Мамо, тати, стягайте забава, АПРИЛчето на 2 годинки става!

  • 45 262
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 395
Честито на всички рожденици! Да са ЗДРАВИ, палави и много усмихнати за радост на всички в къщи!


Ние сме си пак в къщи, че ни прихвана вирусът с разстройството. Вече не повръщаме и смъкнахме температурата, но това разстройство не можем да преборим.
Не ми се мисли какво щях да правя ако бях махнала памперс. Боби ми е почти готов за това и предполагам, че ще свикне. Светли е много далече от идеята да си казва ПРЕДИ; виж, СЛЕД акцията ме уведомява веднага щом ги хвана да вършат поредната беля. В такива случаи и Боби пропуска да си каже  Whistling

Ето и някои от нашите последни снимки от тук нататък
А тук може да видите и пролетната ни украса - тази снимка и следващите 3 колажа.

Поем, стискаме палци  fingerscrossed

# 31
  • Мнения: 169
Привет момичета   bouquet
Почерпете се за здравето на Тамир- Раян
 
 Градинското ни парти мина чудесно. Детето много се забавлява, танцува и хич даже не си погледна и тортата.Сега остава да съберем големите тази вечер и утре.
 Дано да мога да се отчета със снимков матерял по- късно Laughing

# 32
  • Мнения: 847
Belbey, da ti e jiv i zdrav! Vajnoto e,che detsata se zabavliavat!   bouquet

# 33
  • Мнения: 13
ЧРД на днешните рожденници Кристиян на TANITA77, Симеон на маги 1978, Виктория  на Jen_Jen, Габриел на gqa Да сте здрави, щастливи и да радвате родителите си!


Белбей ЧРД на Тамир! Желая му здраве, щастие, късмет и прекрасни родители, които да го слушат! Чакам снимките Wink
Не мога да не спомена двете прекрасни клеопатри Heart Eyes Мамочка страхотни са двете красиви Маги и Миша Hug по какъв повод са облечени така?Заинтригува ме Wink
Поемче стискам палци нещата да се наредят при вас както ти искаш Praynig Hug Сами е голям сладур, и моето Диди яде по цял ден и вечер с нас не пропуска, обаче от към мерки сме 12,500 кг и някъде към 88-9 см, за сравнение имаме приятелче, което е по-малко с 1  година и вече е 10кг Wink но както и Олчето каза да са ни здрави, другото няма значение  Peace
Вили прекрасна украса, а двамата бандити са много сладки Heart Eyes и моето слънце спи с вирнато дупе като Светльо Joy
Ние свалихме решетката на леглото и купих такава, която се маха през деня и вечер се слага, мисля че Мамочка преди време беше показала такава, ей хора казвам ви това дете се качва и слиза по 100 пати преди да заспи Joy
Ивче много пораснал бъдещия батко Саши  Heart Eyes честита прическа! Мама ли го подстрига?
Хайде за сега толкоз, че да я подхващам работата Joy
Хубав weekend!

# 34
  • Мнения: 7 111
Честит рожден ден на Тамир! Все така да радва домашните си любимци!  Grinning
Честито и на останалите рожденици от последните няколко дни!   bouquet
Мамочка, страхотни са синеочките!
Ивче, много порасъл е Саши! още някоя и друга седмица и е готов да бъде произведен в чин батко.  Grinning
Поемче,  Hug и по палче да се нареждат планетите. Целувки на Сами, време е да го покажеш.
Марче,  hahaha hahaha hahaha На ти Хасан човек.  Mr. Green
Мама Ло, всеки с пристрастията си. едни биби, други кожени биби.  Wink
(аз съм злобюл напоследък , но хванах някакъв пробив у Марчето и вече човечката заспива без в устата й да има глътната мама  Simple Smile).
Добре, че Вили отчита близнашката линия на партията априлска.  Heart Eyes

Ще трябва да започна с физкултурната подготовка на Мария. Започнаха да я щипят по бузите, да й бъркат в очите, да я дърпат по пързалките (тя никак не отговаря. Обясненията да пази дистанция не са достатъчни бариери) и то защото придружителите на въпросните деца са над тези неща и знаят, че децана могат да "преценят" добре. Явно е време вече да вкарам Мария във форма. 

# 35
  • София
  • Мнения: 5 079
Belbey, живо и здраво да ти е момчето и зло да го забрави!!!  bouquet
Пропуснала съм вашия ден-ден, а уж не ми убягват такива неща... Ще ме прощаваш. Embarassed

Честити 2 годинки на Тамир-Раян,
 да расте усмихнато, палаво и щастливо човече, и много да ви радва!!!

# 36
  • Мнения: 44
Ивче много пораснал бъдещия батко Саши  Heart Eyes честита прическа! Мама ли го подстрига?
Тати го държеше, мама действаше с машинката, че голям рев и голям ужас....
Ивче, много порасъл е Саши! още някоя и друга седмица и е готов да бъде произведен в чин батко.  Grinning
 
Дааа, има-няма...четири-пет седмици....

Embarassed То и аз все пропускам да честитя на рождениците, ама... Ша мА прощавате, не е нарочно...  Hug
На родените тази седмица (28.03-3.04) пожелавам много здраве, безгрижно детство
 и безброй усмивки, за да топлят сърцата на мама и тати!

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 18:06 от i√k@

# 37
  • Мнения: 2 090
Belbey, честито пораснало момченце! Да ви е живо и здраво!
Ще чакаме снимки от партито. Hug

Честит рожден ден и на останалите априлчета, празнуващи днес!  bouquet

Ивче, много готино адашчето ни. Hug Heart Eyes
Ние вчера бяхме на гости на моя много бременна приятелка, и днес те трябваше да дойдат с голямото си детенце в нас, да върнат гостито. И никакви не дойдоха... не след дълго получих смс - Калоян, 4100, 51 см. Така се развълнувах! Саши беше много щастлив, че приятелката му от ДГ има бебешко братче и вече е кака. Учудих се, че много се развълнува (и се опитах да си представя какво е било като са му казали преди 2 години, че си има сестричка). А сега ме пита кога и той щял да има братче. Shocked Crazy Whistling

Рони, Рони, как ще стане тази работа дето си я мислиш, не знам. Мен много време ме терзаеше това, споделяла съм го и тук... Добричките и тихи дечица както и да ги тренираш, все такива си остават, дано по-скоро й се изостри на Мария чувстото са самосъхранение, така да се каже. На Саши се случи доста по-късно, но момиченцата нали са по-схватливи и интуитивни, дано е по-лесно.  Hug

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 22:41 от Desirée

# 38
  • Мнения: 395
Деси, Деси... То детето братче иска...
Една моя позната така има кака и вече 2-годишно момченце. Каката като се беше заинатила, че иска сестричка... Накрая на нейна реплика "Трябва да свикнеш, че ще имаш братче, а не сестричка", малката (вече кака) беше отговорила, че тя е свикнала, че сега ще има братче, но те да свикнат, че тя иска и сестричка  Joy Децата си знаят. Аз пък като малка си спомням, че наляво и дясно обяснявах, че искам или по-голям брат или по-малка сестричка.  bowuu Е, познайте - имам по-малък брат  Crossing Arms

Рони, моят Светли пък е станал един дивак... Като си реши, не дава на брат си да играе с нищо - само ходи дърпа му играчките, вика "нееее", хапе, щипе, СКУБЕ (дето имат много коса, та я и скубе), блъска bash, удря... Обяснявам си го с яслата, но не знам какво да правя. Обяснявам всеки път, наказвам, той се тръшка, реве, после спира, идва да играем, а след малко пак... Гушкам и двамата, играя с тях, той понякога не иска да играем - "сам" нещо ще прави...

И да се похваля с първото нормално аки от седмица насам. Много е гаден тоя вирус, стопи ми децата! Тъкмо им се радвахме как са "загладили косъма", Светльо и бузки беше надул, сега няма тумбаче на юначе, няма бузки... Но пък имт пак апетит и надявам се да наваксат (да чукна на дърво).

# 39
  • Мнения: 847
Привет! Искам да ви почерпя сега за моето порастнало момченце, защото утре едва ли ще успея!

# 40
  • Мнения: 2 090
Йо Йо, Бен, честити пораснали дечица!
Да са живи, здрави, весели и безгрижни Димитър и Далина!
Весел празник, и целувки на виновниците за повода!




Честит рожден ден и останалите 2-априлски рожденици!  bouquet

# 41
  • Мнения: 541
Честито на всички рожденници!!!!!!Да сте живи,много здрави и още по-щастливи!!!!!

Аз вчера занесох всички изследвания за яслата и официално в понеделник ще ходим(ако всичко е наред до тогава  Praynig)
Аз сега трябваше да ходя на работа(смяна от 12 до 12  Crazy) но заради лошото време ще съм чак от 4.Тъкмо да се разпиша тук и да наглася нещата за понеделник за яслата.Тогава и мисля да отидем с мъжо да поръчаме тортата и да запазя масички в сладкарницата,където има детски кът и мисля да сде съберем сутринта с децата.Трябва и тоалет да й купя.За подаръка сме още в голяма чуденка,мислехме да е кола,която се бута с крачетата,но тя има триколка и може да е нещо друго.Замислих се и аз покрай вас за масичка със столче,такаи така мисля да й направим детска стая тази година.Мъжо не е ентусиаст заради парите,но няма да правим нещо кой знае какво и най-вероятно ще е поетапно, че със заемите,които имаме, няма да можем да отделим голяма сума наведнъж.
танци Simple Smile
 лек и усмихнат ден  Hug

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 13:02 от ани4ka

# 42
  • Мнения: 2 090
Вили, чак сега видях, че сте имали проблемче с р***во, дано сте го овладяли вече. Praynig Новите снимки са много хубави Heart Eyes Heart Eyes, и какви хубави неща сте сътворилииии.  bouquet
Подобни на вашите екшъни се разиграват вкъщи, като провокаторът в повечето случаи е овнЕто. Twisted Evil  ooooh! Whistling И все по-често взе да се случва, чак страх ме хваща. Crazy
За дечицата... всяко си иска своето, да. Laughing Аз като бях малка исках да ми родят по-голяма сестра. hahaha И смятах, че е много несправедлив животът, защото всеки един от братята ми си има брат и сестра (на всичкото отгоре по-голяма - моя милост), а аз си имам само двама братя (по-малки). Joy

Сватя, добре си научила снахичката да танцува, готова е за сватбата. Laughing Hug Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 7 111
Честит рожден ден на Дими и Дали! Каквото хубаво ви мислят майките ви, това да ви се случва, хлапатачета!   Heart Eyes
Оооо, Аничка! Grinning Страхотно танцува Анито!  Heart Eyes
Вили, браво на стиснатите дупета.
Аз на децата не намирам кусури. (и Мария не е цвете в очите на другите най-вероятно, защото нали и тя преди време подпря гръбчето на едно приятелче и ходеше на пързалки само ако няма други деца наоколо.) Те са си непредвидими. Дразня се на на-мама/баба/-много-й-се-пуши,  а тя в крайна сметка е човекът, който познава реакциите на детето си. Може и у мен да е вината, защото кисна до Мария и й набивам в главата да внимава с пясъка да не пръсне на някое дете в оченцето/коса/дрешки, да пази дистанция при качване, да не отлежава на улея, защото други деца чакат и искат и те ... Резултатът е, че само си намирам грешки в подхода "добро ченге". Аз самата съм била много голямо камикадзе и никак не ми е зор Мария да е същата порода, защото майка ми видя спокойствие, когато тръгнах на училище едва.

# 44
  • Мнения: 541
И аз съм същата на площадката, рони  Wink И когато излизам с Анито не си взимам цигарите  Naughty (освен ако не съм с татито й, тогава се дърпам на разстояние).Анито пък е от любвеобилните деца и общо взето пазя другите от нея, че много силно гушкааааааа Laughing
Спирам за днес да пиша и отивам да поработвам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт