Британците, британците - С брит, без брит, бирата е важна! - 12

  • 14 516
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Наминавам, за да оспамя пак с небритско поздравче, ама си ги слушам и реших да споделя


това за Сарки специално, знам, че ще оцени мистър Патън в пълния му блясък Simple Smile

# 31
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ъъъх...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 212
Понеже заговорихте за немска музика, темата на тазвечершния немски мюзик айдъл е Германия срещу Англия, ще пеят по една немска и по една британска песен Simple Smile
Ако някой се интересува, върви в момента по РТЛ.

# 33
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 720
Старши, мерси, ама тва почти мноу ме смущава Embarassed Навремето брат ми ме приспиваще една седмица с Продижи и Смеш май.. ап, после една седмица с Жан Мишел Жар Joy Аз му го върнах с Дийп Пърпъл и Шаде hahaha Слушам почти всичко от класика до чил аут, траш, метъл - абе дет се вика всеядно съм, само чалгата все още не мога да преглътна Mr. Green
Фреш, аз съм строена пред тв-то вече и викам Марко Марко newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 Страшен глас има тоя доктор Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 212
Аз харесвам Адриан Simple Smile
Днес ще пее две мои много любими песни - Feel на Роби и Dieser Weg на Xavier

Нещо не се справи Sad, дано не изхвърчи.


п.с и Патрик много харесвам

# 35
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 720
Фреш, ти май си зяпала повече фигурата отколкото песента Mr. Green Ардиан му е името Wink
Тая вечер нещо не им върви на всичките до тук Confused А Патрик всички го харесват Mr. Green

# 36
  • Мнения: 212
Пуснала съм тема в Кино и Телевизия, ако искаш можем да пишем там, да не спамим тука Simple Smile
Все си мислех, че е Адриан, много съм зле  ooooh!


По британската тема - каня се да гледам Last Night, някакви отзиви?

# 37
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 720
Четох, че е хубав, ама не съм го гледала още. Аз снощи бях на френско кино Embarassed

# 38
  • Мнения: 3 736
Е, то от комбинацията Продиджи и Жар как да не се увредиш.  hahaha Еййй, аз на концерт на Продиджи даже съм ходила, доколкото това можеше да се нарече концерт, в заличка, умрях от скука, май си тръгнах преди да почнат те. Продължавам да твърдя, че Рамщайн ми беше сефтето.  Heart Eyes

# 39
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 720
Бе не се смятам за увредена аз Mr. Green Жан Мишел Жар има страшни парчета за чил аут Blush Виж Продижи ми беше по-трудно да ги преглътна Joy Ма на втория ден лягане и ставане с тях и се наложи да свикна Crossing Arms

# 40
  • София
  • Мнения: 6 219


Пуц, Ването имаше идея за анкета, ма да вземе да се весне, че аз не се славя с много силна памет.   Mr. Green

Ей ма на! След цял ден хорА... с чисто нови крачка, но доста по - малко мозъчни клетки...
А бе нещо за сънища след бира беше анкетата  newsm78

# 41
  • Мнения: 3 736
Анджък, де, сами по себе си окей, макар че аз Жар го харесвах основно в детството си, после за запалих по яката електроника, ама заедно не мое то да са здравословни.

Не знам, Ване, ма ако не се сещаш, измисли я отново.  hahaha

# 42
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А бе нещо за сънища след бира беше анкетата  newsm78

Аз я открих:
Хм... следващата тема може би ще е "С брит, без брит... бирата е важна" и анкета "кой сънувам след доволно количество изпита бира вечерта?"
Само трябва да са сложат всичките по списък  Crazy Mr. Green Joy Joy Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 6 219
А, добър ден!

Плами аз след доволно количество алкохол сънувам по - странни неща от любимите ми брит - звезди на небосклона... Последният път беше Спайк (подчертавам вАмпирът, а не актьора)!!!

# 44
  • Мнения: 3 736
Ааа, супер! Олеле, ама много опции ще има такава анкета, бе, дайте нещо по-лесно.  Mr. Green

Което ми напомни аз какво сънувах снощи - Декстър! Еротично!  #Crazy Ич не го харесвам тоя човек, ама снощи много го харесвах, хем беше наполовина върколясал, имаше опашка.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт