САМО за фенове на Стивън Кинг! - 6 част

  • 38 367
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 805
                                                     newsm59
Честит рожден ден на порасналото ти момиченце, Кифличка! Heart Eyes
Мнооого любов, щастие, здраве и слънчеви усмивки Ви желая!
Принцесата да получи желаните подаръци и красив празник за цялото семейство!
                                                      baloni Two Hearts newsm38

# 706
  • Мнения: 2 315
Виви, Кали ,Сами ,благодаря  bouquet Hug Да ви се връщат хубавите пожелания!

Снощи започнах "Дума ки"

# 707
  • София
  • Мнения: 10 858
Киф, препрочиташ или?
Ужасяващо ми е любима Дума-та  Heart Eyes Crazy

# 708
  • Мнения: 2 315
Киф, препрочиташ или?
Ужасяващо ми е любима Дума-та  Heart Eyes Crazy
Не ,сега я чета за първи път  Heart Eyes

# 709
  • София
  • Мнения: 193
Не ,сега я чета за първи път  Heart Eyes

О, прекрасно! На мен много ми беше харесала, особено към края съвсем те грабва иии... Crazy

Ще чакам отзивите ти с нетърпение!   bouquet

# 710
  • София
  • Мнения: 10 858
Дааа!!! И аз ще ги чакам!  Hug
Направо ми е мнооого любима Дума-та, в първа петица я класирам! А как ми се дочете, да не ти описвам ...

Наслаждавай се!  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 2 315
3 дни чета по 30 страници само ,че покрай празници и ангажименти не ми остава време ,трябва да се стегна ,засега мнение не мога да изкажа ,знам само ,че точно Кинг ми се чете  Sunglasses

# 712
  • София
  • Мнения: 10 858
Ее, още си в началото, а и тя започва малко "обяснително", леко скучновато, но това е за да те вкара после във вихъра, мда! И си е баш типичен Кинг, даже повече от желателното.
Да престана да я хваля, че току виж не ти харесала, като на Кали - Сблъсък  Embarassed Twisted Evil
Дано имаш повече време и да видим после и твоето мнение, че ми е много интересно  Hug Hug Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 4 903
Да престана да я хваля, че току виж не ти харесала, като на Кали - Сблъсък  Embarassed Twisted Evil

 hahaha hahaha hahaha Станах нарицателно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green !

Дума Ки и на мен ми е сред фаворитите  Heart Eyes !
Чети, Кифи, няма да сбъркаш!
Финалът малко е претрупан, но като цяло си заслужава всеки написан ред!

Аз сега съм на друга вълна - "Песен за огън и лед" препрочит  Crazy . И вечната ми мъка - много за четене, малко време  Cry .

# 714
  • София
  • Мнения: 0
Не съм писал скоро в темата, но пък следя всичко което става тук. Колкото до "Дума Ки" която обсъждате - това е книгата която ме запали по Кинг преди 2 години и оттогава колекционирам книгите на Краля докато успея да ги събера всички наскоро.
Започнах четенето на "Нещо зло се задава" - Рей Бредбъри. Първия ми сблъсък с този автор, но вече му станах фен с първите 50 стр. които прочетох от книгата. Много увлекателно пише, богати изразни средства, а и самата книга започва интересно за мен. Като я прочета ще споделя.
Сега да зарадвам тези, които не са влизали скоро в сайта на Плеяда:

Напролет ще четем на български новата книга на Кинг Simple Smile


http://pleiadbooks.com/books/13-/112263

# 715
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз понеже чета в ел. вариянт, ако има и други като мен изпитана книжарница за ел. книги да ми препоръчате.... Но да имат добри автори от нашият жанр.


Леле какъв словоред и е***и изречението построих.  Mr. Green

# 716
  • София
  • Мнения: 10 858
Ей, VSV, съвсем ни отсвири ти. Веснеш се с някоя друга добра новина и потъваш безследно!
 bash
Обаче ме зарадва де   bouquet
Относно Бредбъри и "Нещо зло се задава" - аз като цяло не я харесах. Сюжета е приятен, но Бредбъри не е моят автор. Не ми допада стила му, има нещо което ме дрязни в него. И на мен ми беше първата негова, до тук е и последната, а отдавна я четох... Скоро не мисля и да го подхващам ...

Кали, вярно е, че стана нарицателно  hahaha hahaha hahaha

TheBlackWidow, освен читанката честно да ти кажа, друг такъв богат сайт аз лично не знам. Нея 100% я знаеш де, затова не ти пускам линка.

# 717
  • Мнения: 14
Напролет ще четем на български новата книга на Кинг Simple Smile


http://pleiadbooks.com/books/13-/112263


Е, това вече е новина!  Hug Макар, че "на пролет" е малко разтегливо понятие. Благодаря за новината, VSV! Вече очаквам пролетта!  Simple Smile
Кифличка, благородно ти завиждам за "Дума Ки"! Тази книга и на мен ми се нарежда в челната 5-ица. Много ми  е трудно да определя No1, но със сигурност е някоя сред "Капан за сънища", "То", "Сияние", "Сблъсък", "Дума Ки", а защо не "Талисманът", "Гробище за домашни любимци", "Играта на Джералд", "Дългата разходка"... незнам, като че ли по-лесно е да направя класация за слабите книги, отколкото за любимите. Всяка си има своя атмосфера, която ме кара да се чувствам неповторимо, различно и не мога да определя критерий, по който да ги си класирам и подредя в някакъв ред. Скоро не съм чела Кинг. Снощи докато седях пред ТВ (рядко ми се случва), погледнах на малката импровизирана библиотека над него, където челно съм си наредила САМО книги на Кинг, (всички останали са заточени в грижливо опаковани кашони и чакат да си уредя стаята, нарочена за библиотека - мечтая за този момент) и осъзнах, че ми липсва. Чете ми се нещо негово и незнам какво да подхвана за препрочит!

# 718
  • Мнения: 2 315
Ей, VSV, съвсем ни отсвири ти. Веснеш се с някоя друга добра новина и потъваш безследно!
 bash
Направо ни отсвири Naughty


Кали, вярно е, че стана нарицателно  hahaha hahaha hahaha
Абсолютно нарицателно! Когато се сетя за "Сблъсък" се сещам за терзанията на Кали  hahaha ( Кали, с най- добри чувства!)

И да споделя- на мъжа ми племенница- 18 г. ,не е чела до сега Кинг и ме помоли да и дам някоя книга. Каза - най - хубавата и аз и дадох "Зеленият път" ( за мен е най - най заедно с "То") Дали не сбърках, трябваше с друга май да я запаля...

# 719
  • Мнения: 0
Стивън Кинг ми е един от любимете автори! Чела съм почти всичко негово и рядко се среща книга, която да не ми хареса, даже в момента чета Роуз Мадър. А първата книга от него, която прочетах беше Мъртвата зона, беше любов от пръв прочит Laughing

Не съм чела единствено Град Отчаяние и Отмъстителите, ако някой ги продава ще съм му много благодарна да ми пише ЛС! Hug

Общи условия

Активация на акаунт