SUPERNATURAL – ‘Demons are just ghosts with an ego’

  • 22 809
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Бек оф, Бела! Пише ЗА МЕН (Леко със зъбките, да не пострада монитора  Mr. Green)

А и най-вероятно бих изгубила говорна, интелектуална и моторна функции  ooooh!

Моа оси  Tired Ще съм доволна да си спомням как се диша. Най-вероятно ще се превърна в едни очи и нищо повече.

# 691
  • Мнения: 6 391
Bella, Hug
Eто и за теб - цък. Вие докато го хапете по шията, аз ще съм тази, която го докарва до това състояние Whistling . О, я, я...

# 692
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Bella, Hug
Eто и за теб - цък. Вие докато го хапете по шията, аз ще съм тази, която го докарва до това състояние Whistling . О, я, я...

 Joy Joy

Лекинко да не го капутнеш нещо  Laughing

# 693
  • Мнения: 3
 Joy Joy Joy 

По скалата "КарКраули-ШпонИмпала-МедАпокалипт" до "десет"  колко ли му е зорно  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 6 391
Поне цен - 'ич не сЪ бъзикаме.
Скалата не е ли МедБеллав newsm78 ?

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 08:07 от Impala

# 695
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Скромна си, аз предлагам да  заковем на соасан ньоф  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 116
ох, не мога да не ви поздравя с това



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Това сме ние след няколко годинки!!!!

ама и тогава ще сме палави...

# 697
  • Мнения: 6 391
Галче,
Д'акор, ще ковем по твоя начин Whistling .

Бела,
Страхотно е Joy Joy Joy - ще го сложа в първи пост на следващата тема. Благодаря Hug .

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 08:08 от Impala

# 698
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389

 Joy Mr. Green Joy Mr. Green Joy

Аз съм това заблеяното, с невинно скръстени ръце в скута, прожектирам си филм в главата. Забравила съм си името и дали ядох на обяд, но помня всяка извивка на Самовото тяло и разпознавам прическата от всеки сезон, а след 14 знам и броя на белите косми в косата му. Импалко, ти си втората отляво, нали, нали? Познах те не по интересно позиционираната пръчка, а по това, че пускаш 3221-ва тема в БГБАББА - "Надеждата и меракът умират последни"

# 699
  • Мнения: 3
 Joy   Белс, тези да не са баба Нет-ка, баба Чат-ка и компания  Mr. Green   Ние няма ли да сме някак по-градски бабиери. Това кафенце, сладкишче, постери на Сам и Дийн, Кас, а може и на Боби - що не, отзад на дувара  Grinning   И правилно, палавите неувяхващи СПН "девойки"  Joy жадуват за новия епизод

Ха ха ха меракът - жив е той, жив е  Joy

# 700
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
А ето и каво си бъбряме. Явно все пак Дж и Дж са се пуснали на ФБ или Туитър. А може и да сме се примирили с подфорум "Дядовци"

# 701
  • Мнения: 6 391
 Joy Joy Joy Joy Joy

Галчеее!
Je t'aime Heart Eyes !
Нещото, любопитно ситуирано между краката ми, не е обикновена пръчка, а фешън бастунь.
А, не, моля, моля, таквиз работи не пишем на кои да са дядовци, само на Уинчестър или в краен случай J2.
Ако Бела е най-отляво, коя остава да е много високата баба?

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 08:09 от Impala

# 702
  • Мнения: 292
 Joy Joy Ше ме уморите

# 703
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Их хабе, майне либе  Hug
Това високото, дето си предлага мобилето ще да е баба Илинка. Хитра е още, не я гази деменция, само некой друг шейсет годишен младеж  Laughing

# 704
  • Мнения: 6 391
Т.е. Сити-Amore, нали? Много интересно се е позиционирала и тя.

Общи условия

Активация на акаунт