® E-bay - тема 42

  • 32 814
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
Oci, oci, tvoje oci
kao sjajni biseri u noci
oci, oci, kad me gledaju
mojoj dusi mira nedaju

опссссс това не беше за тук
 Joy
ама като гледам ще е сезона на кухните и аз да не остана по-назад взех та поръчах няколко модела ... барабар с пералня сушилня и т.н.
 Joy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Durango, търсим еФтинки мускетарки. Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 884
zinaida, добавям към пост-а на Петя, че аз съм е Мозила и виждам обратно броене, но не съм обръщала внимание от коя минута.

От 30-тата минута ! Peace

Присетих се нещо ! Нали някои бяха полу4или вау4ери от Ибей ! Аз защо нямам !Обидена съм пък  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 883
Durango, търсим еФтинки мускетарки. Sunglasses

Аз ги изкупих евтините . Аз пък търся евтино biscuit dog FurReal

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 337
много мерси момичета  Hug
, иначе за валутата - само в английски и- бей влизам и от там съм си добавила наблюдаваните неща , но все пак на  някои си ми показваше цената в долари  (дори на такива които продавача беше англичанин) както и да е....щом няма опция сам да си избереш валутата  Close
Иначе съм с Опера и не ми показва обратно броене пущината  Thinking

# 20
  • Мнения: 1 650
dobre de как ви се връзва транспорта на мускетарките
т.е. аз ги намирам евтино ама транспорта ....
аз мога да се комбинирам с някои от софия, продавача е ясен, но ще трябва количества

# 21
  • Мнения: 22 462
zinaida, няма как да избираш валутата, в която плащаш. Тоест тя си е в зависимост от държавата, в който ибей влизаш. )))

Durango, какви са тези мускетарки, пак съм изтървала нещо...)

# 22
  • София
  • Мнения: 4 016
И аз при вас!

# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 956
Обратното броене е последния 1 час, цифрите са червени и се сменят секундите  Peace С Мозила и Гугъл хром.

При мен цената на шипинга в наблюдаваните е до Англия, иначе като отворя отделно си е с нормална цена до БГ. Това стана след онзи бъг миналата седмица  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 178
Барби Мустакарки  Joy

# 26
# 27
  • Мнения: 22 462

Хаха, ще ги пропусна аз сега....поне още някоя година да изкараме без Барби. )

# 28
  • Мнения: 1 458
И аз да се присъединя към вас  Hug
При мен се очертава отново да отварям диспут. За един месец ще ми е трети. Само да не ме заподозрят нещо от Пейпал  Rolling Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 337
С рик да стана нахална и много да ми се смеете все пак ще попитам :
когато залагате снайпер за да спечелите нещо   трябва ли компютъра да е включен или и без да е включен снайпера ще си наддаде в последните секунди .
 знам че въпроса ми е малоумен ама пусто като не разбирам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт