® E-bay - тема 50

  • 33 837
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255

Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 20, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25 , тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34 , тема 35, тема 36, тема 37 ,тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46, тема 47, тема 48 49.
  
Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка;
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти;
Как да търсим най-ефективно в eBay;
Често използвани съкращения в eBay;
Как се пуска диспут;      Dispute/Claim при Проблеми;
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока;
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина ;
Митници и Куриерски услуги;
Получаване и Изпращане на Пари;
Postage and Packaging policy update;
Can I retract or cancel my bid? -  отказ от наддаване;
Искам да продавам в eBay;
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди;
Преводач;    Преводач 2;
Тарифи на Английски пощи;
Postage price calculator;  USPS за пазаруващите от USA ;
DHL.de;
Онлайн пазаруване с посредник;
Онлайн пазаруване с посредници: Англия;
International Bra Size Conversion;
Цък ; таблици цък цък цък

Arrow Тема: Как се цитира мнение? или как да спестим големите чаршафи в темата prostor

# 1
  • Варна
  • Мнения: 437
Запис в новата темичка да попитам защо Марина не приемат заявки. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 255
Пу първа!!!
 bouquet   bouquet   bouquet
За mam@

похвал:M&S
за мъжо за l … #1077; 2п.]


EEE втора съм

Последна редакция: ср, 24 мар 2010, 22:43 от mmagyca

# 3
  • София
  • Мнения: 957
и аз тук Hug

# 4
  • Мнения: 1 457
Благодаря на миличката че се отзова и отговори на въпросите ми   bouquet

Ето и последните ми придобивки:

кожено яке 1

кожено яке 2

# 5
  • Мнения: 307
Запис и от мен  Simple Smile
Честити нови придобивки .

Аз чакам три пратки от Англия , изпратени на БГ адреса ми на 22, 23 и 24.02 , които още не са пристигнали  Rolling Eyes Какво да пиша на продавачите ,някой ще ми помогне ли  Praynig Hug Дали да пиша само ,че още не съм получила пакета или да пускам диспути ? Rolling Eyes

# 6
# 7
  • Варна
  • Мнения: 323
Аз чакам пратка от Китай, платена на 11/02, но изпратена някъде около 22/02 заради китайската нова година. Понеже наближава 45 дневния срок се чудя как е по-правилно - да отворя кейс в ибей или диспут в Пейпал....не ми се е случвало досега. По принцип питах изпращача преди седмица и ми отговори, че няма тракинг номер... изобщо каква е разликата между кейс в ибей и диспут в пейпал.... newsm78

# 8
  • Мнения: 239
Запис и от мен  Simple Smile
Честити нови придобивки .

Аз чакам три пратки от Англия , изпратени на БГ адреса ми на 22, 23 и 24.02 , които още не са пристигнали  Rolling Eyes Какво да пиша на продавачите ,някой ще ми помогне ли  Praynig Hug Дали да пиша само ,че още не съм получила пакета или да пускам диспути ? Rolling Eyes

*Ави*, много е времето за пратки от Англия, но със сигурност първо пиши на продавачите, че още не са ти пристигнали и виж какво ще ти отговорят, може да се разберете нещо. Гледай обаче да не изпуснеш времето за диспут, което е 45 дни от плащането на стоката.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 956
запис  Wink

# 10
  • Мнения: 293
Цитат
Цитат на: mimes в Сряда, 24 Март 2010, 09:02
Аз скоро опитах да го сменя адреса в Пейпал, но там всичко ми разрешава да променя, не и държавата. Стои си БГ и това е. Къде бъркам?

В Пейпал не можеш да си смениш държавата. Само в Ибей можеш.

Цитат на: ketti в Сряда, 24 Март 2010, 09:14
Момичета, мола ви за малко помощ, не е точно за тук, но не знам къде другаде да питам.
Става въпрос за регистрацията в Пейпал.Вчера се регистрирах, но баланса ми е още 0.00.
Кога ги вземат  тези 1.50 евро, преди или след вкарването на четирицифрения код?
Да не би да не завършвам на цяло тази регистрация и за това да не ми са удържани?

1.50 евро взимат, ако си им наредила да ги вземат.
Това се прави, като си влезеш в акаунта, вдясно от табличката пише To do list - Verify my card.
Изтеглят ги от картата, която си сложила в акаунта.
Не се вижда наличността по картата в акаунта и затова балансът винаги стои на 0 /освен ако получиш пари/.

А защо се прави това? Току-що видях , че не съм го направила в профила си в Пей пал.Трябва ли да го направя?

# 11
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
спешен въпрос,трябва да платя нещо на което доставката е с 1 паунд повече от колкото в инвойса. продавачката казвая че не може да го промени, да и ги пратя  като екстра

цитирам I cant send another invoice, just add the extra on before you pay
как да стане това

# 12
  • Мнения: 1 883
Запис в новата темичка да попитам защо Марина не приемат заявки. Heart Eyes


Кой го каза това ?  Shocked

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 07:27 от vikuna

# 13
  • Мнения: 1 280
Привет на отбора! - и благодаря ви за хубавата и полезна тема.Имам въпросче: От скоро продавам в ибей..нямам 6 месеца,имам 2 продажби,парите си седят в пей пал акаунта ми,но са pending,кога ще мога да си ги прехвърля в акаунта?  Първото маце, не ми е оставила никакъв фиидбек,нито ми е писала, изобщо не знам какво става...ако случайно не си е харесала покупката,  а  аз я питам какво става,може да ми набие отрицателен фиидбек,така че не ми се иска да дърпам дявола за опашката..Вторият клиент ще си получи стоката утре надявам се,така,че и от него чакам...като цяло до сега имам само 1 100% позитивен фиидбек,и то ,когато съм си купувала от един продавач нещо,аз и не съм пазарувала повече...Какво да направя за да си увелича бързо фиидбека,и колко трябва да имам фиидбек,за да мина  на Buy it now..?  Ох ,100 въпроса зададох и стана дълго,ама не искам да стават гафове..много ви благодаря.. Hug

# 14
  • Мнения: 9
Да не ви изтърва   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт