Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 15

  • 25 393
  • 720
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,следя ви неотлъчно от няколко месеца.Не вярвах,че някога нещо ще ме провокира да се регистрирам и пиша във форум.Ето,че този прекрасен филм,брилянтната актъорска игра и най-вече вашата добронамерена,духовита и толкова романтична компания направиха това!!! Благодая ви,радвате ме толкова много.  bouquet Все си мисля,че едно от посланията на този филм е,че голямата любов на един мъж може да излекува душевната болка и страдания на една толкова измъчена жена.
 

      sinserita  ,  добре дошла и благодаря за хубавите думи !!! Hug Hug Hug

      Надявам се този форум да не те разочарова ...!!!

      Опитваме се да сме толерантни , да приемаме мнението на всички !!!  bouquet  bouquet  bouquet     

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 146


Злодейчето вече мисли пъклени планове. Пускам различните идеи, защото
забравяме, че е пълно с други персонажи във филма. Интересна ще е
реакцията на Мелтем, след като научи за ареста на Селимчо.

# 677
  • Мнения: 12


         Neidjal ,  заповядай първите части  !!!  bouquet

# 678
  • Мнения: 12
 

         Сигурно съм пропуснала да поздравя някои нови момичета  с добре дошли !!! welcome


         Извинявайте , надявам се да Ви е приятно при нас !!! 
bouquet  bouquet  bouquet

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 34 146

http://televizyongazetesi.com/antalya-tv-odullerinin-adaylari-belli-oldu_6_36410

Тук вече пише за истински награди - в Анталия. На 30 април.
И нашето филмче е номинирано.

# 680
  • Мнения: 21 201
Благодяря много!

# 681
  • Мнения: 11 995
Ами нас по старите защо никой не ни поздравява Weary Weary Weary

# 682
  • Мнения: 115

Славенка, спешъли фор ю!  Hug Hug И за всички мацки по отборите!  Hug Hug

# 683
  • Мнения: 12


            Смятам , че всеки си плаща в този живот за грешките - това ще е наказанието за родителите на Мустафа , забраниха му да подкрепи Фатмагюл , сега ще търпят жената , която си е изкарвала прехраната с продаване на тялото си ...!? Мисля , че това е поучителното , какво живота ще ти поднесе , когато не проявиш човещина и разбиране...!"

           Но се радвам , че Мустафа е разбрал грешката си и  не изостави Асу.. Naughty

# 684
  • Мнения: 12
Ами нас по старите защо никой не ни поздравява Weary Weary Weary

          Да те поздравя душко , че днес не си извадила новина или снимка , да ми се обърне сърчицето !" Hug Joy Joy Joy Joy

# 685
  • Мнения: 0
Нели - пост 636 - повечето от тази темичка знаят това инфо предполагам, но наистина е интересно за тези, които не го знаят и е вярно, само някои поправки в имената: Хилял Сарал, Тойгар Ъшъклъ, Ведат Тюркали.

Мариана - пост 676 - благодаря за хубавата снимка на Каан Ташанер. Тук никой не харесва Ердоан, но и този персонаж си има своите достойнства, понякога Simple Smile, а пък актьорът така или иначе играе много хубаво  Simple Smile

# 686
  • Мнения: 12

         Халед Ergeç, Кенан İmirzalıoğlu, Erdal Özyağcılar, Окан Yalabık, Еркан Еркан Beşikçioğlu'nun Petekkaya,  

           Крайно време е да отворят път на младите , освен това следя Езел , не Кенан играе най-добре в този филм , напротив смятам , че е много слаб актьор...От моделите само Къванч израства в това поприще и Бурак Хакъ не се справя - не искам и аз домати по себе си , че са хубави , да , но хайде холън добри актьори...

# 687
  • Мнения: 0
Има и друг вариант-Фатмето накрая да си остане сама.   Тъй като мен не са ме изнасилвали,и незнам какво чувства тя,познавам едно момиче с нейната история.Значи,преди 10-15г. това момиче отива на море,и там я хващат незнам колко 4-5 мъже и я изнасилват......Незнам дали се е стигало до съда,знам само,че е лежала по психиатрийте доста време. След време нейните родители са решили да я омъжат за едно момче,за да забрави миналото. Живя с него само няколко месеца и се разделиха. Сега момичето си е само,има сестра и и помага в отглеждането на племенника си.

От което си споделила грешката е всъщност в това, че родителите_й_ са _я_омъжили, а не толкова в това, че е била изнасилена, психически пострадала и т.н. И нормалнен човек да е, ако ГО ОМЪЖАТ/ОЖЕНЯТ, не е много голям шансът да изкара дълго с "избраната" половинка, защото все пак сме вече в 21 в. и всеки може да види как живеят хората наоколо (освен ако не е в някой див джендем в Афганистан).

# 688
  • Мнения: 12
Нели - пост 636 - повечето от тази темичка знаят това инфо предполагам, но наистина е интересно за тези, които не го знаят и е вярно, само някои поправки в имената: Хилял Сарал, Тойгар Ъшъклъ, Ведат Тюркали.

Мариана - пост 676 - благодаря за хубавата снимка на Каан Ташанер. Тук никой не харесва Ердоан, но и този персонаж си има своите достойнства, понякога Simple Smile, а пък актьорът така или иначе играе много хубаво  Simple Smile

            Сара ,аз го копирах и го написах в онзи пост ... !? Добре е , че поправяш , хубаво е да знаем  истинските им имена.., просто някои момичета се вълнуват , но винаги искам да напомням , че сериала се снима на изток от нас и смятам , че феминизацията  е малко по-назад от България.., а момичетата , които гледат тук пречупват през тяхната призма ..!?  Просто се опитвам да припомня , че културата и традициите им  са различни от нашите и да се опитат да го разберат и да не влагат толкова емоция , когато не се развива според нашите очаквания ..!?

# 689

Общи условия

Активация на акаунт