това е свят ритуал и едва ли ще го опорочат.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 886
- Харесва ми, когато хората, които обичам, ме докосват.


Тогава Дж. защо ли си държи ръцете в джобовете?  NaughtyStop
 hahaha hahaha hahaha
Елма, благодаря за превода!  Hug Hug Hug
Баги, как можа да се хванеш за това изречение. Wink Ще ни разбиеш илюзиите. Joy Joy Joy

Добър вечер Hug


Знаел е , ама някак не е удобно Joy Joy Joy

Където и да е каната вечер само ще почне и няма да свърши, почти като сватбата.Защото според мен тази сватба няма да има начало Hug

# 59
  • Мнения: 19
Благодаря за отговора smile3525 newsm51 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт