Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 97

  • 32 369
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 84
На ход е Мурат,поне според мен.Може и Джерен да уреди тази среща.
Ако Хасрет отиде направо в Университета,не се знае как ще се държи сърдития Мурат като я види.Дали няма да и каже,че не иска да я вижда в часовете си.

# 706
  • Мнения: 1 875
Кали,за да има общ проект по който да работят,значи първо трябва да се срещнат,да разговарят,обсъждат.Въпроса е как ще се срещнат?Предполагам,че Етем и Джерен ще го убеждявят Мурат да я потърси и да поговорят,но какво ще стане с Левент.Ако той зачезне нанякъде,всичко става по-лесно.

само да не изчезне някой от главните действащи лица, че тогава ще видим среща на кукувово лято. Ще си гледаме спомени още 9 епизода  ooooh!

Аха,като нищо-нали трябва все да ни е гадно newsm12 newsm12 newsm12

# 707
  • Мнения: 2 195
Аз  ги виждам, с някакъв общ музикален проект (дори си мисля, че  причината ще бъде да помогнат на Левент) по този начин, ще са заедно и ще започне може би едно ново ухаждавне, като и двамата ще гледат да не допуснат същите грешки... (божееее, какви романтички сме....)

Как мислите, ще се разсърди ли Хасрет или с облекчение (видимо или невидимо) ще приеме новината, че няма да има "сватба в Париж", защото както и да го погледнем, това значи, (колкото и гадна да е играта), че Мурат не е "поглеждал" към друга жена, а това "размеква" душата и сърцето...
Как ли ще реагира Хасрет?

Хасрет няма право да се сърди на Мурат след всичко , което надроби.
Лошото обаче е , че Мурат ще е сърдития, заради това че тя избра Левент.
Не знам каква ще е идеята защото ние само предполагаме, някой друг разполага.



Шатци, с първото изречение не съм съгласна, защото и двамата твориха и дробиха..., но този спор е изтъркан вече Peace

За второто, нищо чудно и М. да ни го покажат сърдит, нищо че си пише откровения. Неслучайно той отговаряше само  на всякакъв аргументи: аз я оставих да избира, тя направи своя избор. Макар че, от друга страна, си спомняше само моменти, в които тя му се доверяваше и плачеше  за възможностите, които е пропуснал.  newsm78 newsm78 newsm78, но както казваш някой друг разполага ooooh!

Има и вариант, ако и двамата се разсърдят едновременно. Досега го правиха на смени. Е, тогава що новоизлюпени умиротворители ще се появят. Накрая да не им спретнат сватба и всички вкупом да не извикат "изненада" и с ПС дотук.  #Cussing out

# 708
  • Мнения: 84
Баги,така според теб - сериала свършва,нали.Но следва "Изненада" - сватба в личния живот - това съобщават Туба и Джансел!

# 709
  • Мнения: 1 095
Не се стърпях момичета..., извинявайте (знам, че много сте му набрали), ама все пак е главния герой,
на всичкото отгоре и Хасрет го обича и е луда по него....    Joy Joy Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 2 195
Баги,така според теб - сериала свършва,нали.Но следва "Изненада" - сватба в личния живот - това съобщават Туба и Джансел!
В такъв случай няма да се сърдим.  Heart Eyes

# 711
  • София
  • Мнения: 7 893
Е за новоизлюпените  миротворители е ясно кои са . На първо място Несрин ,което изобщо не ми се вярва #CrazyСаиме тя им го дължи и Кадир .
Кадир има за какво да си поговори с оджата . Hug Hug Hug

Аз докато си пиша вие пак ги сватосахте Туба и Джансел.JoyJoyJoy

# 712
  • Мнения: 10 240
Не се стърпях момичета..., извинявайте (знам, че много сте му набрали), ама все пак е главния герой,
на всичкото отгоре и Хасрет го обича и е луда по него....    Joy Joy Joy Joy Joy



Кали, не се извинявай!  Hug Хасрет го обича и е луда по него, но надали могат да се изброят всички запленени, които са на нейния хал! Joy Joy Joy

# 713
  • София
  • Мнения: 7 893
Не се стърпях момичета..., извинявайте (знам, че много сте му набрали), ама все пак е главния герой,
на всичкото отгоре и Хасрет го обича и е луда по него....    Joy Joy Joy Joy Joy



Кали, не се извинявай!  Hug Хасрет го обича и е луда по него, но надали могат да се изброят всички запленени, които са на нейния хал! Joy Joy Joy

Много са т.е сме Ринка   bouquet  bouquet  bouquet

# 714
  • Мнения: 4 535
Не се стърпях момичета..., извинявайте (знам, че много сте му набрали), ама все пак е главния герой,
на всичкото отгоре и Хасрет го обича и е луда по него....    


Кали, ние и затова негодуваме, защото си браним Хасрет и искаме да е щастлива, защото го обича и е луда по него...

# 715
  • Мнения: 84
Джерен,тя вече каза -А , ще трябва да каже и - Б.
Даде писмото,писано от Мурат,сега ще трябва да поговори с Хасрет да го изслуша Мурат.
Да я убеди,преди да взема каквито и било решения за бъдещето си да поговори с Мурат,да го изслуша.

# 716
  • Мнения: 1 875
Питам си се аз,кога Мурат оджа ще прочете този дневник/сигурно пак след някой скандал и раздяла/,че каквото любовно признание му прави Хасрет там-направо работа не за една, а за мнооооого целувки. Joy Joy Joy Joy Joy

# 717
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 718
  • София
  • Мнения: 7 893
Питам си се аз,кога Мурат оджа ще прочете този дневник/сигурно пак след някой скандал и раздяла/,че каквото любовно признание му прави Хасрет там-направо работа не за една, а за мнооооого целувки. Joy Joy Joy Joy Joy

Когато пак го изпусне Хасрет  .Ама няма  веднага да го отвори сигурно ще има да го гали поне една серия , докато му домъчнее за рисунките и Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 9
Привет Момичета! Hug

Читала вас.. и не смогла разобрать.. почему вы про Езги и Бюлента вспомнили.. ??? Разве они сейчас как-то имеют отношение к Тубе и Жанселю?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт