® E-bay - тема 41

  • 30 616
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255

Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 20, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25 , тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34 , тема 35, тема 36, тема 37 ,тема 38, тема 39, тема 40  .

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка;
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти;
Как да търсим най-ефективно в eBay;
Често използвани съкращения в eBay;
Как се пуска диспут;      Dispute/Claim при Проблеми;
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока;
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина ;
Митници и Куриерски услуги;
Получаване и Изпращане на Пари;
Postage and Packaging policy update;
Can I retract or cancel my bid?;
Искам да продавам в eBay;
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди;
Преводач;    Преводач 2;
Тарифи на Английски пощи;
Postage price calculatorUSPS за пазаруващите от USA ;
DHL.de;
International Bra Size Conversion;
Цък ; таблици цък цък цък

Arrow Тема: Как се цитира мнение? или как да спестим големите чаршафи в темата prostor

Arrow Вместо запис и производните му - МОЛЯ прочетете следното :
Ако натиснете бутона се абонирате за дадена тема.
Според настройките в профила си може да укажете дали да бъдете уведомявани по е-мейл за нови отговори в темата или да не получавате известявания.
В случай, че изберете да бъдете известявани, то системата ще изпраща мейл при нов отговор в темата.
Ако изберете опция да не бъдете известявани, то няма да се пращат подобни мейли.
И в двата случая в профила си ще виждате списъка с теми, които сте добавили към списъка с абонаменти, независимо дали сте писали в тези теми или не.
Списъкът с теми, за които сте се абонирали, може  да преглеждате от - Известия и Е-мейл

Т У К може да обявите неуспешните покупки  Wink

# 1
  • Мнения: 33
Хопа-тропа, първа (за пръв път май ще да ми е  Crazy)

Девойки,

лимитите от 45 и 150 евро за физически и юридически лица, включват ли шипинга или е само стойността на артикула?
Май ще се пробвам с една поръчка от Хонг Конг, а продавача не ми е отговорил дали е съгласен да напише по-ниска стойност или GIFT, за да не се притеснявам от митницата. В обявата е сложил следния текст, който малко нищо не ми говори какво точно е искал да каже автора "We don’t accountable any customs fee".

Мерси предварително  Rolling Eyes

mam@ темата е чудно приказна, благодарско bouquet  Оттук се уча да и-бействам (хехе прозвуча като злодействам, ама то си е злодействане по месечния бюджет моето)

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Аз тука... Simple Smile

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 462

Докато счупя прасака и ме изпреварихте!

И да не е на вятъра - Роял мейл са много добрИ! Днес взех едно яке, шипнато на 13ти.

Последна редакция: чт, 19 ное 2009, 14:24 от zvanche

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
и аз тук  Flutter

# 5
  • Мнения: 2 122
Записвам се в новата тема да се похваля с получени дънки от израелски продавач, спечелени за скромните 4.19 паунда  Mr. Green с доставката точно 20.65 лева ми излязоха, ето ги от същия продавач с бай ит нау оферта
купила съм ги на 13ти, днес ги взех от пощенския ни клон

http://cgi.ebay.co.uk/Bnwt-Auth-LEVIS-558-Square-Cut-Slim-Leg-Je … sh=item2c518c3ae7

# 6
  • Мнения: 5 296
малък принос в касичката

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
лимитите от 45 и 150 евро за физически и юридически лица, включват ли шипинга или е само стойността на артикула?

Включват и шипинга. Confused

И аз имам писмо от Гуфито, чудя се дали да го ползвам пак, че ми харесваше... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 89
Запис да ви следя  Hug

# 9
  • Мнения: 1 878
Знаех си, че ще има нова тема като се върна от обедната почивка  Stop

Смятам да не поръчвам нищо повече този и следващите месеци, че гардеробът пращииииииииииииииии  ooooh!, но ще ви следя де !

# 10
  • Мнения: 2 108
Аз минавам на поръчки на неща за дома.
Детски тапети,стикери,полюлеи, чаршафи-серия Бен 10 за новата детска.
Сега така съм харесала един лампион, но не ми дават да  наддавам-можело само за англичани Crossing Arms

# 11
  • софия
  • Мнения: 25 462
Аз минавам на поръчки на неща за дома.
Детски тапети,стикери,полюлеи, чаршафи-серия Бен 10 за новата детска.
Сега така съм харесала един лампион, но не ми дават да  наддавам-можело само за англичани Crossing Arms
Промени дифолт адреса с английски  Peace

# 12
  • Мнения: 5 255
...но не ми дават да  наддавам-можело само за англичани Crossing Arms
Ох, вчера питам за шипинг до БГ - продавача ми отговаря любезно че ще го изпрати ....аз изчаквам края на търга и в последните секунди цъкам на бидвам и ...греда  ooooh! не можах....много ме хвана яд  Crazy
Случва ми се за втори път  Rolling Eyes

# 13
Момичета да попитам,номерата на пръстените мога ли да видя от някъде ,таблица или ако някоя си е купувала.Благодаря предварително.

# 14
  • Мнения: 1 878
...но не ми дават да  наддавам-можело само за англичани Crossing Arms
Ох, вчера питам за шипинг до БГ - продавача ми отговаря любезно че ще го изпрати ....аз изчаквам края на търга и в последните секунди цъкам на бидвам и ...греда  ooooh! не можах....много ме хвана яд  Crazy
Случва ми се за втори път  Rolling Eyes

Мамеее, е бива ли такива работиии  ooooh! ти да пускаш темите , а да не знаеш как става тая работа с ограниченията!!!  Naughty
Бързо сменяй регистрационния си адрес с някой английски !

Мерси за хубавата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт