90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №133

  • 40 760
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 777
Горчица и кетчуп само в въглехидратния, защото имат съдържание на захар  Peace
Горчица и кетчуп може да се яде и в другите дни,освен в плодовия.
В 1с.л.кетчуп има по-малко от 2 гр. захар ,което не е толкова много.Освен ако не се хапва по половин шише на ядене. Wink
А в горчицата няма захар.Има една дижонска с мед ,само тя не е много подходяща.

# 691
  • Мнения: 372
Честито и от мен на всички празнуващи - кой рожден ден, кой края на режима.  Laughing

Днес ми е плодов. Изцяло режимна съм.
Нетипично за мен, но ще взема да си лягам, защото плодовите дни хич не действат добре на настроението ми. Колкото плодовете са сладки, толкова аз съм кисела.
 Laughing  

Спокойна нощ и много минуси!

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравейте и от мен!

Поздравления на приключващите и кураж за продължаващите!

Вече и моят мъж достигна  обратното броене - на 12-ти му е третия воден. Само да попитам - трябва ли да направи още една четворка след 3-тия воден и как да приключи режима - някакво захранване има ли след това или на следващия ден си яде каквото му се иска? Че вече си е планирал една пица с много кашкавал, меса и всичко каквото може да се сети, че може да сложи върху пицата  Mr. Green

До тук са около -12 кг. Цяло чудо е че издържа диетата. Сподели, че вече не му се хапва само мазничко и се чувства много освежен - дрехите му висят - и се чудя какво да му предлагам да облича, но след края ще купуваме нови дрехи.

Споделих ви, че запалих още хора за режимчето - днес един от познатите ми сподели, че днес му е 48-ми ден - свалил е 9 кг и иска да свали още 8 - и не мисли, че няма да може да го направи - много е целеустремен  Peace

Успешни минусчета на всички!

# 693
  • Мнения: 0
marryanitas благодаря ти за отговора със захарта в горчицата, съвсем не забелязах, а уж четох съдържанието... Ето още една причина да съм фенка на форума Simple Smile няколко чифта очи виждат по- добре  Shocked

# 694
  • София
  • Мнения: 1 877
Само да попитам - трябва ли да направи още една четворка след 3-тия воден и как да приключи режима - някакво захранване има ли след това или на следващия ден си яде каквото му се иска?

Според мен след последния воден се правят още 3 дни (протеинов, варива и въглехидратен), защото така дните стават точно 90, но мацките гледам, че правят пълна четворка (т.е. завършват с плодов) и не знам кое е правилното.

Иначе не трябва да се захранва по някакъв специален начин. Важното е да запази закуската от плод и да гледа да спазва режима на хранене и да не вечеря след 20 ч. Иначе може да почне да яде всичко, като разбира се не е хубаво да се нахвърля от самото начало Peace.

Лека и спокойна на всички  bouquet.

# 695
  • Мнения: 7
marryanitas благодаря ти за отговора със захарта в горчицата, съвсем не забелязах, а уж четох съдържанието... Ето още една причина да съм фенка на форума Simple Smile няколко чифта очи виждат по- добре  Shocked
Една друга фиданка каза, че е позволено. Прочети пак съдържанието, виж колко захар  и на колко гр. съдържа, прецини си сама  Sunglasses Но според мен не е за предпочине, при положение, че е забранено да се слага захар дори в кафето, не знам.. нека по напредналите да изкажат мнение   bouquet

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! преди един месец завърших една диета и смятам да пробвам тази Simple SmileПожелайте ми успех, надявам се да постигна положителни резултати Simple Smile

# 697
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте! Simple Smile
Правила съм диетата 2 пъти и сега започнах третия.Днес ми е осми ден.
Искам да попитам кисело мляко и кашкавал могат да се смесват, нали?Питам, защото никога не съм яла две неща.Винаги съм карала само на сирене или мляко, кашкавал,месо или яйца.Мисля,че може,но реших да се застраховам.Успех на всички   bouquet
Млякото и кашкавала са от една група, смесването им е напълно разрешено.

А относно за бисквитите, за които някоя мацка попита, без значение, прави си бисквитената торта с най-предпочитани от теб бисквити.

Аз изпекох един блат за торта, познайте какво ще се яде утре smile3508 Joy
Днес варива:
З: Портокал
О: Манджичка от грах, картофки , моркови и лук, със сосче, че отдавна не съм яла нещо по-течничко и салата зеле и моркови
В: 1/2 от обяда, без салата
Лека нощ!

# 698
  • Мнения: 980
Привет и честито на приключилите режима - да запазите резултатите и много да се фръцкате  Hug

Днес бях стриктна на копривка със сиренце. На вечерята прибваих и малко зелева салатка.

За утре мисля нещо картофено -пюре, салата, яхния.. незнам още.

И на отчет - след последната четворка съм минус още 400 грама. Бавно, но славно. Като видя 5 като първа цифра на кантара и аз ще танцувам шаманския танц  на щастието Joy

Аз се рахождам с едно стъклено от литър  Joy
Моето шише е 2-литрово от Фанта. Изпивам си го, може и отгоре. Вода пия до 20 часа, после само ако съм жадна.

# 699
  • Мнения: 44
Здравейте, отдавна се канех да се регистрирам и ето че най накрая го направих. Чета ви всеки път, когато намеря време и много ви се радвам   Да си излея и аз душата   аз съм на 19 години и съм на диетата от 23. 02. Стартирах 64кг на ръст 171, в момента съм 57 кг някъде, направо съм изумена... Проблемът е че като свалих 7 кг и ми останаха съвсем малко за сваляне и се отпуснах - вече 2 дни ям мнооого сладки неща и ме е яд на себе си, но нз какво ми става - просто съм си такава  Надявам се вече като пиша при вас отново да се амбицирам и да мога да стигна успешно до края - нямам намерение да се отказвам! Поздрави

# 700
  • Мнения: 1
ДА ДАМ ОТЧЕТ ЗА ВЧЕРА,БЕЛТЪЧЕН-КЮФТЕНЦА И КОПРИВА С ЯЙЦА,НО СВЕКЪРВА МИ БЕШЕ СЛОЖИЛА ВЪТРЕ И МАЛКО ОРЕХИ,АМА СИ ХАПНАХ БАЯ(ЗНАМ,ЧЕ НЕ ТРЯБВАШЕ,НО БЕШЕ ВКУСНООООО).ДНЕС-100ГР.ДНЕС СЪМ НА ОРИЗ.НАЛИ МОЖЕ КОПРИВА С ОРИЗ ДА СИ НАПРАВЯ?ДОСКОРО И ЛЕК ДЕН!

# 701
  • София
  • Мнения: 2 009
здравейте фиданки:)честит понеделник и успешна нова седмица.
режимът при мен върви, но нямам грам време, за да следя постиженията ви.
имам въпрос по повод много сериозно зацикляне при мен, което не си позволявам да ми влияе и си карам по схема.
обаче, откакто започнах не съм мръднала наникъде.питането ми е следното: при положение , че спазвам последователността на дните, нямам нарушения кое е по-вероятното препъни камъче:малкото изпита вода, количеството на порциите/да ги намаля ли?/, или фактът , че на тези килограми съм седяла преди време доста голям период/някъде бях чела, че колкото по-дълго си бил на едни килограми, организмът помни и съответно от това е вероятно да има зацикляне/?
приемам всякакви предложения, за да размърдам кантара:)))

# 702
  • Мнения: 68
Добро утро режимни!

Ничия, според мен може и да е от трите. Аз бих ти дала следния съвет.: ако смяташ че ядеш по големи порции първо ги намали малко...но не много. Правиш го една четворка за да видиш дали има размърдване, една четворка увеличи по драстично водата....а и може да е от дългото време на тези килограми.
Горчицата...аз не че я обичам, но не бих и я яла.

# 703
  • Мнения: 15
Добро утро!След вчерашния плодов не съм помръднала,ама карай.Иначе днес си плувам,плуувам..    sport027

# 704
  • Мнения: 270
Привет момичета,

влизам да се отчета че приключих с режима. Общо взето съм много доволна, очаквах по-малко.
Другото, което много ме радва е, че спрях цигарите и не само не напълнях, но и свалих 9кг  newsm44
Единственото, което ме озадачава е, че преди две години, когато приключих бях със същите кг но с доста по-малко см, но това също е поправимо Simple Smile
и така
                                  начало:              край            свалени         
кг                                 76кг                  67                  -9 кг
об. при брича            112см               105см               -7см
об.на д-то                  108см               100см               -8см 
бедро горе                  68см                 61см                -7см         

Сега започва задържането, пък ако успея още нещо да сваля добре дошло Wink

Успех на всички   bouquet
може би ще се навъртам от време на време     

Общи условия

Активация на акаунт