Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 99

  • 30 701
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 875
Добро утро Hug Hug Hug
В този прекрасен,слънчев и топъл празничен ден ви поднасям сутрешното кафенце и ви казвам:
Мили момичета,дори и сериалът да свърши/защото рано или късно това ще се случи/,дори и да сме разочаровани от много неща свързани с него,аз пак ще влизам всеки свободен миг в темичката ни,защото филмът ни даде нещо голямо-едно огромно приятелство и ни направи едно виртуално семейство.С нетърпение ежедневно бързам да се включвам в разговорите и дискусиите,а вярвам,че ще има за какво да си говорим и много след като филма е свършил.Още веднъж лек и успешен петък и днес си хапнете риба,традицията го повелява Simple Smile Simple Smile Simple Smile



Мише,честито!Пет години не са много,но за този период доста неща вече си разбрал от съвместното съжителство!Разбирателството,здравето и щастието са сред най-важните!Пожелавам ти ги!!!

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 06:55 от Keskinowa

# 61
  • Мнения: 1 875
Шатци,дали програмата е стара или са върнали филма ни за довечера newsm12 newsm12 newsm12

# 62
  • Мнения: 14 507
 newsm51 kaffeetrmker_2
   Шатци ,Кески , благодоря за кафенцето Дойде ми таман.
Честит празник на Мишето- годежа и Благовещение  на всички.
Приятен и спокоен ден Two Hearts

# 63
  • София
  • Мнения: 7 893
Шатци,дали програмата е стара или са върнали филма ни за довечера newsm12 newsm12 newsm12

По вероятно е да не са я актуализирали.На кое да се вярва не знам Joy Joy Joy


Мише честити празник

Има някакъв проблем обаче от какъв характер.В официалния фейс на Джансел са махнати всички снимки относно филма с изключение на последното промо,където са с Туба и Онур.За видеото същата работа.А имаше толкова, клипове , колажи , снимки зад кадър от първи сезон .Да се чуди човек.

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 07:45 от Shatzi

# 64
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ,ДАМИ !
Стига вече с това недоволство.Ако може някой да ми каже кой филм в момента е по-добър за гледане .Проблемът е само ,че го дават един път в седмицата, иначе всичко си е ОК.Снощи гледах прочутия Забранен плод и честно да ви кажа нищо не се случи, представям си ако го даваха 1 път на 7 дни, както е било при съседите, направо са си счупили нервите.

Не се отказвайте за довечера, имам предчувствие, че филм ще има/ в програмата също си е там/! Heart Eyes
 
Мише , да си жива и здрава ,да живееш в любов и разбирателство!

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 08:36 от pejkova

# 65
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Честит празник!
Нека през цялата година в домовете на всички да влизат само благи вести!

Мише, честит празник!

На хубав ден е започнал съвместния житейски път за твоето семейство!
Пожелавам ти да остареете и побелееете заедно, заобиколени от обичащите ви деца и внуци!

Шатци, Кески,  newsm51 newsm51 за  Coffee и прекрасните думи!
И това, че няма да имаме серия няма да попречи на настроението ни за хубавия празник!

# 66
  • Мнения: 510
Шатци,дали програмата е стара или са върнали филма ни за довечера newsm12 newsm12 newsm12

По вероятно е да не са я актуализирали.На кое да се вярва не знам Joy Joy Joy


Мише честити празник

Има някакъв проблем обаче от какъв характер.В официалния фейс на Джансел са махнати всички снимки относно филма с изключение на последното промо,където са с Туба и Онур.За видеото същата работа.А имаше толкова, клипове , колажи , снимки зад кадър от първи сезон .Да се чуди човек.





Фейса на Джансел е така откакто му бяха накачулели ония нецензурни снимки.
Доколкото разбрах така изглежда само за хора който не са приятели с него -включително и аз. hahaha Joy Joy Joy
Иначе явно състоянието му е нормално и информацията си е там просто не всеки има достъп.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 893
Kакви нецензурни  снимки  Иф Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 510
Не негови.
След последната серия в петък към 1,30-2 часа бяха напускали снимки тип ХХ,,,,

# 69
  • Мнения: 10 240
Хабер за сериала:

GÖNÜLÇELEN DİZİSİNİN AKIBETİ NE OLACAK?
atv'nin Gönülçelen dizisinin gününü değiştirme düşüncesi izleyenleri isyan ettirdi.
25.03.2011 08:40:00




http://www.ayakligazete.com.tr/haber/gonulcelen_dizisinin_akibeti_ne_olacak_.htm

# 70
  • Мнения: 10 022
Честито Благовещение!



Мише, честит празник!
Много щастлив съвместен живот!

Ринка, благодаря за темата!

# 71
  • Мнения: 9
Привет Момичета! Hug
 Сериала точно не будет сегодня?

# 72
  • Мнения: 3
Хабер за сериала:

GÖNÜLÇELEN DİZİSİNİN AKIBETİ NE OLACAK?
atv'nin Gönülçelen dizisinin gününü değiştirme düşüncesi izleyenleri isyan ettirdi.
25.03.2011 08:40:00




http://www.ayakligazete.com.tr/haber/gonulcelen_dizisinin_akibeti_ne_olacak_.htm


Добър ден и честит празник!

Източникът е този.

http://www.setarkasi.com/gonulcelen-dizisinin-akibeti-ne-olacak/

Тази непрекъсната неизвестност относно сериала, да не би да е някаква нова ПР тактика на АТВ за вдигане на рейтинга? И преди време имаше нещо подобно, после нещата се успокоиха за малко. Изглежда петицията и изпратените мнения на зрителите са помогнали с нещо. Виждам, че пак са включили излъчване на серията, ако е вярно все пак. До довечера има много време. ooooh!

В сайта на АТВ няма промяна, сериалът не е в програмата за тази седмица, само повторение на 44-та серия утре в 9:20.

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 09:24 от doriana

# 73
  • София
  • Мнения: 7 893
Добрата вест е , че  ще има серия довечера , засега Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 510
На страницата на АТВ  филма продължава да го няма.

Общи условия

Активация на акаунт