САМО за фенове на Стивън Кинг! - 6 част

  • 38 342
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 899
Кали, вярно е, че стана нарицателно  hahaha hahaha hahaha
Абсолютно нарицателно! Когато се сетя за "Сблъсък" се сещам за терзанията на Кали  hahaha ( Кали, с най- добри чувства!)

Киф чак и пояснение в скоби дала  Laughing !
Важното е да се забавляваме, а и примерът с мен е много показателен за това колко различно се възприема Кинг. Това си е поредното доказателство колко многопластов и мащабен автор е. Как да не го обича човек  Heart Eyes Hug !
Специално за "Сблъсък" - не съжалявам, че я прочетох. Ясно е, че втори път няма да има  rotfImbo , но това не значи, че книгата не си заслужава.

Киф, мисля че не си сбъркала със "Зеления път". Дано само момичето да не е гледала филма преди това. Ако ще се запознава с историята за първи път, няма начин да не я грабне  Peace .

# 721
  • София
  • Мнения: 10 858
Киф, кажи й, че това е "подготвителната" част! Като я прочете ще й дадеш "истината"  ... Laughing

Защо да си сбъркала, не си, въпреки че можеше да е нещо по-хард, но и с това става. То ако ще се влюбва момичето, нищо не мож го спре Heart Eyes
Има късмет, че си има такава роднина като теб, с всичко негово.

Ardour, добре си дошъл/а   bouquet
Град Отчаяние и Отмъстителите може би ще можеш да намериш по Славейков, но на тлъста цена. Все пак, моят съвет е, да почакаш мъничко, защото както неведнъж съм писала тук, звездите ми говорят  Sunglasses че идващата година ще има преиздаване от Бард.

# 722
  • Мнения: 0
Ardour, добре си дошъл/а   bouquet
Град Отчаяние и Отмъстителите може би ще можеш да намериш по Славейков, но на тлъста цена. Все пак, моят съвет е, да почакаш мъничко, защото както неведнъж съм писала тук, звездите ми говорят  Sunglasses че идващата година ще има преиздаване от Бард.


Ах, мерси за приветствието! Hug
За съжаление не съм от столицата, а и нямам път към там за да посетя площад Славейков, а що се отнася за "тлъстата цена", не виждам смисъл да пълня гушите на някакви алчни чичовци. Един пакет с хартия за 5 лева и ще си ги изпринтя и двете книги  Laughing Но това ще ми остане като резервен вариянт, ако не си ги намеря, пък и те не останаха много негови книги за преиздаване. Иначе и аз го очаквам с нетърпение това преиздаване от ИК Бард.


И все пак ако някой иска да ми ги продаде  да пише! Simple Smile))))))))))

# 723
  • Мнения: 2 312
Не, не е гледала филма и забраних да го гледа преди да прочете книгата Twisted Evil .Иначе чете момичето и си разменяме книжки ( "Случаят Джем" ми е от нея) . Зачудих се , защото друг път сме препоръчвали за начинаещи "Очите на дракона" ,"Сияние "и разни други ,но "Зеленият път" си е направо тежката артилерия..

Кали,поясненията в скоби са много важни ,току виж някой нещо не разбрал Sunglasses Колкото до "Сблъсък" -  предизвикателство в живота ти може да стане препрочитането й Joy

Виви, душа,щом звездите ти говорят направи тук един списък какво ще се издава през новата година да се подготвя психически Crazy

Ardour,добре си дошна в най - готината тема на фурума! bowuu

# 724
  • София
  • Мнения: 10 858
Хихи, Киф, ми да направя, ама после да не стана на лютеница, ако някъде нещо позакуца  hahaha

Шегата на страна - ми то какво остана за преиздаване от Бард, да помислим ...

Гняв
Сблъсък
Куджо
Бягащият човек
Кристин
Маймуната
Неизживени спомени
Долорес
Кошмари и съновидения
Град Отчаяние
Отмъстителите
Буик 8

Гледах по библиографията.

Ама като гледам Бард на какво залагат - преиздават най-напред абсолютните фаворити сред феновете. Т.е Буик 8 я го преиздадат, я не, но Град Отчаяние и Отмъстителите, наред със Сблъсък смятам, че ще са следващите.

От утре можете да ми викате Теодора Стефанова  hahaha (и аз си имам явно някое извънземно, дето ми говори Joy)

# 725
  • Мнения: 3
Хихи, Киф, ми да направя, ама после да не стана на лютеница, ако някъде нещо позакуца  hahaha

Шегата на страна - ми то какво остана за преиздаване от Бард, да помислим ...

Гняв
Сблъсък
Куджо
Бягащият човек
Кристин
Маймуната
Неизживени спомени
Долорес
Кошмари и съновидения
Град Отчаяние
Отмъстителите
Буик 8

Гледах по библиографията.

Ама като гледам Бард на какво залагат - преиздават най-напред абсолютните фаворити сред феновете. Т.е Буик 8 я го преиздадат, я не, но Град Отчаяние и Отмъстителите, наред със Сблъсък смятам, че ще са следващите.

От утре можете да ми викате Теодора Стефанова  hahaha (и аз си имам явно някое извънземно, дето ми говори Joy)


"Куджо" вече е издавана от Бард преди много много години  chef

# 726
  • Мнения: 2 312
Вив,така драскаш ли по някой лист като Теодора ,когато предсказваш hahaha
Единствената моя липса - Том Гордън не фигурира в твоя списък Crossing Arms .Можеше да насочиш звездите в тази посока ,ама....да не ме помолиш някога за нещо Twisted Evil Crazy

# 727
  • Мнения: 24
Не знам за преиздаване, но е крайно време у нас някой да издаде "Danse Macabre"!

# 728
  • Мнения: 2 312
Е, това вече е новина!  Hug Макар, че "на пролет" е малко разтегливо понятие. Благодаря за новината, VSV! Вече очаквам пролетта!  Simple Smile
На  пролет - за Панаира на книгата ,така пише в страницата на Плеяда

http://www.facebook.com/pages/Pleiad-Publishers/17814962217?sk=wall

# 729
  • София
  • Мнения: 10 858
Вив,така драскаш ли по някой лист като Теодора ,когато предсказваш hahaha
Единствената моя липса - Том Гордън не фигурира в твоя списък Crossing Arms .Можеше да насочиш звездите в тази посока ,ама....да не ме помолиш някога за нещо Twisted Evil Crazy

Ее, и ти сега, Том Гордън та Том Гордън ... не ми го казаха просто  hahaha
Ти си Нилсон  Joy


# 730
  • Мнения: 24
Според мен "Момичето, което обичаше Том Гордън" е доста средняшка книга.

# 731
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Вив, аз имах предвид за книжарница за покупка на е-книга през Киндъла направо. Simple Smile

# 732
  • Мнения: 2 312
Според мен "Момичето, което обичаше Том Гордън" е доста средняшка книга.
Няма никакво значение за мен каква е,само тя ми е останала и ако я намеря на изгодна цена ще си я взема.В тази връзка, като се ровите по сайтовете ако видите някоя изгодна оферта за нея да пишете ( щом звездите не говорят за преиздаване, какво да се прави ,трябва да се купи на старо hahaha)

# 733
  • Мнения: 24
Според мен "Момичето, което обичаше Том Гордън" е доста средняшка книга.
Няма никакво значение за мен каква е,само тя ми е останала и ако я намеря на изгодна цена ще си я взема.В тази връзка, като се ровите по сайтовете ако видите някоя изгодна оферта за нея да пишете ( щом звездите не говорят за преиздаване, какво да се прави ,трябва да се купи на старо hahaha)
O, макар да не е на кой знае какво ниво, книгата - особено за феновете на автора - си е съвсем ОК, макар и незапомнящо се ОК. Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 1 481
Хора, още ли е в сила намалението на "Вдъхновен от Стивън Кинг" на Петър Станимиров при покупка от booktrading?

Общи условия

Активация на акаунт