Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 88

  • 28 382
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 417
Езел много ми харесва в този епизод как играе
Отиде при КЕнан и му се моли да го убие.
Кенан-Бях ти казал,чи ти си аз.
Кая пита Кенан защо остави Езел.Ейшан отговори,че е по-лесно да е в затвора или убит отколкотода живее в страх.
Ейшан-Кенан,с какво заслужи Езел такова наказание?
Кенан-А аз с какво заслужих?
Керпедена как се нахвърли да спасява Езел само Hug

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 01:03 от emely

# 706
  • Мнения: 0
Компютъра ми изключи на най-неподходящия момент #2gunfireКакво стана с килъра пратен на Езел?
Баадето и Езел се разделиха.

Еми Езел каза нещо по дълго като монолог и ги уби и двамата , единия с вуйчо ножа знаеш как  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 0
Смъртта на Вуйчо отключи в Езел цялата омраза и мъст, на която е способен - превърна се в чудовище. Според мен остави Бааде,защото разбира,че не може да бъде влюбен,след като е тръгнал по този път.

# 708
  • Мнения: 0
страхотна игра на езел и али  евала на сценаристите,няма такъв филм  Shocked  много ще ми липсва  Sad

# 709
  • Мнения: 417
Още една смърт.Предпочитам да беше Теммуз вместо Кая.Усетих,че ще стане нещо с тези бонбони.Наблегнаха два пъти на тях а и Кенан за малко да си хапне.

# 710
  • Мнения: 0
Криси Баадето я отпрати за да не и се случи нещо . Т. е . , защото е загрижен за нея.   Mr. Green

Няма такъв сериал  Peace

# 711
  • Мнения: 417
Дженго подрани с  шампанското Joy Joy
Лакуна,къде ми се губиш тая вечер?

# 712
  • Мнения: 6
А ,пък как ги смени тия бонбони? Да не е факирът Мити?

Езел не трябваше да тръгва по този път. Азад каза на баща си ,че това не е тяхната война и че не иска повече никой да умира и си мисля,че Рамиз затова и се остави да бъде убит.Искаше войната да свърши.Езел обаче се захвана да отмъщава и това няма как да не приключи зле за всички.

# 713
  • Мнения: 0
Кая беше в основото на убииството на Селма такаче добре ги започна , надявамсе да му стигнат сериите за всички   Mr. Green

# 714
  • Мнения: 0
Още една смърт.Предпочитам да беше Теммуз вместо Кая.Усетих,че ще стане нещо с тези бонбони.Наблегнаха два пъти на тях а и Кенан за малко да си хапне.
И аз исках така , но Теммуз нито еде,нито пие, нито спи... Shocked

# 715
  • Мнения: 6
Даж,много си кръвожадна ,бе джанъм!

# 716
  • Мнения: 417
Тефо-Какво?Няма ли да тръгнем след Езел?
Али-Това не е Езел.Не знам кой е този,но не е Езел!

# 717
  • Мнения: 40
Още една смърт.Предпочитам да беше Теммуз вместо Кая.Усетих,че ще стане нещо с тези бонбони.Наблегнаха два пъти на тях а и Кенан за малко да си хапне.
И на мене ми бяха съмнителни тези бонбони- как беше/ по Станиславски ли newsm78/ за пушката, която ако я покажат, до еди -си коя минута трябва да гръмне Дали не казах някоя глупост newsm78 newsm78 newsm78

# 718
  • Мнения: 417
За Кеца ще е нещо спешъл Mr. GreenМакар да се давиш в кръв сигурно хич не е безболезнено.

# 719
  • Мнения: 0
Даж,много си кръвожадна ,бе джанъм!

Танче Езел не отмъщава , а се защитава и себе си и всички който му останаха . Явно си забравила , че Джанго изпрати убийци , който трябваше да убият първо Езел , а след това щеше да иска да приключи и с Али . Джанго нямаше да спре и този път Езл най-накрая го осъзна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт