Тема Незабравима (Unutulmaz) 184

  • 28 464
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 832
Във всеки случай Еда отново ще изостави Харун, защото това е волята на баща й!
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 46
  • Мнения: 0
И аз ще си кажа мнението за Едже!
Най-искрено се надявам проблема й да психо-соматичен и да отшуми след време.Чувала съм ,че след стрес или голямо психично натоварване могат да се получат усложнения като при нея.Не знам, не съм специалист! НО...
ако Харун не беше разбрал ,че това е нейния телефон и не й беше звъннал, не я беше разкрил - ДАЛИ Едже щеше да направи следващите стъпки?! Лично аз се съмнявам! Щеше да си отпуши към Лондон, а другите да си се спасяват както могат!
Все пак отчитам, че с бягството им с Яамур сутринта, тя се опълчва на брат си!


Вени, не знаем какво биха решили сценаристите.
Аз лично смятам, че биха й  дали шанс за разкриването на Бату.
Да не забравяме, че Едже спаси първият път Еда, това май всички бързо забравиха /нощта на годежа/, вдигна си куфара от Лондон, за да обясни на Еда истината за снимката. И това ли ще отречете ? Та Еда още щеше да си вири носа и да дразни Харун с Арас и не се знае докъде щяха да стигнат, а Едже й отвори очите. Защо според теб ? И най-накрая спаси Ямур.
Затова заслужава Едже да бъде щастлива и се надявам да й отредят такава съдба сценаристите.
Подкрепям!

# 47
  • Мнения: 186
Боб, прекрасен аватар.  Hug

# 48
  • Мнения: 0
Благодаря на Мокси за новата тема.
В анкетата гласувах с "Да". Аз мисля, че Едже няма кой знае, колко голяма вина за случилото се м/у Еда и Харун. За мен тя направи две значими грешки и това са-начинът по който каза истината на Ямур за майка й и че не разкри на Харун, кой е Кенан-можеше да предотврати много неща, без да казва, че му е сестра.  
За случката на летището, сигурно ще ви се стори много странно мнението ми, но то е че тя няма толкова голяма вина. Еда и Харун вече бяха взели своите решения-всеки за себе си. Еда отказа да тръгне, дори ако Тарък не беше й дал ключовете за колата, може би щеше да остане да плаче до кошарката на Ямур, а Харун и да беше я видял на летището, пак щеше да остане несигурността му в нейните решения. Всички други постъпки на Едже като снимката, лъжата в болницата, отиването на сватбата не са маловажни, но са в голяма степен проблем на
неувереността на Еда.

Най-гадната й постъпка беше като не каза на Харун, че е видяла Еда на летището  и по  този  начин допринесе за разделянето на майка и дъщеря. Харун можеше и да даде Ямур намайка й.

# 49
  • София
  • Мнения: 281
Във всеки случай Еда отново ще изостави Харун, защото това е волята на баща й!

Явно си с връзки smile3521Кога успя да прочетеш .....посланието на татко Джамил Laughing Laughing Laughing

Дописвам сценария!
Добре се справяш.Мен ме няма много в прогнозите.Като се сетя за Ямурчето какви работи бях написала /когато падна в езерото/От тогава не се пробвам Crossing Arms

# 50
  • София
  • Мнения: 281
Боб, прекрасен аватар.  Hug
bowuuАми реших.....да не изоставам от другите момичета hahaha Joy hahahaНали и пролетно ....се проветрих hahaha Joy hahaha

# 51
  • Мнения: 0
Във всеки случай Еда отново ще изостави Харун, защото това е волята на баща й!

Явно си с връзки smile3521Кога успя да прочетеш .....посланието на татко Джамил Laughing Laughing Laughing

Дописвам сценария!
Добре се справяш.Мен ме няма много в прогнозите.Като се сетя за Ямурчето какви работи бях написала /когато падна в езерото/От тогава не се пробвам Crossing Arms
Да знаеш Боб, беше права за езерото! Тия промениха сценария в движение! Което е разбираемо!

# 52
  • София
  • Мнения: 832

Вени, не знаем какво биха решили сценаристите.
Аз лично смятам, че биха й  дали шанс за разкриването на Бату.
Да не забравяме, че Едже спаси първият път Еда, това май всички бързо забравиха /нощта на годежа/, вдигна си куфара от Лондон, за да обясни на Еда истината за снимката. И това ли ще отречете ? Та Еда още щеше да си вири носа и да дразни Харун с Арас и не се знае докъде щяха да стигнат, а Едже й отвори очите. Защо според теб ? И най-накрая спаси Ямур.
Затова заслужава Едже да бъде щастлива и се надявам да й отредят такава съдба сценаристите.
Алисас Едже не беше в Лондон,та да си вдигне куфара оттам,просто се беше покрила някъде докато се успокои обстановката.Но това е слабост не сила,създаваш проблеми и когато се нажежи обстановката се покриваш в миша дупка  ooooh! ooooh! Надявам се наистина да е осъзнала всичките злини които стори и да се е разкаяла. относно спасяването на Ямур-да опита се,но постъпи неразумно,защото първо можеше да избяга още през нощта,докато брат й не се е осъзнал и второ виждайки идващия насреща камион,можеше да изчака,а не да се бута директно в него.Вярвам че ще се оправи физически,защото никой не заслужава такава съдба,но Едже сама си е виновна,защото се остави да бъде манипулирана от брат си с пълното съзнание че това което върши той е престъпление  ooooh! ooooh! ooooh!

# 53
  • Мнения: 0
Едже може и да не си е изкупила вината към Еда и Харун но заслужава уважение, защото ако не беше тръгнала да връща Ямур на Еда Ямур щеше да е в Америка.

# 54
  • София
  • Мнения: 281
Във всеки случай Еда отново ще изостави Харун, защото това е волята на баща й!

Явно си с връзки smile3521Кога успя да прочетеш .....посланието на татко Джамил Laughing Laughing Laughing

Дописвам сценария!
Добре се справяш.Мен ме няма много в прогнозите.Като се сетя за Ямурчето какви работи бях написала /когато падна в езерото/От тогава не се пробвам Crossing Arms
Да знаеш Боб, беше права за езерото! Тия промениха сценария в движение! Което е разбираемо!

За плуването на Ямурчето .....нали.Мисля ,че тогава Надето или Ради.....ми казаха------в тази студена вода не биха могли да потопят детето  и камо ли да плува newsm78 #CrazyДобре ,че ме възпряха момичетата от по нататъшно писане. hahaha Joy hahahaи завършване на случката.Думите страшнички бяха......ала Стивън Кинг.И аз се учудих ....даже....на себе си.По душа съм миролюбива и добра..... уж hahaha Joy hahaha

# 55
  • Мнения: 0
Чета поста на Златна рибка, между другото много сладък пост, за европейката и европейското.
Тия думи бяха толкова употребявани във форума,че когат0 в ежедневието се налага да ги използвам веднага се сещам за Едже!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, дами и господа! Hug
Чудесна нова тема, благодарение на Роси! Flowers Bouquet Kissing Heart baloni
Снощи видях резюмето, с оскъдните си знания по езика ми се видя доста неясно и днес вече след превода на любезната г-жа Броненосец Flowers Rose, ми стана още по- неясно!

Нещо, което Джемил е оставил на Еда, ще удави в сълзи цялото семейство. Харун и Еда, които идват за молитвата на седмия ден, са в неведение за шока, който ще изпитат.

Първото, което ми мина през ума е, че Джемил е оставил може би писмо за Еда- тя му беше любимката и точно от нея изживя най- големите си разочарования, в което иска да се разделят с Харун! ooooh! Не знам защо точно това беше първото, което си помислих, но Джемил така и не можа да приеме, според мен, връзката им с Еда, нито си поговори с Харун, или с Еда да се опита да разбере силната им взаимна любов, нито да им помогне да разрешат проблемите помежду си, до последно си имаше резерви за Харун, не видях да се разкайва за стрелбата, имаше прекалено малко контакти с Ямур, а тя е толкова мила и сладка- това според мен, също се дължи на неприемането на Харун, после настояваше Еда да се върне да живее в родната си къща, нямаше нищо против раздялата им! Crossing Arms
После изчетох мненията на всички от момента на превода на резюмето до сега, и всички ми се виждат разумни и твърде възможни- извинение от страна на Джемил на Ямур първо, после на Еда и накрая на Харун; настояване да кажат цялата истина от миналото на Ямур- всичко с цялата му прелест- Харун, Мелда, сватба, Еда, Лондон...и всички останали хипотези, изказани в темата! thumbsup
Не знам какво да мисля вече, чакам сряда или евентуално фрагманите с говор! Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 832
Едже може и да не си е изкупила вината към Еда и Харун но заслужава уважение, защото ако не беше тръгнала да връща Ямур на Еда Ямур щеше да е в Америка.
Това нямаше как да стане,защото дори и с фалшиви паспорти снимките на тримата бяха разпространени навсякъде и обявени за издирване,нямаше как да напуснат страната  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 281
Едже може и да не си е изкупила вината към Еда и Харун но заслужава уважение, защото ако не беше тръгнала да връща Ямур на Еда Ямур щеше да е в Америка.
Това нямаше как да стане,защото дори и с фалшиви паспорти снимките на тримата бяха разпространени навсякъде и обявени за издирване,нямаше как да напуснат страната  Peace

Рекси ....не мисля ,че Бату пък точно някой може да го спре.Полицията им и нея я видяхме в действие. hahaha Joy hahahaНаправо си бяха отлетяли .....още преди да закусят hahaha Joy hahaha

# 59
  • София
  • Мнения: 832
Едже може и да не си е изкупила вината към Еда и Харун но заслужава уважение, защото ако не беше тръгнала да връща Ямур на Еда Ямур щеше да е в Америка.
Това нямаше как да стане,защото дори и с фалшиви паспорти снимките на тримата бяха разпространени навсякъде и обявени за издирване,нямаше как да напуснат страната  Peace
Рекси ....не мисля ,че Бату пък точно някой може да го спре.Полицията им и нея я видяхме в действие. hahaha Joy hahahaНаправо си бяха отлетяли .....още преди да закусят hahaha Joy hahaha
Боб,едно е да си разиграва коня Бату в Истанбул,съвсем друго е да тръгне да напуска пределите на страната. Там е много силен,защото има наемници навсякъде,но извън Турция реално е никой,нямаше толкова лесно да може да изведе това дете.А и мисля че полицията им е далеч по на ниво,отколкото ни показват,всичко е сценаристка измислица за повече серии

Общи условия

Активация на акаунт