Помощ за тоалет за сватба и кръщене

  • 4 254
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 300
В средата на май съм канена на сватба, и на кръщене, като аз съм кръстницата Crazy Понеже се чувствам леко забила на тема тоалети, пускам тема за съвети, давайте ги, не се свенете.
Роклята за сватбата вече е купена, но ме гложди мисълта за някаква връхна дрешка. Средата на май си е гадно време отвсякъде, може да е както 30, така и 10 градуса. Идея нямам какво точно, каква материя и какъв цвят би подхождало. Нещо плетено като къса жилетка или болеро дали би било подходящо? Роклята е с лек отблясък и платът стои като колосан.
Също така се колебая за бижутата- дали нещо по ефектно в бежови цветове, нещо контрастно в тюркоаз … ки метален избор.
За кръщенето пък съвсем съм по терлици- рокля или някаква друга комбинация? Чудех се за тази пола+болеро ( снимката не ми се получи много добре, полата е много красива, тъмнозелена коприна, изглежда доста официално), в комбинация примерно с такава копринена блуза? Или някаква друга риза в бяло-зелено? Страхувам се да не съм прекалено официална, или пък недостатъчно официална.

# 1
  • Мнения: 6 993
За тюркоазеното съм, ако имаш цял комплект от него  Peace

На кръщене не знам как се ходи, но комбинацията от посочената блузка и полата с болерото според мен е много приятна и достатъчно официална.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, плетено за роклята не ми се струва добра идея. Въпросът май е само за външните разходки по рокля, в затворени помещения ще ти е удобно и няма да ти е горещо, нито пък студено. Тоест, трябва ти нещо като лека връхна дреха. Сако или защо не класически бежов тренч, ако ти се намира. А за сакото виж какъв цвят подхожда на роклята, може би не е добра идея да е черно, че ще станеш много тъмна...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Много ти е хубава роклята, но гледай да я освежиш с по-светли бижута.

А колко голямо дете ще кръщаваш? Ако е под 3-годишна възраст, трябва да ти е удобно да го държиш и топиш в купела, т.е. полата с блузата са чудесен избор. Въобще, за мен кръщенетата не изискват прекалено официално облекло.

Приятно изкарване и на двата празника!

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И аз залагам на тюркоазените бижута. Ако имаш някакъв подходящ шал, също би стоял добре - вместо сако, си мисля.
Тоалетът за кръщенето според мен е чудесен!

# 5
  • Москва
  • Мнения: 164
За роклята може да си вземеш някакъв красив голям шал, в тон с бижута/обувки. Просто да е по-плътен.
Полата с блузката и болерото според мен са добър избор Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Аз също съм за шал. Напр. бежов или лилав.
Тоалетът за кръщенето  много ми хареса.

# 7
  • Мнения: 517
Рокси, има невероятно красиви шалове на пазара. Това ще реши въпроса с колието, и ще остане да подбереш само обеци.  Това за сватбения тоалет.

За кръщенето, гласувам за комбинацията пола и жилетка. Там и тюркоазените бижута от показаните от теб, ще подхождат на тоналността.

# 8
  • София
  • Мнения: 351
За връхна дреха към роклята, аз съм за сако. Нещо подобно си го представям - http://www.3suisses.bg/bg/shop/produkti/zheni/pazaruvane-po-prod … 0207-1-30926.html.
Може и болеро, въпреки, че аз не съм им фен. Нещо такова - 1 2 3
4.
Или пък съвсем изчистено болеро/ръкави от този тип.

За кръщенето всичко е чудесно, не бих променила нищо. Успех Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 300
Благодаря ви за съветите!   bouquet

Малко ще ми е трудно да подбера подходящо сако за роклята, тъй като платът е много особен, а аз съм консервативна и трудно харесвам съчетание от различни платове, но определено ми се избистриха малко нещата.
Имам още няколко седмици да потърся липсващите елементи.

# 10
  • Мнения: 90
Здравей, аз също съм на мнение, че съчетанието за кръщенето е супер. За сватбата аз бих си сложила късо черно болеро или ръкави от лека материя, не задължително същата като на роклята + тюркоазеното комплектче бижута или нещо подобно, внасящо цвят. Чудесен избор на рокля между другото Simple Smile
 Приятно!  balloon

Общи условия

Активация на акаунт