® E-bay - тема 42

  • 32 808
  • 770
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255

Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 20, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25 , тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34 , тема 35, тема 36, тема 37 ,тема 38, тема 39, тема 40, тема 41 .

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка;
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти;
Как да търсим най-ефективно в eBay;
Често използвани съкращения в eBay;
Как се пуска диспут;      Dispute/Claim при Проблеми;
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока;
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина ;
Митници и Куриерски услуги;
Получаване и Изпращане на Пари;
Postage and Packaging policy update;
Can I retract or cancel my bid?;
Искам да продавам в eBay;
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди;
Преводач;    Преводач 2;
Тарифи на Английски пощи;
Postage price calculatorUSPS за пазаруващите от USA ;
DHL.de;
International Bra Size Conversion;
Цък ; таблици цък цък цък

Arrow Тема: Как се цитира мнение? или как да спестим големите чаршафи в темата prostor

Arrow Вместо запис и производните му - МОЛЯ прочетете следното :
Ако натиснете бутона се абонирате за дадена тема.
Според настройките в профила си може да укажете дали да бъдете уведомявани по е-мейл за нови отговори в темата или да не получавате известявания.
В случай, че изберете да бъдете известявани, то системата ще изпраща мейл при нов отговор в темата.
Ако изберете опция да не бъдете известявани, то няма да се пращат подобни мейли.
И в двата случая в профила си ще виждате списъка с теми, които сте добавили към списъка с абонаменти, независимо дали сте писали в тези теми или не.
Списъкът с теми, за които сте се абонирали, може  да преглеждате от - Известия и Е-мейл

Т У К може да обявите неуспешните покупки  Wink

# 1
  • Мнения: 5 790
Първа.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 403
скривам си придобивката, че е за подарък  Wink

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 23:20 от Fancy N

# 3
# 4
  • Мнения: 6
Как да търся от надуваемите кресла с масички и т.н.? И още нещо - някой купувал ли е батут?Нещо малко и компактно за вътре ми трябва - избушиха ми дечурлята дивана Tired

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
 Party

# 6
  • Мнения: 22 433
Хайде и аз да се запиша....)))))

Beaa, батут нямаме, ама надуваем замък да....не се лъжи с последното, освен ако нямаш хол с размери 10х10. ))))) това чудо заема бая място и трябва компресор, или прахосмукачка за надуването му. )

# 7
  • София
  • Мнения: 1 078

за запис Rolling Eyes

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Аз ако може да запитам нЯщо :

1.Като си добваите в наблюдавани някакъв артикул се вижа цената в паундове и цена в долари , но после като се стигне до плащане излиза само цена в паундове , та мисълта ми е има ли опция по някакъв начин да се плаща в долари (че е по-евтино  Laughing)

2.Като си спечелите нещо на търг и си го платите , продавача известява ли ви кога го е пратил ала бала ...или трябва да си налягате парцалите и чакате да пристигне .

3.Виждате ли в реално време как изтичат минутите до края на търга - че аз не ги виждам - тоест трябва да рефрешна та да се почви моментното състояние(пробвах с друг браузер ама не е от това  newsm78)

Много мерси за отговорите - да ви почерпя за които

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз...ъъъ...такова, цопвам се тук да попитам нещо.

Някой може ли да ми поръча нещо? Нямам регистрация, не знам как стават нещата изобщо. Харесах нещо, не знам даже търг ли е или може направо да се купи. Rolling Eyes Ако някой има желание да ми помогне да ми пише.

# 10
  • Мнения: 4 202
Местя се и аз тук, че иначе ще ви изпусна  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 078
Иренка, дай линк да видим.

# 12
  • Мнения: 1 140
Аз няма да се записвам, в предната тема и без това спамих  Embarassed и затова ще отговарям  Simple Smile
zinaida,
1. Ако си влязла в американския ибей, пък си си запазила в наблюдавани неща от английския ибей, тогава ги виждаш и в двете валути. Плащаш във валутата, в която е обявил продавача в крайна сметка, т.е. ако е англичанин - плащаш му в лири. Само дето виждаш равностойността им във валута долари, защото си влязла в ebay.com, а не в ebay.co.uk
2. Някои известяват, други не. Някой маркират в ибей, че стоката е изпратена и ти можеш да видиш в твоя акаунт в спечелените. Други не отразяват. Няма правило, зависи си от продавача. Не е длъжен да те информира, въпрос на добра воля е от негова страна.
3. По принцип виждам, но от 2-3 дни не съм наддавала, може да има някакъв проблем сега. По принцип, когато останат 30 мин. да края (май) ми се включва обратното броене. С интернет експлорер съм
П.П. Сега погледнах, вижда си се времето. Обратното броене се включва 1 час преди края на търга

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 20:44 от Петя БГ

# 13
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Май ще ми е голяма ама .... запис Simple Smile

# 14
  • софия
  • Мнения: 25 461
zinaida, добавям към пост-а на Петя, че аз съм с Мозила и виждам обратно броене, но не съм обръщала внимание от коя минута.

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 20:49 от zvanche

Общи условия

Активация на акаунт