Кандидатстване след 7 клас

  • 2 656
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 349
Споделете курсовете на кои фирми сте използвали или ще използвате през следващата учебна година за подготовка на седмокласници. В интернет има толкова много фирми, които предлагат такива курсове, че е много трудно да се ориентира човек.

# 1
  • Мнения: 2 715
По-добре се поинтересувай за конкретни преподаватели от хора, които са ползвали услугите им. Фирмата може да има супер имидж, но да попаднете на кофти преподавател.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 349
За съжаление познатите ми са с по-малки деца и не мога да намеря отзиви за конкретни преподаватели. Но наистина е по-добре да се търсят конкретни учетели, които участват в такива курсове. Така че, ако някой може да ми каже за конкретни преподаватели от София и фирмите, които организират с тях курсове?

# 3
  • Мнения: 2 927
Naddya, има цял подфорум по въпросите,които те вълнуват, има теми по възрасти. Заповядай:
Деца в училищна възраст

# 4
  • Мнения: 411
Не мога да се въздържа да не отговоря. Дъщеря ми беше в школа "Милениум" при Чичева по математика. (изкара изпита след 7-ми клас с 6 първи модул и 5,2 втори миналата година)

Прави ЧУДЕСА. страхотен математик и човек. Но за да влезете в нейна група трябва да сте от първите записали се. Може и другите преподаватели в школата да са добри, но за тях нищо не знам.

И ако дъщеря ми си беше добра по мат. от пъри клас, то тази година детенце на моя приятелка с доста оскъдна подготовка направи при нея невероятен скок.

Успех на всички.

# 5
  • Мнения: 3 659
Здравей, провери тази фирма, ако искаш: 
http://edutech.bg/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

Аз лично ги ползвах за кандидатстване във ВУЗ. Гледам, че предлагат и след седми клас. Лично аз съм доволна, системата им е добра. Но все пак има разлика при преподавателите.

# 6
  • Мнения: 58
Здравей, провери тази фирма, ако искаш: 
http://edutech.bg/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

Аз лично ги ползвах за кандидатстване във ВУЗ. Гледам, че предлагат и след седми клас. Лично аз съм доволна, системата им е добра. Но все пак има разлика при преподавателите.

За съжаление, аз не мога да споделя позитивното мнение за Образователни Технологии. Вероятно системата им е добра, но преподават механично, нямат заинтересованност в успеха. Общо взето, с какъв-то успех влиза детето пре тях, с такъв излиза. Очаквах по-индивидуално да се подходи към детето ми, но в отговор получих намек за допълнителни часове, които се заплащат по 7лв. на час! И това при предплатена такса до края на годината! 
Индивидуалните часове поех да преподавам аз лично, безплатно.

P.S.  Дори тестовете за пробните им изпити не са съставени от тях, а се ползват тестовете от общинските кръгове от състезанията по математика, как-то и на Регалия.

А, още нещо. Често имат проблеми с влизането на клиентите в портала за дистанционно обучение.

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 17:56 от Белинда

# 7
  • Мнения: 411
Не си давайте парите на Образователни технологии.Изобщо не съм доволна.Моя почна на ниво 5 и си остана закотвен там.Сега ще го записвам на частен учител.Дано там мръдне нагоре.

# 8
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
запис темата ме интересува като "бъдещ потребител" на уроци Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 4 349
Белинда А какъв беше резултатът като ти се намеси в обучението? В кои клон сте ходили и при кои преподаватели? Поне рекламират, че  имат безплатни консултации - по 2 часа на месец или нещо такова!

# 10

Общи условия

Активация на акаунт