® E-bay - тема 69

  • 33 952
  • 735
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 989


Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64,65,66,67, 68


Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
  Карта за търсене на адрес

Проследяване на пратка в Royal Mail, изпратена от България (стъпка по стъпка)
Проследяване на пратки


Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
  Дамски и мъжки обувки и дрехи
   International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

         


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

 

“Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

Последна редакция: нд, 15 май 2011, 01:57 от Rima

# 1
  • Мнения: 1 163
Първа се цопвам да не ви изтървам.
Rima мерси за новата тема. smile3525 smile3525 smile3525

# 2
  • Мнения: X
Мерси   bouquet

Заглеждам се по Garmin в e-bay. Някой да е купувал? Има ли смисъл или да си купим на български?

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 2 006
Благодаря за темата и веселото клипче  Hug

И не мога да не се похваля с енциклопедията, която получих за малкия.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1706275 … ame=STRK:MEWNX:IT
Над 350 страници цветни снимки на животни, страхотни цветове и богати илюстрации. Препоръчвам на всички малки и големи любители на животните. Единствения недостатък е, че тежи поне 2 кг. Попаднах на доста търгове за тази книга, така че който я иска лесно ще я открие.

# 5
  • Мнения: 1 668
Да ви питам- какви оценки пишете на продавачите, които шипват пратки след 15-20 дни от плащането, а в описанието пише , че ги шипва до 2-3 дни. Напоследък за 3ти път ми се случва и съвсем се ядосах. Crossing Arms

# 6
  • София
  • Мнения: 265
 Simple Smile запис..

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Иве,дай малко повече инфо за енциклопедиите моля,може и на лични.
Гертруда,не ми се е случвало,но бих го написала в отзива,и бих дала неутрална или там как се води оценка.Макар че в момента и аз имам такива подозрения-пратки "пуснати "на 24,04 още ги няма в емпреса,а пратка от амазон шипната на 30,04 я взех днес .

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Яко клипче!  bouquet

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Записвам се в любимата ми тема. Grinning
Rima   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 006
До вчера имаше още поне 5 такива енциклопедии, а сега не откривам нито една.  ooooh!
Издателството е или Kingfisher, или Usborne. Нямам възможност да погледна сега, защото ще разваля изненадата за имения ден. И на двете издателства вече имаме поне по 3-4 книги. Нищо, че са на английски, малкия все още гледа само картинките и иска аз да обяснявам. По-евтино излизат отколото човек да купува разни списания с гормити, уинксове или други такива гадове за по 5-6 лв.
http://cgi.ebay.co.uk/Usborne-little-encyclopedia-Animals-/18066 … sh=item2a106c039a
Ей тази също я имаме, но е малък формат. Шейсет и няколко страници с ефектни снимки, шита и лепена. Оцеляла е вече повече от година въпреки настървеното "четене" на младежа  Laughing

# 11
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И аз да порева. Вчера получих едни Слим дънки ама те много слим. Не знам колко по-кльощава трябваше да съм че да се нацедя в тях. В талията ок ама надолу  ooooh!

# 12
  • Мнения: 9
Мерси   bouquet

Заглеждам се по Garmin в e-bay. Някой да е купувал? Има ли смисъл или да си купим на български?

Един познат искаше да поръчвам от кучешките нашийници.Звънях на представител на фирмата в Бг да сравня цените.Оказа се,че тук са забранени,защото работели на някакви честоти на военните.Много са скъпи и решихме да не рискуваме.Иначе като цяло GARMIN  имат много добри продукти

# 13
  • Мнения: 32
Мерси   bouquet

Заглеждам се по Garmin в e-bay. Някой да е купувал? Има ли смисъл или да си купим на български?
Взимай смело! Моята е купена от Италия и няма проблем. Езика се задава от менюто. А смисъла е разликата в цената.

Последна редакция: сб, 14 май 2011, 15:02 от VENDITA

# 14
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Опитвам се да си платя,но ми изписва това         Sorry, we aren't able to complete your request at this time.
        If you encounter this message more than once, please contact us, and we'll do our best to help.
Разбирам какво пише ,но немога да разбера ибей ли има проблем или пей пала ми  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт