Боя за коса - blond 22! Пролетни красавици

  • 107 109
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 675
alegoria, а защо когато си мажеш корените, не си намаже към края и краищата на косата (само краищата)? Според мен това е един добър вариант и няма да се налага да мажеш цялата коса.
Но отрязването също е решение.

# 721
  • Мнения: 3
За обезцветена коса 9% е прекалено много. По-добре е с 6%, дори аз бих опитала и с 3%
Аз използвах 9%, но моята коса не е обезцветена и трябва доста пигмент да се издърпа. Simple Smile
за корените питам  Simple Smile те не са ми третирани, светли доста, няма май никакъв пигмен за борене, та за тях питам не е ли по-добре 12+6%

Искаш да кажеш, че корените ти няма да са предварително обезцветени и косата ти е естествено светло руса? Правилно ли съм разбрала?
корените са ми естествено светло руси. надолу съм обезветена. но все пак има разлика корени дължина то си е нормално. та пак си питам въпроса

# 722
  • Мнения: 738
Ами от страх.Незнам дали си спомняте, бях писала, че се правя с B-decolor cream Framesi, което е обезцветител. И всичко правя по съвет на много отдавна ползваща боята мацка, която ми каза много да внимавам с вече боядисаното, да не изгори съвсем. Но може да и мацна съвсем за малко краищата следващия път. И без това, ако изгорят ще ги отрежа  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 12
Здравейте влизам да попитам за добър заместител на боята Вела Колестон? Страшно съм доволна от тази боя, но цената и съвсем ме разби 23лв без окислителите. Аз слагам цяла боя всеки път и ми се вижда вече твърде много.
Моля за съвет  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 372
От къде я взимаш на тази цена?  newsm78

# 725
  • Мнения: 372
Виждам, че си от София, можеш направо да вземеш твоята боя от адреса на този сайт, така ще ти е малко по-евтино: http://hair2007.bg/contact_us.php  Simple Smile
Но не знам дали дават оксидант към нея.  newsm78

# 726
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Привет, блондинки:)

От няколко години си поддържам цвета на косата с обезцветител Салерм, боядисвам само корена, без да слагам боя и се получава чудесен платинено рус цвят, който е абсолютно еднакъв по цялата дължина. Проблемът е, че само на едно място във Варна съм го виждала и вече втори месец е затворено там и си ходя с черни корени.

Срещали ли сте друг продукт с подобен ефект, че не ми се рискува да си направя патешко жълти корените.

# 727
  • Мнения: 372
Потърси ли продукта в Интернет? Има шанс някой сайт да го продава.
Разпитай и твои познати от други градове, може да успеят да намерят.
  Peace

# 728
  • Мнения: 3
Привет, блондинки:)

От няколко години си поддържам цвета на косата с обезцветител Салерм, боядисвам само корена, без да слагам боя и се получава чудесен платинено рус цвят, който е абсолютно еднакъв по цялата дължина. Проблемът е, че само на едно място във Варна съм го виждала и вече втори месец е затворено там и си ходя с черни корени.

Срещали ли сте друг продукт с подобен ефект, че не ми се рискува да си направя патешко жълти корените.
еми да ти кажа то зависи от оксиданта дали ще ти станат патешко жълти корените. На този какъв му беше? и освен това резултатие са непредвидими от обезветителя на мен много ми се къса косата не си цаслужава по-добре с боя  Peace

# 729
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Търсих в нета, но нищо.

Честно казано не знам какъв оксидант, отивах в магазина, казвам си обезветител Салерм и чичкото ми налива Simple Smile Косата си я запазих по-здрава, отколкото когато ползвах бои, защото сега правя само корена, а с боя косата се нуждае от постоянно освежаване на цвета.

Бях решила по-едно време да я оставя да си почине, тъмноруса я правих, уж да се доближи до ествствения цвят, накрая се получи ефекта "пет цвята на главата", тогава ходих на фризьор да ми я оправи, освен часовете в салона и солидна сума, направи ми впечатление, че с техния обезцветител станах яркожълта и после слага боя за постигане на цвят, доста се изтощи косата.

# 730
  • Мнения: 372
Привет, блондинки:)

От няколко години си поддържам цвета на косата с обезцветител Салерм, боядисвам само корена, без да слагам боя и се получава чудесен платинено рус цвят, който е абсолютно еднакъв по цялата дължина. Проблемът е, че само на едно място във Варна съм го виждала и вече втори месец е затворено там и си ходя с черни корени.

Срещали ли сте друг продукт с подобен ефект, че не ми се рискува да си направя патешко жълти корените.
еми да ти кажа то зависи от оксиданта дали ще ти станат патешко жълти корените. На този какъв му беше? и освен това резултатие са непредвидими от обезветителя на мен много ми се къса косата не си цаслужава по-добре с боя  Peace

Не е само до оксиданта, естественият пигмент също има значение - пример: две познати, които се бодисват с една и съща боя. На тази, с по-тъмната основа, не й жълтее после, докато на тази, с по-светлата, й жълтее.
И защо да са непредвидими резултатите?
  newsm78  На косата не й е нужен обезцветител, за да се къса -  при неправилно боядисване, дори само с боя, пак ще се къса. Правилната поддръжка пази косата здрава.  Peace

# 731
  • Мнения: 738
Wiwi -  в твоя случай мисля, че ще стане супер с това
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_37&products_id=446

препоръчаха ми го. Момичето е с почти черни корени и става много светло, почти бяло, без да се налага да оцветяваш после. Няма никакъв жълт отенък. Взех си я и съм адски доволна. Стояла съм 10 минути с нея. Мисля, че окислителя (9%) ми дойде по-силен и сега ще си поръчам 6%. Ако е слаб ще ги смесвам. Боята е уникална. Бяха я скрили доста време и я търсихме в Италия, Русия....
Но сега я има. Една боя отива за 3 пъти.

# 732
  • Мнения: 12
Feeling взимам боята от магазина на Алабин. От сайта им съм поръчвала, но ми излезе още по скъпо с доставката.

# 733
  • Мнения: 372
Feeling взимам боята от магазина на Алабин. От сайта им съм поръчвала, но ми излезе още по скъпо с доставката.

Разбирам, затова ти написах:

Виждам, че си от София, можеш направо да вземеш твоята боя от адреса на този сайт, така ще ти е малко по-евтино: http://hair2007.bg/contact_us.php  Simple Smile
Но не знам дали дават оксидант към нея.  newsm78

 Peace

Линкът е адреса на сайта, може на място да ти продадат боя.  Simple Smile

# 734
  • Мнения: 12
Здравейте, боядисах се и Индола номер 1000 и нещо си   Simple Smile та давидим дали ще издържи...
Друго да ви се оплача, от известно време всеки път като се боядисвам на отделни очастъци ми става много пепелява, т.е оттенъкът на места е много силен. Мисля, че се получава от слънцето, тъй като прекарвам деня с малкият навън и все се връзвам опашка та точно там където ме огрява слънцето става на петна. Как да коригирам това?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт