® E-bay - тема 37

  • 33 527
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255

Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 20, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25 , тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34 , тема 35, тема 36.

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка;
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти;
Как да търсим най-ефективно в eBay;
Често използвани съкращения в eBay;
Как се пуска диспут;      Dispute/Claim при Проблеми;
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока;
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина ;
Митници и Куриерски услуги;
Получаване и Изпращане на Пари;
Postage and Packaging policy update;
Can I retract or cancel my bid?;
Искам да продавам в eBay;
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди;
Преводач;    Преводач 2;
Тарифи на Английски пощи;
Postage price calculatorUSPS за пазаруващите от USA ;
DHL.de;
International Bra Size Conversion;
Цък ; таблици цък цък цък


# 1
  • Мнения: 6 441
Първа!



Ще емигрирам във форума на Ларедута !!!
а вие тук ще си останете да въздишате по мъжа на пепи...

Я пак? В Ла Редута? Нали бяха грозни там?  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 219
Напоследък не съм много редвона, ама тука ще съм първа Laughing, пардон, Патето ме е преварило

# 3
  • Мнения: 1 464
Хайде запис Peace

# 4
  • Мнения: 1 749
Я и аз тук да не изпусна нещо.Чакам дядо Коледа да дойде тази седмица и да се похваля. Grinning

# 5
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
И аз тук.

# 6
  • Мнения: 1 650
Засега тук, ама съм обиден ще седя начумерен в ъгъла и ще гледам лошо в посока Враца
 Joy

# 7
  • Мнения: 1 749
Забравих да се похваля-имам първия си фийдбек от продавач,и то преди да му поставя аз такъв. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 988
Малко придобивки вместо запис! Blush

Чанта
Т-шъртка 1
Т-шъртка 2
Гумени ботуши

# 9
  • Мнения: 3 386
 Mr. Green Продължавам да чета и да се уча  Wink

# 10
  • Мнения: 4 435
Запис и от мен.
Цял ден се чудя на едни обувки, защото нося между 37 и 38 като номер, и в повечето случаи 37. А тези са 5-ти номер и се притеснявам. И то защото са отворени, всъщност летни сандалки. Това лято ги бях харесала, но не беше останал нито 37-ми, нито 38-ми номер и не можах да меря. Бях над 200лв, на намалението паднаха до 100 някъде. Та съм в голяма дилема. Thinking


Междувременно си поръчах едно потниче на Риплей и една тениска на Пепе Джинс, та да се поуспокоя малко. Laughing

# 11
  • Мнения: 657
Хоп и аз при вас!  Simple Smile
На мен пък вчера ми се появи и звездичка, радост. Mr. Green

Rima, честито и със здраве Simple Smile Блузките са много хубави.

Авче, пиши на продавача да ти премери стелката. Аз така направих като се чудих за едни ботушки за малката. Човекът ми премери двата номера, между които се колебаех и ми писа, та така избрах кой номер да поръчам. Peace

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 12:38 от Мимченце

# 12
  • Мнения: 1 685
Засега тук, ама съм обиден ще седя начумерен в ъгъла и ще гледам лошо в посока Враца
 Joy

 Whistling Глей да не урочасаш буса,че оттам слиза  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 140
Запис



Засега тук, ама съм обиден ще седя начумерен в ъгъла и ще гледам лошо в посока Враца
 Joy
Пу,пу да не ми е уроки

# 14
  • Мнения: 4 435
Авче, пиши на продавача да ти премери стелката. Аз така направих като се чудих за едни ботушки за малката. Човекът ми премери двата номера, между които се колебаех и ми писа, та така избрах кой номер да поръчам. Peace

Питах го, и ми отговори. Премерих си разни мои сандали да преценя, но от някои е с 4-5 милиметъра повече, от други в един сантиметър. Просто пак от модел до модел има разлика.
То да бяха ботушки взимах ги без да се замисля, ама като е отворена обувка се притеснявам. И както и да го мисля, май ще остана без тях. Thinking
А не ми се иска да рискувам, защото съм пълна с дрехи, дето не съм си улучила размера, и се чудя какво да ги правя. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт