® E-bay - тема 68

  • 33 359
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9
Това какво значи "pick up"?Плащане с наложен платеж при доставка или ,че трябва да го вземеш от адрес? newsm78
Моля ви, спешно ми трябва отговор.Имаше такава опция да избирам между няколко вида плащане,и сега продавача ме пита дали съм платила,не разбирам защо ме пита ,ако това е наложен платеж.И ако искам сега да променя начина на плащане ,от къде става това?

означава ,че стоката се взима от място Peace

# 691
  • Мнения: 280
Това какво значи "pick up"?Плащане с наложен платеж при доставка или ,че трябва да го вземеш от адрес? newsm78
Моля ви, спешно ми трябва отговор.Имаше такава опция да избирам между няколко вида плащане,и сега продавача ме пита дали съм платила,не разбирам защо ме пита ,ако това е наложен платеж.И ако искам сега да променя начина на плащане ,от къде става това?

Значи че трябва да идеш да си го вземеш от адреса.
Като плащаш избираш начина на доставка Peace

# 692
  • Мнения: 420
След като вече съм избрала мога ли да го променя начина на плащане?

# 693
  • Мнения: 152
Здравейте  Hug На 26.04 спечелих това http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2707378 … ame=STRK:MEWNX:IT
платих още същия ден. Ползвам посредник Бритс, но още не съм го получила. Продавач и иконката с плика не е сложил че го е пратил, знам че не всички го правят де. Писах му преди няколко дни за да питам дали го пратил, ето какво ми отговори днес:

Hi yes they were sent 1st class saturday so would have expected em to be with you by now??? I have proof of posting so let me know if havent arrived. Sarah

Питах посредника дали е пристигнал пакета тези дни, но не можели да ми кажат дали точно този е при тях. Какво да правя?  newsm78  Praynig

# 694
  • София
  • Мнения: 2 011
beni94, защо такава паника? Спечелила си преди две седмици. По мои най-оптимистични сметки нещата пристигат за толкова време. Най-често идват за двайсетина дни, мнооого рядко по-бързо.

П.П. Направо ги разбирам превозвачите защо понякога се правят на умрели лисици и не отговарят по мейл или скайп на въпроси "Къде ми е пакетчето?" ден след като е платено.  Tired

# 695
  • Мнения: 262
Бени  малко повече от две седмици е. Изчакай още 2-3 дена  Rolling Eyes. Въпреки, че продавача е от англия!
Аз знам се бавят, ако са от  Китай, Хонк Конг.
Но от англия пристигат за дни  Rolling Eyes..

# 696
  • Мнения: 152
Бени  малко повече от две седмици е. Изчакай още 2-3 дена  Rolling Eyes. Въпреки, че продавача е от англия!
Аз знам се бавят, ако са от  Китай, Хонк Конг.
Но от англия пристигат за дни  Rolling Eyes..


Да, още повече че го праща до UK адрес. Имам дори неща пратени от продавачите на 26.04 и на 27.04 пак до UK адрес на посредника, миналия петък във Варна и вече са при мен  newsm78

# 697
  • Мнения: 141
Момичета, моля за малко помощ, от тези, които знаят английски, защото с преводача нищо не разбираме.Става въпрос за това:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1806566 … ame=STRK:MEWAX:IT
Искаме да знаем тази лодка продава ли се или се дава под наем.Съпруга ми вече две седмици, сън не го хваща. Понеже същия продавач  дава и под наем такива лодки.

# 698
  • Мнения: 262
Бени  малко повече от две седмици е. Изчакай още 2-3 дена  Rolling Eyes. Въпреки, че продавача е от англия!
Аз знам се бавят, ако са от  Китай, Хонк Конг.
Но от англия пристигат за дни  Rolling Eyes..


Да, още повече че го праща до UK адрес. Имам дори неща пратени от продавачите на 26.04 и на 27.04 пак до UK адрес на посредника, миналия петък във Варна и вече са при мен  newsm78
До Англ. Адрес и ги няма  Rolling Eyes
странно, дано не е това, което си мисля

# 699
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Момичета, моля за малко помощ, от тези, които знаят английски, защото с преводача нищо не разбираме.Става въпрос за това:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1806566 … ame=STRK:MEWAX:IT
Искаме да знаем тази лодка продава ли се или се дава под наем.Съпруга ми вече две седмици, сън не го хваща. Понеже същия продавач  дава и под наем такива лодки.

Според мен лодката се продава, нали цената е "Купи сега"?!, т.е. не е търг. Освен това в описанието не видях да е упоменато да се дава под наем. Но за да бъдете по-сигурни, защо не питате продавача за уточнение.  Wink

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 3 653
Момичета стига с тези драми.Купих днес и го искам за вчера.Като искате толкова бързо да дойдат-плащайте доставка до БГ.Камионите пътуват 1 път в седмицата-може и да не е имало място за вашата пратка дори и да е дошла на време за въпросния курс.Имала съм пратки пристигнали за 15 дни и такива за над 30.Не ми се сърдете,но наистина бъдете малко по търпеливи
За справка -пратка от китай пусната на 23,04 до тук беше при мен на 2,05.
Пратка от англия до превозвач пусната на 21,04 още не е при мен
Имала съм пратки от китай пристигащи за над 40 дни.Н опаследните 6 дойдоха за по малко от 10дни,а шипитга им беше фрии

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 23:12 от renydent

# 701
  • Мнения: 141
Момичета, моля за малко помощ, от тези, които знаят английски, защото с преводача нищо не разбираме.Става въпрос за това:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1806566 … ame=STRK:MEWAX:IT
Искаме да знаем тази лодка продава ли се или се дава под наем.Съпруга ми вече две седмици, сън не го хваща. Понеже същия продавач  дава и под наем такива лодки.

Според мен лодката се продава, нали цената е "Купи сега"?!, т.е. не е търг. Освен това в описанието не видях да е упоменато да се дава под наем. Но за да бъдете по-сигурни, защо не питате продавача за уточнение.  Wink
Благодаря ти.Ооо, писали сме си с него, даже съпруга ми си беше си купил една,  по-евтина и онзи ни върна парите след няколко часа, като каза нещо за наем за няколко дни, а пък пишеше "купи сега", даже имаше три продадени.Става въпрос за това от същия продавач

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1806100 … me=STRK:MEBDIX:IT

# 702
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Момичета, моля за малко помощ, от тези, които знаят английски, защото с преводача нищо не разбираме.Става въпрос за това:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1806566 … ame=STRK:MEWAX:IT
Искаме да знаем тази лодка продава ли се или се дава под наем.Съпруга ми вече две седмици, сън не го хваща. Понеже същия продавач  дава и под наем такива лодки.

Според мен лодката се продава, нали цената е "Купи сега"?!, т.е. не е търг. Освен това в описанието не видях да е упоменато да се дава под наем. Но за да бъдете по-сигурни, защо не питате продавача за уточнение.  Wink

Това  нали знаеш че не е лодка в която ще се возиш? да не стане объркване? Laughing
става да си храниш шараните http://www.youtube.com/watch?v=gxGNXNRi8ec&NR=1  Simple Smile или да си играеш с нея.

аа явно знаеш.  bouquet

# 703
  • Мнения: 280
И според мен се продава Peace
Ако е под наем трябва да има обявен срок.Тук такъв няма,освен това пише че има 1месец гаранция,едва ще има такава ако тя не се продаваше Peace

п.п  На втората,си пише още в заглавието че е под наем - HIRE Peace

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 3 653
Кети,мъжът ти надявам не мисли че той ще се вози в тази лодка

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт