Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 97

  • 32 349
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 142
страхотно интревю. Elma  smile3525

# 31
  • Мнения: 0
Добър вечер!
Виждам, че има желаещи да гледат сериала и от 21:50, и от 23:00! Хи-хи, няма да се учудя, ако след малко някой напише, че вече е гледал 44 епизод.
Сега по-сериозно – очаквам най-накрая „връзката” на Левент и Хасрет да приключи. Кой как ще се чувства, за мен в момента е без значение – най-важното е Левент да се оттегли и вече да не си пъха носа, където не му е работа. Не, че Мурат и Хасрет ще плеснат с ръце, ще се прегърнат и т.н....
Много е хубава идеята за песнички до началото на сериала. Утре празнуват възпитаниците на първата френска гимназия в България, аз сигурно ще пусна или с удоволствие ще слушам някоя френска песен, но сега предпочитам да се включа с нещо по-жизнерадостно, което май е пускано, но нищо:

Дано настроението в края на 44 епизод е оптимистично, че честно казано това развитие на сериала хич не ми понася (пфу, даже понякога ми влияе негативно на настроението и чак на работоспособността – ама това не е добре, че имам много работа!).

# 32
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 33
  • София
  • Мнения: 30 142
ако и тази серия завърши със сълзи, ще се  #2gunfire

# 34
  • Мнения: 4 535



Клип на Самиш от днес с песен на Хулио Иглесиас.

# 35
  • Мнения: 19
Елма благодаря от сърце за превода  smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 36
  • Мнения: 15


 Още цвят и  şerefe с една омайна "Маргарита" от момичетата и момчетата от всемирния фейс на Джансел, Мурат оджа и Gönülçelen

# 37
  • Мнения: 10 240
Цитат
Това е наистина нечовешко. Знам, че не съм спала 68 часа. В този момент, какво можете да очаквате от този човек? Как може един актьор да играе добре? Колко може да издържи психически? Същото се отнася и за режисьора и оператора. В края на краищата, органите не работят достатъчно добре, как тялото да работи в такава ситуация?

Наистина не е човешко да се живее при такъв ритъм!  Naughty
А ние искаме да ги виждаме тук и там!  Hug

Елма,  smile3525

Моето музикално  предложение:ABBA- Mamma mia



# 38
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 39
  • Мнения: 2 195
Елма, благодаря за статията. Hug Hug Hug

... Кои са нещата, които ви правят щастлива?

- Харесва ми, когато хората, които обичам, ме докосват.
...

Тогава Дж. защо ли си държи ръцете в джобовете?  NaughtyStop
 hahaha hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 2 155
- Харесва ми, когато хората, които обичам, ме докосват.


Тогава Дж. защо ли си държи ръцете в джобовете?  NaughtyStop
 hahaha hahaha hahaha
Елма, благодаря за превода!  Hug Hug Hug
Баги, как можа да се хванеш за това изречение. Wink Ще ни разбиеш илюзиите. Joy Joy Joy

# 41
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 42
  • Мнения: 4 535


Моето минало не може да мине без Челентано Grinning Избрах песента "24000 целувки" с намек към сценаристите. В клипчето се вижда, че спящият чичко от сериала, го е имало и тогава #Crazy

# 43
  • Мнения: 0
Ето още една песен на АВВА, която ми се струва подходяща за Хасрет и Мурат:

# 44
  • Мнения: 84
Здравейте!
Най-вероятно не е знаел този факт,Баги,иначе би ли пропуснал?

Общи условия

Активация на акаунт