Отговори
  • Мнения: 6 039
Моля за помощта ви, така нужна в този момент за живота на едно малко мило дете.
Анджелина е дете на моя приятелка, познавам я от както се роди.
Само до преди месец семейството на Анджи живееше щастливо и спокойно за бъдещето си. Докато не дойде денят с ужасяващата новина за тежката диагноза Остра Б-лимфобластна левкемия.


Копирам писмото към медиите, които приятели на семейството са оформили:

Петгодишната Анджелина Чобанова се нуждае от спешна трансплантация срещу рядка форма левкемия. У детето, което в момента се намира в Клиниката по детска хематология и онкология в УМБАЛ „Св. Марина" във Варна, са открити молекулярни еквиваленти на Филаделфийска хромозома. Това е първия случай на рядката болест във Варна. Единственият начин, за да се пребори детето за живота и бъдещето си е, да бъде извършена спешна хирургическа интервенция в Германия, за която са нужни 200 000 евро.

Тъй като родителите нямат нужните средства, с набирането на парите са се нагърбили техни приятели. Те ще изработят кутии, които ще бъдат разположени в различни търговски помещения, както във Варна, така и по Черноморието, където всеки може да отдели средства за лечението на малката Анджелина. Приятелите на семейство Чобанови са амбицирани да организират и благотворителен концерт, също за набиране на средства за малката принцеса.

За набиране на средства за връщане на усмивката на малката Анджелина, е разкрита и банкова сметка:

АНДЖЕЛИНА ИЛИЕВА ЧОБАНОВА
BG09UBBS80021097437920
SWIFT: UBBSBGSF
ОББ - Варна.


За връзка с инициативния комитет:
Мария Гуменова: 0898 690 441

За връзка с бащата:
Илия Чобанов: 0899 86 77 86



Дарение може да направите и чрез PayPal бутона от сайта на Анджелина - http://www.help-littleangelina.com/



Това е групата във Фейсбук
http://www.facebook.com/group.php?gid=160107761269

снимки:
http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=160107761269&view=all

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 01:59 от AnMary

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Ще помогна с малко пари.
Malenna,стволови клетки ще помогнат ли?
Детето на бавачката на дъщеря ми се разболя миналия декември,но не знам дали А или Б е левкемията.Доста успешно за сега го лекуват в София.
Дано Бог е с малката Анджи и родителите и Praynig

# 2
  • Мнения: 6 039
Ще помогна с малко пари.
Malenna,стволови клетки ще помогнат ли?
Детето на бавачката на дъщеря ми се разболя миналия декември,но не знам дали А или Б е левкемията.Доста успешно за сега го лекуват в София.
Дано Бог е с малката Анджи и родителите и Praynig

Благодаря ти.
Братчето на Анджелина се роди преди 2 години и от него взеха стволови клетки. В момента бащата Илия е в София, за да се получи резултат дали стволовите клетки на Илиан /братчето/ са годни за трансплантацията или се нуждаем от друг донор.

Но случаят на Анджи е изключително рядък, защото има мутация в хромозома 22 (Филаделфийска хромозома)
(извинете ме за грешките, които /ако/ допускам, но съм много развълнувана и крайно не компетентна. А много искам да помогна с каквото мога)

# 3
  • Мнения: 2 768
Много ми е мъчно, за всичко, което се случва с Анджи! Познавам детето и семейството, ще помогна с каквото мога!
Дано успеят да се преборят!

# 4
  • Мнения: 1 110
Моля, ако можете, посочете в кои търговски обекти ще бъдат срожени кутии за Анджи. Ще ми е по-лесно да минавам и да пускам так когато и колкото мога.

Дано Бог е милостив!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 686
Може да направите пейпал акаунт - ще бъде голямо улеснение за превод на пари.
Господ да пази детенцето Praynig

# 6
  • Мнения: 26
i az sam s vas!
6te pomogna s kakvoto moga!

# 7
  • Мнения: 6 039
Може да направите пейпал акаунт - ще бъде голямо улеснение за превод на пари.
Господ да пази детенцето Praynig

стига да знам как, веднага бих посъветвала родителите  Rolling Eyes

i az sam s vas!
6te pomogna s kakvoto moga!

Благодаря от името на родителите и на всичките им близки и приятели!

# 8
  • Мнения: 6 039
Опитвам се да побутна темата.
В групата на ФБ вече има 610 човека.

# 9
  • Мнения: 26
 Praynig Praynig Praynig     6те се молим за детенцето

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 097
 Praynig Praynig Praynig Моля се за малката Анджи!
Малена, пиши на модератор да закове темата.  Peace

# 11
  • Мнения: 453
Дали не може да се направи и дарение, чрез смс ? Така много хора могат да се включат макар и със скромни суми.  Hug Ще се моля за малката Анджи.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Дали не може да се направи и дарение, чрез смс ? Така много хора могат да се включат макар и със скромни суми.  Hug Ще се моля за малката Анджи.
И аз това си мислех, ето я темата, в която са посочени условията за ДМС. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310637.30

# 13
  • Мнения: 1 173
Може да направите пейпал акаунт - ще бъде голямо улеснение за превод на пари.
Господ да пази детенцето Praynig

стига да знам как, веднага бих посъветвала родителите  Rolling Eyes

https://www.paypal.com/bg/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=U … cc3d204dd9f245d78 - прави се регистрация , не съм сигурна дали когато е извън Щатите не е задължително да се дадат данните на кредитна карта ( при нас може и с банковата сметка) .
 
Парите трябва да се пращат като Gift,  за да няма такса за получателя .

Родителите защо не се свържат и с save-darina.org ?

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 21:44 от raya_рая

# 14
  • Мнения: 51
Цитат на: ''Вихронрав''
Моля, ако можете, посочете в кои търговски обекти ще бъдат срожени кутии за Анджи. Ще ми е по-лесно да минавам и да пускам так когато и колкото мога.


В Пикадили Младост видях кутия за Анджи.Поставена е на Информация.

Късмет,мило  детенце Praynig Praynig Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт