® E-bay - тема 48

  • 31 510
  • 762
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255

Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 20, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25 , тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34 , тема 35, тема 36, тема 37 ,тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46, тема 47.
 
Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка;
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти;
Как да търсим най-ефективно в eBay;
Често използвани съкращения в eBay;
Как се пуска диспут;      Dispute/Claim при Проблеми;
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока;
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина ;
Митници и Куриерски услуги;
Получаване и Изпращане на Пари;
Postage and Packaging policy update;
Can I retract or cancel my bid?;
Искам да продавам в eBay;
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди;
Преводач;    Преводач 2;
Тарифи на Английски пощи;
Postage price calculatorUSPS за пазаруващите от USA ;
DHL.de;
International Bra Size Conversion;
Цък ; таблици цък цък цък

Arrow Тема: Как се цитира мнение? или как да спестим големите чаршафи в темата prostor

# 1
  • Русе
  • Мнения: 621
Хоп първа!

Гледам, че поръчвате парфюми, има ли ментета, че и аз отдавна се точа, ама ме е страх да не попадна на дърво.

# 2
  • Мнения: 829
похвал и от мен, бикини сега остава и да ми станат! За колко време да очаквам да дойдат, от Малта ще ги праща мацката?

и още едно ?че: обувките на Кларкс junior UK 6 и UK 7 според вас отговарят ли съответно на 23 и 24?

# 3
  • Мнения: 5 790
И аз тук.
Купих в неделя маратонки от Баролас. Днес са пристигнали в София с UPS.
Чакам да ги доставят.

# 4
  • Мнения: 217
Хайде и аз тук.  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 957
Получих ъговете, но за съжаление са ми много големи... И на дължина, и на ширина... Ще ги продавам, ако някой ги иска да ми пише.
Номер 39 са, но реално са 40. Цветът е като на линка:
http://cgi.ebay.co.uk/Faux-Suede-Snugg-Boots-in-Light-Chestnut_W … sh=item76be71dbd4

Яд ме е, че не прецених че винаги идват големи...

# 6
  • Мнения: 9
цоп и аз да се похваля http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=4001058 … ame=STRK:MEWNX:IT
ако някой си търси часовник,тук има страхотни модели  http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1504190 … ame=STRK:MEWAX:IT

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 10:40 от roksireni

# 7
# 8
  • Мнения: 5 255
Евала Авче  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 22 433
Хайде и аз да се запиша. ))) За момента нищо нямам за похвал все още, чакам последните ми търгове да свършат. )))

Малейна, номерата джуниър 5-6, вече отговарят на 35-36ти номер.
А за 23-24ти номер по БГ, ти трябват чистите 5-6ти номер.

# 10
  • Мнения: 4 435
Ми така де, стига с тия по 5 евро. Mr. Green

Пунда пада и аз съм много доволна. В мойта банка курс продава днес е 2.20, и още щял да пада уж.

# 11
  • Мнения: 2 108
Днес регистрирах нов акаут. Нов мейл. Още нямам нова карта... но стартирам покупки с 0 звездички и ентусиазъм.
За яд мой обаче, една рокля дето толкова я мечтах и я бах намерила на супер цена е продадена докато аз изплувм от ядовете Twisted Evil
Хубавото пък е,че всички поръчани от мен нещ са пристинали,защото с тези блокирани пощи, пейпал и ибей нямаше и как диспути да повдигам.
Хубав ден и изгодни покупки!

# 12
  • Мнения: X
Хайде да ви следя, че съвсем се зарибих и аз.
 Money

# 13
  • Шумен
  • Мнения: 67
Аз с въпрос, как контактувате с Gab Co? По Skype? Само на мен ли не ми отговарят  newsm78.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 956
И аз тук  Money

Изтървах един парфюм и много ме е яд  #Cussing out
Търся и хубав фон дьо тен, но незнам как ще си улуча цвета, че някои хич не са евтини  Tired

Общи условия

Активация на акаунт