Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 97

  • 32 351
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 334
Цоооооп и тряяяяяяс и аз в новата тема! hahaha Flutter  bouquet  bouquet  bouquet
Ринка Hug Hug Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
Ринка, аз така нахълтах в темата, че забравих да ти благодаря за нея   smile3525 newsm51 smile3525

дано тази да ни е късметлийска и да се свършва с мъката  Praynig

# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen Klibi - Yaz Olmaz

http://www.dailymotion.com/video/xhogkc


 

# 18
  • Мнения: 3 447
Цитат
21:50Gönülçelen
23:00Gönülçelen
 #Crazy
Цяла вечер "Гьонулчелен"  Laughing
Здравейте, момичета! Hug
РинкаHug  bouquet за новата тема!

# 19
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
21:50Gönülçelen
23:00Gönülçelen
 #Crazy

това от къде е?  ooooh!

п.с. видях yildiz tv

# 20
  • Мнения: 3 447
Ами в момента го гледам -  вървят новини, а от дясно - стои в програмата им.

# 21
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Цитат
21:50Gönülçelen
23:00Gönülçelen
 #Crazy
това от къде е?  ooooh!
п.с. видях yildiz tv
Ами в момента го гледам -  вървят новини, а от дясно - стои в програмата им.

Незнам къде гледате, но от вчера програмата на сайта вече е променена  и филма е от 23.00.
По телевизора постоянно от снощи отдолу на екрана върви че от 20.00 часа е ÇOCUKLAR DUYMASIN  , а от 23.00 часа GÖNÜLÇELEN  .

http://www.atv.com.tr/yayin_akisi/2011/03/18


# 22
  • Мнения: 0
Най–после и аз да успея да влезна в темата /добре че заваля дъжд/. Ринка,както винаги си върха.От мен едно скромно благодаря и пожелание за повече приятни поводи за писане!




# 23
  • Мнения: 15
Благодаря Рина за новата тема и на всички момичета и момчета които ще я напълните  със съдържание за и с истинската любов. Hug Hug Hug

Мурат е убийствено привлекателен и секси  в  черно, но е тъжен и самотен,  Хасрет не иска да е в бяло за друг, дори и за най-добрия си приятел. Ами да ги видим в цвят тогава, време е за пробуждане и люлякът ми замириса... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 24
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Мурат е убийствено привлекателен и секси  в  черно,   ........


# 25
  • Мнения: 10 240
Здравейте!
Малко остана до началото! С големи очаквания сме за новия епизод!
Аз очаквам една провалена къна гедже и една незавършена (дори незапочната) сватба!
Пожелавам Ви приятно гледане с едно цветно мече:


# 26
  • Мнения: 19
Привет на всички,с нетърпение чакам серийката независимо от колко часа е ,надявам се в тази серия най после да има обрат моля се вече за това.
Ринка благодаря за темата и от мен. smile3525 newsm51 smile3525

# 27
  • Мнения: 10 240
Статия за Туба:


# 28
  • Мнения: 14 497
           newsm51  Рини,благодара за темата .
   Тя отдавна  с тази черна топка   си е моя   любима тема От серята в която дадоха играта на билярд
   си мисля ,че  lв нея  е  разковничето в поведението на Мурат . Ще направи нещо - неочаква
   но  от него,нещо което ще изненада всички. Това очаквам от него тази вечер  и аз.
    Предлагам да не се притесняваме  за началния час  Ами аз като гледам вече сме на линия...
    Чудя се само на тези ,които са обявили  днес за "Ден  на съня" ще ни оплашат ли какво   ли?
    Да не си мислят,че ще си легнем и то точно днес в 22ч. само за единя  тен... Laughing
    
             newsm78 newsm78 newsm78

       И не мога да не се помоля за хората в Япония и Либия  в най-скоро време да имат нашите про-
    блеми- Левент ще каже ли НЕ тази вечер.... Thinking

                                         Cry Heart Eyes  bouquet

# 29
  • Мнения: 0
Рина, ето я статията  Hug

Ето и статията от списание Mecmua, за Туба

I worked 68 hours without sleep



http://www.facebook.com/notes/tuba-büyüküstü … 10150129309481801

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/17276104.asp?gid=222

Превод

Работила съм 68 часа без сън

 
Звездата от поредицата "Gönülçelen" Tuba Büyüküstün отговори на въпросите на сценариста Mert Йозкан за списание Mecmua. Тук е забавното интервю за фобията на красивата актриса където тя спомева много интересни неща като "the shame of stripping the bone" ...

Как започна актьорската ви кариера?


- По време на следването в университета се снимах в реклами. Tomris Giritlioğlu ме видя в една от рекламите, и се свърза с мен. Имаше два проекта, но тъй като аз подготвях моята дипломна работа по това време, отказах предложията и.

Костюми и сценография ...

 - Да. По-късно получих предложение за проекта Çemberimde Gül Oya режисиран от Çağan Irmak. По това време бях много заинтересована от режисьора и приех.

В този случай дизайна на сценични костюми не е актуален.

- Всъщност, това е винаги в мен. Аз все още искам да го направя в подходящо време и проект и с правилните хора. Ако дизайнът е вътре в теб, той няма да изчезне. Светлините на сцената ще бъдат поставяни от работници.

Мисля, че сте достигнали точката, когато започвате да избирате проектите, в които да участвате. На какво обръщате  внимание, когато избирате следващият си проект?

- Опитвам се да избирам различни характери, когато е възможно; циганката, момичето на земята в Антакия, богато момиче в Антакия. Играх едно момиче, което е родено в Урфа и се премества със семейството си в Истанбул. Също се опитвам да избирам характери от различни култури.

Научихте цигански танц заради ролята на HASRET

Какво включва подготвителния период, които изисква ролята?

- Например момичето в Gönülçelen, циганите, които имат съвсем различен живот от нас. Те имат различна история. Научих се как да танцувам с цигански учители и посещавах курсове за акцент. Отидохме в домовете им. Изследването на историята им ми отне време. Подготовката отнема около 6 месеца. Разбира се, характера също има своя физиономия.

Имате ли ритуали преди снимките?

- Мисля, че не разполагам с такива. Серията изисква много продължителни проучвания.  Характера на всеки герой взима част от тялото на артиста . Когато са в комплект, тогава е готов за вас. Тяло, изражение на лицето, всичко е готово.

Ролите, които играете от дълго време, оказват ли влияние върху социалния ви живот?

- Не, те не влияят на живота ми. Например понякога правя жестовете на Хасрет или жестовете на Аси. Те са различни от мен. Понякога дори се чудя как мога да го направя.

Харесвате ли да гледате себе си по телевизията?

- Аз се гледам, защото искам да видя как играя. Мисля, че за да ставаш все по-добър, трябва да се гледаш.

Условията при заснемане на сериалите на са много добри

Кое е най-трудната част от работата си?

- Няма ...

Условията в Турция ...

- Да, разбира се. Бихме могли да работим в добри условия и на по-качествени работни места и аз не разбирам защо се съгласихме на по-малко. Ако снимаме 45 минути, вместо 90 минути ще получите много по-качествени сцени, но ще се заснема по бързо.

Да поговорим за текущото състояние на този отрасъл. Един писател с мозъчен кръвоизлив, сценичен работник умира по време на снимки. Как оценявате тази ситуация и тези странни часове на работа?

- Да. Така е,  това не е хуманно.

Може да звучи нереалистично.

- Това е наистина нечовешко. Знам, че не съм спала 68 часа. В този момент, какво можете да очаквате от този човек? Как може един актьор да играе добре? Колко може да издържи психически? Същото се отнася и за режисьора и оператора. В края на краищата, органите не работят достатъчно добре, как тялото да работи в такава ситуация?

Те не ми позволиха да ходя без охрана

Говори се, че хонорарите на участниците ще се променят.

- Има нещо такова, медиите не пишат истината за хонорарите на актьовите. Така че аз просто се забавлявам...

Вие сте против тази гледна точка ...

- Е, като казах ... Не, аз не искам да го коментирам.

Добре, нека да поговорим за нещо по-различно. Отидохте в Мароко и ...?.

- Отидох в Мароко, защото аз съм лицето на компанията за Близкия изток и Турция ... Ще има и други пътувания не само в Мароко.

В Турция са любопитни за популярната култура. Какво ще кажете за Мароко?

- Беше странно. Не очаквах толкова много. Имаше много охрана около мен. Аз не съм човек, който обича защита. Харесва ми да съм свободна и обичам да съм сама. Когато казах, че аз ще отида там и не искам защита, те не ми позволиха това . Те казаха, "ако е необходимо, ние ще ви дадем двама телохранители, но ние няма да ви изпратим без защита".

Какво е настроението в Мароко в момента?

- Те са много сладки, много хубави. Нямат проблеми. След всичко това е моят дом и хората тук може да ме видят всеки път. Отговорът е по дълъг на място.

Проклинам, когато съм уморена или замръзвам

Няколко бързи въпроса ... Кои са нещата, които ви правят щастлива?

- Харесва ми, когато хората, които обичам, ме докосват.

Нека да говорим за това ...

- Всеки човек общува различно. Например, да комуникирате без да прекъсвате зрителен контакт с някой,  с други хора комуникацията е по различен начин. Така и аз харесвам, да докосвам хората, които обичам когато комуникирам с тях.
 
Добре. Какъв е най-големият ви кошмар?

- Да видя акула в морето

Има ли нещо, което ви доставя удоволствие от една страна, но и ви кара да се срамувате от друга ?

- Да гризкам кокали

Да гризкате кокали

- Да.

Какво ви разстройва най-много?

- Че хората вършат работата си без любов. В крайна сметка, има много хора, които ще го направят с любов.

Кога проклинате? Кое е любимото ви проклятие?

- Когато замръзвам и когато съм уморен, и когато съм на път да направя катастрофа.

Какво е проклятието?

- Така че аз не замразъвам,не съм уморена и аз също не съм на път да направя катастрофа.  Не мога да го кажа.

Общи условия

Активация на акаунт