Градинки, паркове, дръвчета оглеждат се за ЯНУАРСКА-та чета

  • 32 705
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Страхотна първа страница, Ренкси  smile3501 smile3501 smile3501
Ей, пък оживление настана, дано все така да е  Hug
Ири, с теб сме... Ей, какво мило ми стана изведнъж. Това очакване... 
Ние в къщи сме рак, стрелец, дева и козирог  ooooh!
Е, хайде, разписах се.
Лека вечер на всички пожелавам.
 Добре дошла на Неви и Нели newsm51  friendship

# 16
  • Мнения: 10
Ренкси  bouquet

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Добро утро с едно кафенце пак, но прилично, че Ивка щъка край мен и да не разправя  после мама какви снимки гледа на компа  Mr. Green

Страхотна темичка си направила renxy   bouquet

Ивелина, добре дошла - градски сме Wink

Ири, как си днес? И аз както нямах никакви признаци за раждане през деня и на ЖК ходих, така и родих следобяд, така, че стой си на топло и очаквай включване от младежа  Laughing

# 18
  • Мнения: 432
Добро утро! От толкова похвали взех че навирих нос  hahaha
Ами на това лошо време като  сме по цял ден вкъщи, викам чакай да направя нещо полезно. Една молба- Ако има пропуснати на първа страничка, моля за извинение и за едно ЛС с подробности за да добавям. Приемам и идеи за нови линкчета с полезна информация. Благодарности на Азула за заглавието!
Хубав ден!

# 19
  • Мнения: 24
 wavey
Да прибавя една красива гледка и закуска към кафето на Сиер, да си го пийнем с кеф



Ренкси, и от мен едно благодаря за труда при оформянето на темичката и на Азула за заглавието. Чудесна е!

Добре дошла и на новата мама!

Тази сутрин свеки пристигна рано-рано с една топла баница и кисело мляко за закуска Grinning.  Как да се оплаче после човек от нея  Mr. Green. Хапнахме и взе децата у тях, а аз се захващам да  newsm79  wash hang  1ironing и т.н.
Хубав ден ви желая!

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 11:08 от Куин

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Просто ще се запиша да не ви изтърва. Знаете защо не пиша тук  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 648
Здравейте  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Честита ни нова тема, само хубави новини да има в нея  Grinning
Ренскси, Азула поздравления и голямо благодаря  Hug
Ири, стискаме палци  Praynig
Добре дошли на новата мама и детенцето й  Hug

# 22
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Страхотна първа страничка,много ми харесва,благодаря.
Дано само новата тема да е пълна с хубави събития,и да е по раздвижена.

 Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 1
Ренкси, дано си получила даннине на Нели, защото съм малко на ''Вие'' с компютрите. Embarassed

# 24
  • Мнения: 1
Или освен да ги пусна още веднъж,за всеки случай :flutter:03.01.2010г.,2 970кг., 50см.;термин-11.01.2010г.

# 25
  • Мнения: 147
Здравейте Simple Smile

Ири още малко стискай - довечера навлизаме в Овен, според Алена : През 2011 година Слънцето е в знака Овен от 21 март - 01.22 ч. до 20 април - 13.19 ч.  Wink

Мойта Кики спи блажено, а мен така ме тресе нервата  smile3515 Вчера падна от столчето за хранене, добре че бях до нея и я хванах за ръката, после се изприщи за пореден път цялата и какво ли още не й се случи, цял ден й треперех  ooooh! Честно да ви кажа започнах да се замислям дали ще ми издържат нервите за второ дете, ако може направо едно 3 годишно да ми дадат  Mr. Green Първо си мисля, че няма да преживея още едно раждане, после пък и с тези болести ми се скъси живота от нерви. Всичко друго как да е, ама като са болнички аз съм 3 пъти по-болна, то ни с педиатър може да се свържеш, ни по болниците те взимат, не дай Боже линейка да чакаш  ooooh! Та такива са ми терзанията тия дни  Confused

А от няколко дни има нещо като раничка на дупето, подсеченото мина, но тази раничка не, мажа със Судокрем и пак си стои  Thinking Някое друго кремче да препоръчате ? Напоследък доста често се подсича, като бебе така не е била...

Минана друг път като идвате насам може да се видим, ние вчера почти цяла вечер изкарахме в Скай, мъжа ми днес пак ходи на намаленията, 2 часа го нямаше Simple Smile

Много целувки на всички, ако има още болнички да оздравяват бързо  Praynig

Аааа и добре дошли на новата мама и малката ми адашка  Hug

# 26
  • Мнения: 8 906
Adelly, Диляна докато беше само на мляко почти не се е подсичала. И сега рядко се подсича и го свързвам с определени храни - цитруси,домати, сега от една домашно мелена кайма, но с месо от магазина. Заради нищожни количества портокал така й беше пламнало д***то, чак раничка с малко кръв имаше и се бях притеснила повече. Но за 2-3 дни мина. Мажа основно с Бочко или ако имам мостри на Мустела витаминния крем. Помоли в някоя аптека да ти дадат някоя мостра да пробваш.

# 27
  • Мнения: 634
 running изгубих ви дирите.
Ренкси страхонта първа страничка си направила   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 7
Браво, браво Ренкси Simple Smile СТрахотна темичка Simple Smile Крайно време беше за нова Simple Smile Дано да сме по-активни вече тук, макар, че аз лично започнах повече във фейса да пиша Simple Smile  Mr. Green

ИРИ направо ме разби с това кърмене Simple Smile Сега като родиш кой по-напред ще кърмиш Simple Smile Представям си те сега с големия корем и Ели Simple Smile Моля те качи някоя снимка как се кърмите (ако ти се занимава де)  Hug

Добре дошли на новите мами   bouquet

Връщам се да чета, че не бях влизала от пантивека Simple Smile

ПС: Понеже ме знаете, че си падам по такива конкурсчета, да ви помоля за по един глас Харесва ми : http://www.facebook.com/home.php?sk=group_142707422447044&no … 51764&theater
и тук http://www.facebook.com/photo.php?fbid=159303457459716&set=a … 892297&ref=nf и тук: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=204453586248896&set=a … 639028&ref=nf Благодаря Simple Smile

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 17:15 от Barbie^girl

# 29

Общи условия

Активация на акаунт