Тема Незабравима (Unutulmaz) 184

  • 28 455
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Благодаря на Мокси за новата тема.
В анкетата гласувах с "Да". Аз мисля, че Едже няма кой знае, колко голяма вина за случилото се-за мен тя направи две значими грешки и това са-начинът по който каза истината на Ямур за майка й и че не разкри на Харун, кой е Кенан-можеше да предотврати много неща, без да казва, че му е сестра.  
За случката на летището, сигурно ще ви се стори много странно мнението ми, но то е че тя няма толкова голяма вина. Еда и Харун вече бяха взели своите решения-всеки за себе си. Еда отказа да тръгне, дори ако Тарък не беше й дал ключовете за колата, може би щеше да остане да плаче до кошарката на Ямур, а Харун и да беше я видял на летището, пак щеше да остане несигурността му в нейните решения. Всички други постъпки на Едже като снимката, лъжата в болницата, отиването на сватбата са проблем на неувереността на Еда.

Веси това ме изуми  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Еда ли и натика тези лъжи в устата на Едже,гледаше ги в очите и лъжеше за несъществуваща връзка  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Аз отговорих с не в анкетата,смятам че Едже има още много грехове за изкупуване,не може с един жалък опит да помогне да й се опростят всички лошотии  Crossing Arms
Рекси, Еда беше взела решението си още в болничната стая - преди Харун да доведе Едже-тя просто доля масло в огъня.
съгласна съм.
Едже е практична точно по европейски. Закачам се с Кламитси тук. Grinning
Във всички ситуации подбра точно слабостите на другите и ги използва в своя полза.
Удари спирачките, като видя, че става като брат си и че няма да спечели Харун.
Постигна раздялата на Еда и Харун, но загуби всякакъв шанс за любовта му.
На всичко отгоре щеше да загуби и обичта на Ямур.
Единственото стойностно в живота й.
И пак по европейски  Laughing се измъкна, оставяйки раздвоени в мнението им за нея и Еда , и Харун.

# 31
  • Мнения: 0
Привет на форума!
Прочетох само резюмето, за да не ми влияете!
Както Ви писах в последния пост развръзката на филма ще бъде посланието на Джемил!
Той няма да каже нещо по-различно от това, което каза на Харун на кея или в ателието!
т.е. нямат общо бъдеще заради миналото!

# 32
  • Мнения: 0
Надявам се не се съмнявате, че Едже ще се оправи!
И посетителят е Харун!

# 33
  • Мнения: 0
И стига с тая Едже! Изтъркана и банална тема! даже и въпросът е за нея! Това ли е основното в резюмето?

# 34
  • Мнения: 0
И стига с тая Едже! Изтъркана и банална тема! даже и въпросът е за нея! Това ли е основното в резюмето?
Основното в резюмето е толкова шокиращо и плачевно, колкото дали ще дойде краят на света през 2012!

# 35
  • Русе
  • Мнения: 2 303
И аз ще си кажа мнението за Едже!
Най-искрено се надявам проблема й да психо-соматичен и да отшуми след време.Чувала съм ,че след стрес или голямо психично натоварване могат да се получат усложнения като при нея.Не знам, не съм специалист! НО...
ако Харун не беше разбрал ,че това е нейния телефон и не й беше звъннал, не я беше разкрил - ДАЛИ Едже щеше да направи следващите стъпки?! Лично аз се съмнявам! Щеше да си отпуши към Лондон, а другите да си се спасяват както могат!
Все пак отчитам, че с бягството им с Яамур сутринта, тя се опълчва на брат си!

# 36
  • Мнения: 0
Благодаря на г-жа Броненосец за превода! Този път резюмето ми се стори по-категорично от друг път!

# 37
  • Мнения: 0
И стига с тая Едже! Изтъркана и банална тема! даже и въпросът е за нея! Това ли е основното в резюмето?
Основното в резюмето е толкова шокиращо и плачевно, колкото дали ще дойде краят на света през 2012!

Тук се обсъжда резюмето, а не глобалните проблеми на света!

# 38
  • Мнения: 0
И стига с тая Едже! Изтъркана и банална тема! даже и въпросът е за нея! Това ли е основното в резюмето?
Основното в резюмето е толкова шокиращо и плачевно, колкото дали ще дойде краят на света през 2012!

Тук се обсъжда резюмето, а не глобалните проблеми на света!
Светът е единна система и от малките проблеми се раждат големите.

# 39
  • Мнения: 0
И стига с тая Едже! Изтъркана и банална тема! даже и въпросът е за нея! Това ли е основното в резюмето?
Основното в резюмето е толкова шокиращо и плачевно, колкото дали ще дойде краят на света през 2012!

Тук се обсъжда резюмето, а не глобалните проблеми на света!
Светът е единна система и от малките проблеми се раждат големите.
И обратното е вярно!

# 40
  • Мнения: 0
Във всеки случай Еда отново ще изостави Харун, защото това е волята на баща й!

# 41
  • София
  • Мнения: 281

Роси ,благодаря за оазиса с хубав лик ,който създаде за всички нас!!! newsm10 smile3521 smile3525 newsm51 newsm68 newsm44


         
И понеже дебатите са около Еджето....да се включа и аз.         
Доста вина ...носи образа и,но най-важното е ,че се осъзна и спря на жълта светлина.         
Как се беше развихрила и тя,чудесен тандем можеше да бъде с батко.         
Женското в нея надделя.Инстинктите да ....обичаш/Ямур/ ,да закриляш си казаха думата при нея.         
Ще се оправи ....и на батко може да повлияе.....в положителна светлина.Иска ми се да е така. Thinking Thinking Thinking
А борбата и за Харун......приключи.Осъзна ,че тези двамата наистина ....си принадлежат итялом и духом Laughing Laughing Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 281
Във всеки случай Еда отново ще изостави Харун, защото това е волята на баща й!

Явно си с връзки smile3521Кога успя да прочетеш .....посланието на татко Джамил Laughing Laughing Laughing

# 43
  • Мнения: 186
И аз ще си кажа мнението за Едже!
Най-искрено се надявам проблема й да психо-соматичен и да отшуми след време.Чувала съм ,че след стрес или голямо психично натоварване могат да се получат усложнения като при нея.Не знам, не съм специалист! НО...
ако Харун не беше разбрал ,че това е нейния телефон и не й беше звъннал, не я беше разкрил - ДАЛИ Едже щеше да направи следващите стъпки?! Лично аз се съмнявам! Щеше да си отпуши към Лондон, а другите да си се спасяват както могат!
Все пак отчитам, че с бягството им с Яамур сутринта, тя се опълчва на брат си!


Вени, не знаем какво биха решили сценаристите.
Аз лично смятам, че биха й  дали шанс за разкриването на Бату.
Да не забравяме, че Едже спаси първият път Еда, това май всички бързо забравиха /нощта на годежа/, вдигна си куфара от Лондон, за да обясни на Еда истината за снимката. И това ли ще отречете ? Та Еда още щеше да си вири носа и да дразни Харун с Арас и не се знае докъде щяха да стигнат, а Едже й отвори очите. Защо според теб ? И най-накрая спаси Ямур.
Затова заслужава Едже да бъде щастлива и се надявам да й отредят такава съдба сценаристите.

# 44
  • Мнения: 0
Във всеки случай Еда отново ще изостави Харун, защото това е волята на баща й!

Явно си с връзки smile3521Кога успя да прочетеш .....посланието на татко Джамил Laughing Laughing Laughing

Дописвам сценария!

Общи условия

Активация на акаунт