Клюки (оптимистично-пролетни) 21

  • 24 303
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 510
Понякога, когато загубиш нещо, осъзнаваш колко е ценно за теб, но не съм убедена, че когато си го възвърнеш, ще го цениш.
Не приемам, този тип хора, но съществуват и такива.
Човек когато се събира с някой, трябва да го цени и уважава както себе си.

# 16
  • Мнения: 931
Cameron, браво за новата тема.   bouquet
Иначе и нашия татко след като разбра, че няма мърдане и ще се разведа се опита да бъде добър, но беше само въпрос на време да лъсне истинския му характер. Не вярвам, че някой на толкова години може да се промени, освен това аз вече не искам да съм с него - да е мислил какво прави докато го обичах. Сега ако ще да ми свали звездите пак няма да му повярвам или да го заобичам отново. Може би характера ми е такъв, но реша ли да си тръгна няма нещо, което би могло да ме спре. Търпя, търпя, но като ми писне значи вече няма връщане назад.

# 17
  • София
  • Мнения: 175
Привет и от мен в новата темичка!
Благодаря ,Cameron !  bouquet
Иначе и нашия татко след като разбра, че няма мърдане и ще се разведа се опита да бъде добър, но беше само въпрос на време да лъсне истинския му характер. Не вярвам, че някой на толкова години може да се промени, освен това аз вече не искам да съм с него - да е мислил какво прави докато го обичах. Сега ако ще да ми свали звездите пак няма да му повярвам или да го заобичам отново. Може би характера ми е такъв, но реша ли да си тръгна няма нещо, което би могло да ме спре. Търпя, търпя, но като ми писне значи вече няма връщане назад.

Абсолютно по същия начин съм и аз - писне ли ми,няма връщане назад.
Днес си взех призовката от съда,делото ни е чак на 20.04. ,но ще стискам зъби още месец.

# 18
# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Честита първа, мрачна пролет!  Grinning  bouquet

 Мерси за темичката, супер е!  Hug

Cameron, браво за новата тема.   bouquet
Може би характера ми е такъв, но реша ли да си тръгна няма нещо, което би могло да ме спре. Търпя, търпя, но като ми писне значи вече няма връщане назад.

 Peace И аз съм същата, прекърши ли се нещо, отидат ли си чувствата, връщане назад няма.

 Мен ме мъчи някаква ужасна хрема вече няколко дни и ми е мнооогоо гадно! Малкият дзвер ме зарази, него пък го зарази Георги, пък аз заразих мъжо! Страшни сме! Само дано дребуса не го повтори, че втори път болницата надали ще ни се размине.

Пате, какво правят малките патенца? Нищо не казваш.  Hug

# 20
  • Мнения: 506
Цитат
Иначе и нашия татко след като разбра, че няма мърдане и ще се разведа се опита да бъде добър, но беше само въпрос на време да лъсне истинския му характер. Не вярвам, че някой на толкова години може да се промени, освен това аз вече не искам да съм с него - да е мислил какво прави докато го обичах. Сега ако ще да ми свали звездите пак няма да му повярвам или да го заобичам отново. Може би характера ми е такъв, но реша ли да си тръгна няма нещо, което би могло да ме спре. Търпя, търпя, но като ми писне значи вече няма връщане назад.
 
 Информирай модератор   
 
Абсолютно съм съгласна с написаното от теб.То човек търпи до определено време.

# 21
  • Мнения: 931
Така е, всяко нещо си има граници. Четох някъде, че развода се преодолява за 17 месеца и 26 дни, не знам дали е вярно, но ми стана смешно как са изчислили с точност до дни.  Laughing

Пожелавам на всички лек ден.

# 22
  • Мнения: 910
Така е, всяко нещо си има граници. Четох някъде, че развода се преодолява за 17 месеца и 26 дни, не знам дали е вярно, но ми стана смешно как са изчислили с точност до дни.  Laughing

Пожелавам на всички лек ден.
Аз съм чела за три години  newsm78 но май си е индивидуално. Някой го преодоляват за часове, други за години

# 23
  • Мнения: 2 011
Така е, всяко нещо си има граници. Четох някъде, че развода се преодолява за 17 месеца и 26 дни, не знам дали е вярно, но ми стана смешно как са изчислили с точност до дни.  Laughing

Пожелавам на всички лек ден.
Аз съм чела за три години  newsm78 но май си е индивидуално. Някой го преодоляват за часове, други за години
Разделихме се  септември 2006 , но развода влезе в сила едва в края на юли 2007 г - малко  след това хич не ми  дремеше че съм разведена и ,  че трябва  да  преодолявам нещо си ... Имах да свърша толкова много неща! През декември 2007г  срещнах един мъж а през януари 2008г вече живеехме заедно .... Аз явно много бързо съм преодоляла развода си!  newsm78

# 24
  • Мнения: 892
Май отдавна не съм писала ...  newsm78
При мен имаше леко драматични ситуации, но май всичко се размина. Ама не е за разправяне...  Rolling Eyes
Иначе БНД се е променил много, такива усилия прави към нас, че вече се замислям дали да не се съберем отново  Laughing
 Ама майтапа настрана, викам му: "е, трябваше да се разведем ли, че да почнем да се разбираме..."  newsm78
Ама така са май мъжете, а и повечето хора, като изгубят нещо, тогава се осъзнават  Rolling Eyes
Ти се замисли,ако той загуби интерес към вас и си хване някое гадже.....

# 25
  • Мнения: 6 443
Мъжката част пак прозрения ръси...То всеки може да си хване гадже по всяко време  Crazy

Не съм, много болести, много нещо! Бързо да се оправяте!  Hug

Ние сме добре.Най-малкото пате е най-доволно, когато е на ръце.Тогава равно по послушание няма  Mr. Green

Стелс, да погалиш коремчето от нас!  Hug

# 26
  • Мнения: 2 510
Мъжката част, хем са "по-мъдри" от нас, хем по-сприхави.
Лошо е да си изоставен съпруг в мъжки род.
За кой ли път се убеждавам, че жените са по-издръжливи на стрес.
Бързо оздравяване на всички.
Ние все още се държим.
Пате , няма ли да покажеш малките патета?

# 27
  • Мнения: 1 213
Да внеса и малко забавен елемент в темичката.  Mr. Green
http://www.bebezona.бг/идеи/любопитно/разни/моето-раждане-разказано-от-мен/1107
(сменете само "бг" след bebezona с "bg" и после копирайте целия линк, както остатъка си е на кирилица и заедно с неподчертаното. После paste в интернет браузъра в нов прозорец.  Peace Не знам защо тъпия форум дава да се постват цели видео клипове на чалги и други гадости, но моята забавна статия от половин страница веднага определи като спам!)
Напук на гадното зимно време посред първа пролет!  Naughty

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 21:41 от Cameron

# 28
  • Мнения: 6 443
Снеж, ще ги покажа, но нз от кога не съм ги снимала.  Crazy Само до снимки ми е в последно време.Ще се попрвя и ще имам материал.

Камерън, не мога да го отворя този забавен елемент  Crazy

Мери ми се губи някъде  newsm78

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И аз нещо не успях  newsm78
 Адски съм уморена, спи ми се та едва гледам. Чакам хлапетата да си изгледат Стъклен дом и веднага отивам на среща със Сънчо. Много работа тези дни, много чудо... Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт