Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 97

  • 32 380
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 095
Аз  ги виждам, с някакъв общ музикален проект (дори си мисля, че  причината ще бъде да помогнат на Левент) по този начин, ще са заедно и ще започне може би едно ново ухажване, като и двамата ще гледат да не допуснат същите грешки... (божееее, какви романтички сме....)

Как мислите, ще се разсърди ли Хасрет или с облекчение (видимо или невидимо) ще приеме новината, че няма да има "сватба в Париж", защото както и да го погледнем, това значи, (колкото и гадна да е играта), че Мурат не е "поглеждал" към друга жена, а това "размеква" душата и сърцето...
Как ли ще реагира Хасрет?

# 691
  • Мнения: 1 875
Нали никой не си мисли,че Хасрет може да тъгува за Левент newsm78.Според мен там всичко се преживя,но знае ли ги човек тия сценаристи.А колкото до Мурат и Хасрет,някой каза, че очаква да не се съберат и тя да се ожени накрая за Левент.Не го искам,но дори и така да са го намислили-първо Хасрет и Мурат трябва да изживеят своята голяма любов.Когато видим изживяни всички красиви мигове м/у двамата,тогава дори и да има ряздяла ще ни е по-поносимо да я приемем.Но пак казвам,че не очаквам и не искам такъв сценарий.

# 692
  • Мнения: 84
Баги,може би е логично,срещата им да е случайна,защото Мурат не може вече,поне на този етап да разчита на Кадир за помощ.
Мисля си,че Левент излизайки от къщата на Хасрет ще отиде направи при сем.Туралъ и ще им каже,че няма да има сватба.Не съм убедена обаче,че с тях ще бъде така откровен,както с Хасрет и ще забрави да им каже,че Хасрет му е благодарила за постъпката.

# 693
  • София
  • Мнения: 30 253
за мен ще е престъпления някой от двамата да замине. Музиката ги събра веднъж, сега пак трябва да е така  Peace



Докато М. независимо от историята, свързана с учителя му, според мене не се е научил да губи. Неуспехите приема като поражение. Въпреки ясната си представа за себе си, за любовта на Х., за приятеля си, той като че ли не се учи от грешките си, предпочита да се отдръпне, да се затвори в себе си, да не си даде нов шанс с Х. или без Х. Затова и не искаше  коментари (е за майка му - ясно защо) нито от баща си, нито Дж. Защото знаеше тяхната реакция: да действа. Защото на този етап, независимо кой какво и защо, той можеше да разкъса омагьосания кръг - да извади Х. от заблудата й.  


тя ще го изкара от тази летаргия, а той ще изтрие сълзите й по-добре от Левент  Heart Eyes

# 694
  • София
  • Мнения: 7 895
Аз  ги виждам, с някакъв общ музикален проект (дори си мисля, че  причината ще бъде да помогнат на Левент) по този начин, ще са заедно и ще започне може би едно ново ухаждавне, като и двамата ще гледат да не допуснат същите грешки... (божееее, какви романтички сме....)

Как мислите, ще се разсърди ли Хасрет или с облекчение (видимо или невидимо) ще приеме новината, че няма да има "сватба в Париж", защото както и да го погледнем, това значи, (колкото и гадна да е играта), че Мурат не е "поглеждал" към друга жена, а това "размеква" душата и сърцето...
Как ли ще реагира Хасрет?

Хасрет няма право да се сърди на Мурат след всичко , което надроби.
Лошото обаче е , че Мурат ще е сърдития, заради това че тя избра Левент.
Не знам каква ще е идеята защото ние само предполагаме, някой друг разполага.


# 695
  • Мнения: 1 875
В първи сезон нали пак се караха и понякога разминаваха,но той Мурат по-честичко си я целуваше-хем нежно,хем страстно и всичко се оправяше.Цял втори сезон една целувчица не му разрешиха и ето докъде я докараха-трагедия и драма Joy Joy Joy

# 696
  • София
  • Мнения: 30 253
Аз  ги виждам, с някакъв общ музикален проект (дори си мисля, че  причината ще бъде да помогнат на Левент) по този начин, ще са заедно и ще започне може би едно ново ухажване, като и двамата ще гледат да не допуснат същите грешки... (божееее, какви романтички сме....)

Как мислите, ще се разсърди ли Хасрет или с облекчение (видимо или невидимо) ще приеме новината, че няма да има "сватба в Париж", защото както и да го погледнем, това значи, (колкото и гадна да е играта), че Мурат не е "поглеждал" към друга жена, а това "размеква" душата и сърцето...
Как ли ще реагира Хасрет?

това чакаме и ние.

по втория въпрос: най-добре е да загърбят сръдните и да се отдадат един на друг. И двамата допуснаха грешки и е време да започнат.

# 697
  • Мнения: 3 477
Кески, и аз съм на същото мнение за Туба и Джансел. Много е дОбър, дано да има късмет да бъде оценен както заслужава.
Кали, по твоите въпросчета:
- Левент може и да направи последен жест на Хасрет с къщата. Иначе ще трябва да наемат жилище и да се захващат за работа. Това при условие, че с Левент бяхме до тук.
- Мисля, че Хасрет ще продължи с университета. Даже още на другия ден ще цъфне на урока на оджата. Laughing
- Според мен Левент ще каже на Мурат за развалянето на годежа. Няма да пропусне да покаже на Мурат, че не е Ван Гог. Както и да продължи последното изречение, с което завърши разговора си с Хасрет.
- За реакцията на Мурат аз писах вчера. Струва ми се, че няма да хукне да си признава любовта, той е оставил Хасрет да прави избора. А доверието у Кадир и компания лесно ще възстанови, стига и Джерен да си е изпълнила ролята вече.
- Мама Несрин трябва да се потръшка някоя и друга серия - поне докато не разбере, че Хасрет обича сина й истински.
Това са моите отговори. Хубави въпроси зададе. Peace Hug

# 698
  • Мнения: 1 095
В първи сезон нали пак се караха и понякога разминаваха,но той Мурат по-честичко си я целуваше-хем нежно,хем страстно и всичко се оправяше.Цял втори сезон една целувчица не му разрешиха и ето докъде я докараха-трагедия и драма Joy Joy Joy
Дааааа, така е, поне една целувка да бяха им позволили... и момчето нямаше да е толкова нервно, а момата ни  щеше да е по-спокойна и нямаше да взема такива неадекватни решения - годежи и сватби...
Това направо си е грях, докато не се бяха целували както и да е, ама след това, как се трае, след като вече си вкусил от този "сладък плод"..., това си е направо кощунство, как няма да изперкат и двамата.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 84
Кали,за да има общ проект по който да работят,значи първо трябва да се срещнат,да разговарят,обсъждат.Въпроса е как ще се срещнат?Предполагам,че Етем и Джерен ще го убеждявят Мурат да я потърси и да поговорят,но какво ще стане с Левент.Ако той зачезне нанякъде,всичко става по-лесно.

# 700
  • София
  • Мнения: 30 253
Кали,за да има общ проект по който да работят,значи първо трябва да се срещнат,да разговарят,обсъждат.Въпроса е как ще се срещнат?Предполагам,че Етем и Джерен ще го убеждявят Мурат да я потърси и да поговорят,но какво ще стане с Левент.Ако той зачезне нанякъде,всичко става по-лесно.

само да не изчезне някой от главните действащи лица, че тогава ще видим среща на кукувово лято. Ще си гледаме спомени още 9 епизода  ooooh!

# 701
  • Мнения: 1 875
Току  що приключи едно предаване по БТВ-"Нека говорят"на Росен Петров.Ами,нека да започнат да си говорят и нашите двамата-да говорят,да говорят и да си кажат всичко-кой,защо и как-да се изяснят,че много стана вече #Crazy #Crazy #Crazy

# 702
  • Мнения: 1 095
Кали,за да има общ проект по който да работят,значи първо трябва да се срещнат,да разговарят,обсъждат.Въпроса е как ще се срещнат?Предполагам,че Етем и Джерен ще го убеждявят Мурат да я потърси и да поговорят,но какво ще стане с Левент.Ако той зачезне нанякъде,всичко става по-лесно.

Права си за това. Ами той Мурат като е обещал, явно ще иде на церемонията, така или иначе, но дали преди това някой ще му каже, че няма да има сватба или той ще разбере, когато му отворят вратата и (евентуално) Хасрет му каже, че сватба няма да има...
А може и (те нашите сценаристи много често го правят), серията да започне, как всички вече са наясно, че сватбата е отменена...
Тогава наистина ми е много любопитно, как ще се срещнат двамата и как ли ще се гледат, ядосано или влюбено, (кой ще гледа ядосано и кой ще гледа влюбено)...

# 703
  • София
  • Мнения: 7 895
Кали,за да има общ проект по който да работят,значи първо трябва да се срещнат,да разговарят,обсъждат.Въпроса е как ще се срещнат?Предполагам,че Етем и Джерен ще го убеждявят Мурат да я потърси и да поговорят,но какво ще стане с Левент.Ако той зачезне нанякъде,всичко става по-лесно.

само да не изчезне някой от главните действащи лица, че тогава ще видим среща на кукувово лято. Ще си гледаме спомени още 9 епизода  ooooh!

Да изчезнат Мише , като Накие, Джерен та дори и Кобра.Може да видим тогава повече действие между баш главните герои, щото вече забравихме кои са  Hug Hug  Hug

# 704
  • Мнения: 4 535
за мен ще е престъпления някой от двамата да замине. Музиката ги събра веднъж, сега пак трябва да е така  Peace



Докато М. независимо от историята, свързана с учителя му, според мене не се е научил да губи. Неуспехите приема като поражение. Въпреки ясната си представа за себе си, за любовта на Х., за приятеля си, той като че ли не се учи от грешките си, предпочита да се отдръпне, да се затвори в себе си, да не си даде нов шанс с Х. или без Х. Затова и не искаше  коментари (е за майка му - ясно защо) нито от баща си, нито Дж. Защото знаеше тяхната реакция: да действа. Защото на този етап, независимо кой какво и защо, той можеше да разкъса омагьосания кръг - да извади Х. от заблудата й.  


тя ще го изкара от тази летаргия, а той ще изтрие сълзите й по-добре от Левент  Heart Eyes

Каквито и грешки да е направил Левент, ако не беше той, Мурат да е забравил, че е съществувала Хасрет. За разлика от нас, Хасрет го помни. И съм сигурна, че ще тъгува за него. Естествено, не като за любим.

Общи условия

Активация на акаунт