Дай Боже всекиму такова раждане!

  • 2 128
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 735
Никси,браво! Винаги съм си мислила ,че раждането си е най-естественото нещо на света и няма как да е нечовешка болката,по простата причина ,че ако така е писано,няма да има раждаемост! Според мен ,нагласата играе много много важна роля.
Ето и моята история:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=47478.new;topicseen#new

# 31
  • Мнения: 423
Наистина е страхотно едно раждане да мине толкова лесно и бързо. На мен също ми се случи... В 8 ч вечерта получих леки болки като менструалните, кам 9 болката малко се усили, но аз все още не бях сигурна дали ще раждам, тъй като очаквах да боли много повече. От там нататък кантракциите зачестиха и станаха по-болезнени, но в никакъв случай не беше нетърпимо...

В 0,30 часа бяхме пред родилното, а в 0,45 Росито изрева. Т.е. за тези 15 мин. минах през приемния кабинет, където се преоблякох, прегледаха ме за разкритие и ми спукаха мехура; качиха ме в родилна зала и родих - Нямаха време за тоалет (добре че си го бях направила вкъщи), клизми, дори не успяха да ми сложат система. А аз нямах време да осъзная какво всъщност ми се случва т.е. ми се случи.

По-късно вече в стаята, опитвайки се да възприема всичко това, само си повтарях: "Господи, не мога да повярвам, че родих!"

Така че, мили бъдещи майчета, лекото раждане наистина се случва и аз ви го пожелавам от сърце.  Hug

# 32
  • Мнения: 1 616
 Ех, момичета, как ви се радвам само!  Hug Благодаря на Никси и всички останали, които се включиха, за ведрата и оптимистична тема! Беше ми писнало да чета за нормалното раждане като за най-зверското мъчение на света! Поздравявам всички бъдещи майчета, които имат куража да изберат да родят децата си по естествен път, и им желая бързо, леко и безпроблемно раждане!   bouquet

# 33
  • Мнения: 212
Първо честито ти бебче!  bouquet
А за другото-нямам думи, браво!Аз съм от онези с ужасните раждания. Cry.Но се моля ако някога имам второ дете, да имам таков раждане. Praynig
Желая го на всички бъдещи майчета от сърце и браво че сподели с нас нещо толкова хубаво. Hug

Ей това казвам и аз! Успешно раждане на всички бременеещи. И си мисля, че и да боли, и да не боли - пак е най-хубавото нещо в живота на всяка жена![/color]

Общи условия

Активация на акаунт