® E-bay - тема 40

  • 27 626
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255

Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 20, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25 , тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34 , тема 35, тема 36, тема 37 ,тема 38, тема 39  .

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка;
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти;
Как да търсим най-ефективно в eBay;
Често използвани съкращения в eBay;
Как се пуска диспут;      Dispute/Claim при Проблеми;
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока;
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина ;
Митници и Куриерски услуги;
Получаване и Изпращане на Пари;
Postage and Packaging policy update;
Can I retract or cancel my bid?;
Искам да продавам в eBay;
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди;
Преводач;    Преводач 2;
Тарифи на Английски пощи;
Postage price calculatorUSPS за пазаруващите от USA ;
DHL.de;
International Bra Size Conversion;
Цък ; таблици цък цък цък

Arrow Тема: Как се цитира мнение? или как да спестим големите чаршафи в темата prostor

Arrow Вместо запис и производните му - МОЛЯ прочетете следното :
Ако натиснете бутона се абонирате за дадена тема.
Според настройките в профила си може да укажете дали да бъдете уведомявани по е-мейл за нови отговори в темата или да не получавате известявания.
В случай, че изберете да бъдете известявани, то системата ще изпраща мейл при нов отговор в темата.
Ако изберете опция да не бъдете известявани, то няма да се пращат подобни мейли.
И в двата случая в профила си ще виждате списъка с теми, които сте добавили към списъка с абонаменти, независимо дали сте писали в тези теми или не.
Списъкът с теми, за които сте се абонирали, може  да преглеждате от - Известия и Е-мейл

Т У К може да обявите неуспешните покупки  Wink

# 1
  • Мнения: 5 255
Позволявам си да отправя тази молба към вас  Hug
Форумът е сила - доказано е с годините  Peace
От няколко дни следя Тема: Moля за помощта ви! Да дадем шанс за нов живот на Анджелина!
Репортаж на Нова ТВ по темата
Който не го е гледал, отделете няколко минути..... нека отново се обединим и помогнем  Hug
Хайрчейки за близките си, нека направим макар и малък подарък за Анджи  Heart Eyes
Наближават празници.....нека бъдем по-добри.... колкото и изтъркано да звучи....
БЛАГОДАРЯ ВИ   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 745
Видяхте ли това:
***End of Royal Mail Industrial Action*** 
   
06 November, 2009 | 12:52PM GMT


We’re pleased to inform you that the Royal Mail workers’ union (the CWU) has announced that the current industrial action has been suspended and that Royal Mail has stated that normal postal services will be resumed immediately.

In the meantime, the temporary removal of the dispatch time rating from Detailed Seller Ratings still remains. We will inform you in advance about when it will be reinstated.

For more advice for buyers and sellers please see our update.

Regards,

The eBay Team
  Party

# 3
  • Мнения: 6
 bouquet

Въпроса ми е пак относно диспута:
Може ли да пиша някъде една подробност която бях забравила?При пускането му и при ескалирането имаше място за съобщение,но сега не виждам къде може да допиша още нещо важно.Съвсем бях забравила за това ooooh!,а мисля че ще наклони везните в моя полза.

# 4
  • Мнения: 4 435
Благодаря за хубавата темичка.  bouquet
И дано по-често се чете първият пост, защото на всяка страница се пишат едни и същи неща.
Темата за Анджи я видях още преди няколко дни, и аз смятам да помогна с малко средства.


# 5
  • Мнения: 1 140
Beaa , страшен подпис!!!  Joy
А сега на въпроса - няма къде да пишеш, късно е. Оттук нататък само ако от Ибей, респективно Пейпал те питат нещо, само тогава отговаряш. Каквото е имало да се казва се предполага, че е казано, затова и си ескалирала.

# 6
  • Германия
  • Мнения: 10
някой може ли да ми помогне от къде в E-bay има изгодни GPS системи.Някой купувал ли е,че малко ме е страх да взема подобно нещо и после да не ми върши работа Embarassed

# 7
  • Мнения: 5 790
Хайде и аз тук.
Анджи има и сайт, в който има линк към акаунта й в Пейпал. От там се даряват директно пари, без Пейпал да взима комисионна. Ето го и сайтът: http://www.help-littleangelina.com/

# 8
  • Мнения: 6
Жалко, как можа да ми "изфиряса" тази подробност когато пусках диспута Rolling Eyes
Петя БГ   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 650
за снайперите като го казах първия път, някой ме попита защо се ебавам ....
 Joy

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Леле, 40 тема  Laughing
Да се запиша и аз да ви чета.
И аз пуснах диспут и продавача се оплаква че не е справедливо да си искам парите, че той ще влезне вътре.Даже ме заплашва че ще ме блокира никога да не пазарувам от магазина му, ако Пейпал го накарат да ми върне парите.И ми пише да проверя в пощата че пратката е в България или в комшийте ми.  Rolling Eyes Аз от 15.10 всеки ден съм в пощата.И тракинг номера в USPS само показва че са изпратени ботушите на 9.10 а в бгпост нищо не показва и в пощата ми казаха че това значело че не са влезли въобще в Бг.Продавача ми предлага да делим 50/50 всичко.Нали в крайна сметка пратката след един месец най вероятно ще му се върне обратно аз как ще разбера дали не си я получил той обратно.... newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Жалко, как можа да ми "изфиряса" тази подробност когато пусках диспута Rolling Eyes
Петя БГ   bouquet
Аз съм писала след ескалиране на диспута, просто ползваш contact us в пейпал и пишеш едикакво си относно диспут за транзакция еди коя си. Получават ги и ги четат. И се надявам пак да не съм била изключение от правилата за диспути. ooooh!

abki напиши му нещо от сорта Hello, Well, i'm not aguing that you have sent it, but I haven't received it yet, so I'll leave the dispute opened 'till I receive the item or if not - my money back. This  USPS
tracking  # ######  does  not  exist.  Unable  to  trace  the   
shipment.  There  is  no  information  about  it. 
I  am  disgusted.
Thanks!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Благодаря Flash   bouquet  Wink

# 13
  • Мнения: 312
Момичето е искало сигурно да напише Ботевград обраст София Mr. Green, но нещо не му се  еполучило , а и 1000 както вече е писано по нагоре е код на софия

# 14
  • Мнения: 1 072
Моля ви за помощ PraynigИскам да си купя GSM от е bay ,но се притеснявам дали ще работи с нашите оператори.Някой има ли вече опит с такива GSM-ми( от e bay)

Общи условия

Активация на акаунт