® E-bay - тема 68

  • 33 347
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ехеее, я по-спокойно, никого не рекламирам, дори не съм й ползвала услугите, само казвам, че от тези, с които се свързах тя имаше най-изгодни условия.Аз лично, както и съм споменавала, изпращам на адрес на моя близка, проучвала съм въпроса, защото не винаги ми е удобно да я занимавам.И понеже някой пита, някой отговаря, същото е за другите фирми.А ти ако имаш да ми кажеш нещо, заповядай на лични. Peace

Напълно спокойна съм и не търся конфликт. Но споменаването на девойката веднъж смятам е предостатъчно. Всеки следващ път е реклама. Както ти можеш да изкажеш мнение за услугите й и то неколкократно, така и аз мога да споделя собствения си за съжаление негативен опит.   
Приятна вечер!
Simple SmileАз няма как да изкажа мнение за услугите й защото не съм ги ползвала, както и ти, както ми става ясно, тогава за какво си чешем клавиатурите?Просто през няколко страници някой пита за посредник от Германия и аз я споменавам опционално.
Лека вечер и на теб!

# 736
  • Мнения: X
Ехеее, я по-спокойно, никого не рекламирам, дори не съм й ползвала услугите, само казвам, че от тези, с които се свързах тя имаше най-изгодни условия.Аз лично, както и съм споменавала, изпращам на адрес на моя близка, проучвала съм въпроса, защото не винаги ми е удобно да я занимавам.И понеже някой пита, някой отговаря, същото е за другите фирми.А ти ако имаш да ми кажеш нещо, заповядай на лични. Peace

Напълно спокойна съм и не търся конфликт. Но споменаването на девойката веднъж смятам е предостатъчно. Всеки следващ път е реклама. Както ти можеш да изкажеш мнение за услугите й и то неколкократно, така и аз мога да споделя собствения си за съжаление негативен опит.   
Приятна вечер!
Simple SmileАз няма как да изкажа мнение за услугите й защото не съм ги ползвала, както и ти, както ми става ясно, тогава за какво си чешем клавиатурите?Просто през няколко страници някой пита за посредник от Германия и аз я споменавам опционално.
Лека вечер и на теб!

Услуги слава богу не ползвах  Grinning Mr. Green Grinning, но опит при това негативен имам. Както и мнение. Затова не си чеша клавиатурата, а разказвам опита си в отговор на твоята реклама.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Да ви запитам нещо.Харесала съм си артикул за който продавача иска да изпрати с куриер и е писал като стойност окло 10 лири.Трябва ли да го питам за точната сума?Кога ще резбера каква е въпроснта стойност по изпращането или направо ще се налижи да платя тавана от 10 лири?А някой да си има на идея това много или малко е?И ако спечеля търгът той сам ли ще се сети да ми изпрати фактурата с куриерските  на мейла или аз трябва да го подсещам?
Ще съм много благодарна,ако някой отговори преди да изтече утре  търгът .  bouquet

# 738
  • Мнения: 62
desuri няма как да ти кажем дали е малко или много след като незнаем какъв е артикула /колко тежи или съответно е обемен/. За пощенските се приготви за 10, ако ти се струва неизгодно просто му пиши да го попиташ колко точно ще са  Peace

# 739
  • София
  • Мнения: 4 023
Лейдис, айде на НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт