90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №133

  • 40 742
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8
Здравейте,

Аз съм на първа 4-ка, днес ми е въглехидратен ден. Днес се мерих и съм качила  500 грама, това дали е нормално ?  Thinking

з - ягоди
о - вегетариаснки сандвич
в - спагети

# 736
  • Мнения: 3 803
Абе,не знам колко е нормално,но определено е ненормално да пишеш без  да си прочела нито една страница,защото точно на предходната страничка има поне на 3 места писано,че има нова тема,а след тази тема вече се изписаха поне 3 още
Време за нова тема!Заповядайте!Много минуси на всички!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=574779.msg18315597#msg18315597

# 737
  • Мнения: 0
zdraveite Finadki!!!!
Казвам се Оля и съм пробвала тази страхотна диета преди 1 година, но поради премествания и нова работа не можах да я пазя до край , около 30 дена и резулатат ми беше -11кг!!!бях изумена и майка ми и тя се запали покрай мен!и сега пак се преместих във варна засега..и я почнах пак, днес съм на плодове - 8-я ден и съм доволна отново!нямам кантар но се личи че слабея и то забележимо!Утре съм на Белтъчини:))любимия ми ден!
Мацки, някоий от Варна да ми препоръчи някой готин фитнес или други тренировки:))
Упех на всичките фиданки и много килца надолу!!! Hug


също така отказах и цигарите!!!!

# 738
  • Мнения: 3 803
Абе,не знам колко е нормално,но определено е ненормално да пишеш без  да си прочела нито една страница,защото точно на предходната страничка има поне на 3 места писано,че има нова тема,а след тази тема вече се изписаха поне 3 още
Време за нова тема!Заповядайте!Много минуси на всички!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=574779.msg18315597#msg18315597
хора,четете!!!!!!!има нова тема!!!!!!

# 739
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да попитам следното, разграфих си за тези 90 дни кога какъв ден се пада. Третия воден ден ми се пада всъщност 87мия ден от началото на диетата. До тук добре, след това остават обаче до края на диетата само три дни?! Това така ли трябва да бъде, не трябва ли да има 4 дни още след третия воден ден? Да не съм аз сгрешила някъде... След третия воден ден следва белтъчен, варива , въглехидратен и след това?!... без плодов изведнъж край на диетата, така ли?

# 740
  • Мнения: 0
И момичета чувствам се длъжна да кажа, пробвала съм Дюканската диета, факт, наистина много се отслабва, но както се знае уврежда бъбреците, аз също установих точно това и повече такива експерименти с модерни диети не предприемам! Мой съвет е Дюканската да се избягва или да не се прави продължително време.
За 90 дневната диета се консултирах с личната лекарка и ми каза, че няма проблем за нея! Не е нито вредна, нито опасна, не изключва нито един вид храна, разнообразна и здравословна. За това се наех да правя нея след консултация вече с лекар и сега проучвам всички детайли за да я направя възможно най-правилно, че времето след някой друг ден ще се затопли и всеки иска да е малко по-малко дебеличък newsm03

Общи условия

Активация на акаунт