SUPERNATURAL – ‘Demons are just ghosts with an ego’

  • 22 810
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 200
ХАхахахахаах Белс, Бичи пуснаха ми се сълзи! Велики снимки! Колко истина има в тях  JoyВзех си ги и двете  Hug

# 706
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Т.е. Сити-Amore, нали? Много интересно се е позиционирала и тя.

Оххх, неее! Цвиляяя  Joy Joy Joy
Направо се е заковала  rotfImbo

# 707
  • Мнения: 3
Ми баба Сити-Апокалипти нещо е кацнала като на пънче  Joy

# 708
  • Мнения: 200
Т.е. Сити-Amore, нали? Много интересно се е позиционирала и тя.
Хахахахахахаахах  hahaha Joy hahaha  Позицията на крайниците и са наистина доста в странна поза, типична за гледането на JJ  Joy

# 709
  • Мнения: 0
 smile3532 smile3532 smile3532 Ши ма побъркати уаа секси баби  Joy

тук е наредена другата половина от свръх бабите  Laughing

А това съм аз тоз пръс е за внука,дето се смее на дядовците Уинчестър  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 3
аааа тая бабет прилича на мен  Mr. Green  шСЪ караме, объркала си се  Joy

И квоооо, това е метал групата, а  Mr. Green

# 711
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
 Позицията на крайниците и са наистина доста в странна поза, типична за гледането на JJ  Joy
Позицията на горен ляв крайник ли визираш  Joy

Мамче, това е от форумска среща '2070-та. Дивака малко са го реновирали   Laughing



И квоооо, това е метал групата, а  Mr. Green

М-хъ, някоя от щерките свири AC/DC на акордеона  Laughing

Последна редакция: чт, 31 мар 2011, 23:27 от Г. Краули

# 712
  • Мнения: 200
Ей бабетаааа-градинарки!



-Браво мойто дете, ще те науча аз как се прекопава градинката!

Мараканките- вие и награди получавате:



А ние Кастиелките сме така:




Едит: Краули, точно, виж че се е ухилила до ушите  Joy

Последна редакция: чт, 31 мар 2011, 23:33 от Mupka

# 713
  • Мнения: 0
Браво Mupka разрева ма  Joy Joy Joy Joy Joy Joy на 100 години с перфектен разкрач  Joy

Лили припознала си се  Joy Joy Joy ний на тез години свичките шси мязаме  Joy

# 714
  • Мнения: 200
Браво Mupka разрева ма  Joy Joy Joy Joy Joy Joy на 100 години с перфектен разкрач  Joy

Лили припознала си се  Joy Joy Joy ний на тез години свичките шси мязаме  Joy
Е ти знаеш, колко гъвкава трябва да си за един ангел  Laughing Знаеш ли а?  Twisted Evil ...  Wink Hug

# 715
  • Мнения: 0
Аз да не знам  Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 0
Леле, убихте ме с тия баби! Голям смях! hahaha Joy Joy


И нали съм в ролята на носител на новини, ето малко инфо за новия сериал, създаден от продуцентите на SPN, в който май новата главна роля я стягат за Миша. Засега нищо потвърдено никъде, обаче.

"Divine: The Series"
Release Date   
2011
Genre   
Horror/Fantasy/Action/Thriller
Network   
Online
Season   
1
Description   
"Divine: The Series" is a dark comic story turned live action webseries. Its new approach to story telling was designed specifically for the online and smartphone generation. The non-linear story line will keep audiences guessing while wowing with intense action and stunning effects every step of the way.
Plot Outline   
A young priest must come to terms with his crisis of faith or risk damnation to the soul of a living miracle. With man's freewill held in the balance, the bloody conflict surrounding Divine will take him further into his religion than ever he dreamed possible.
Schedule   
Summer, The Year of Our Lord, Two Thousand Eleven
Directed By   
Ivan Hayden
Written By   
Ivan Hayden, Kirk Jaques

източник: ФБ http://www.facebook.com/supernatural411/posts/10150144647401044#!/pages/Divine-The-Series/115659001842854

Дано не излезе някоя първоаприлска история...... иначе интересно звучи.
P.S. Има и снимки на предполагаем плакат и няколко кадъра, но от тях нищо не си личи.

Пише само, че се предполага, че това ще е уеб-серии. В Туитър също подозрително се мълчи засега, въпреки стотиците туитки по въпроса цял ден днес....

Последна редакция: чт, 31 мар 2011, 23:51 от Dana_Scully

# 717
  • Мнения: 292
Аз Ще си остана фенка 

# 718
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Иха, Дейна, благодаря! Дано да е истина, тогава Мирка освен шпагат ще направи и троен пиксел  Laughing

И като заговорихме за баби, да споделя кой е единствения дядо, който ми действа що-годе вълнуващо


Точно за него се сетих, когато на една конвенция, по повод серията със стария Дийн, питаха Джаред кой актьор би изиграл стария Сам. Аз долавям известна прилика м/у двамата, в носа най-вече, а  и Томи Лий Джон е от Тексас.

Южняшкия му акцент е очарователен  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 0
Гале този господин мяза малко на моя дядо преди 10 години  Simple Smile

Дейна на мен добре ми изглежда ще го видим  Simple Smile Благодаря за инфото   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт