® E-bay - тема 44

  • 32 803
  • 757
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255


Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 20, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25 , тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34 , тема 35, тема 36, тема 37 ,тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43.
 
Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка;
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти;
Как да търсим най-ефективно в eBay;
Често използвани съкращения в eBay;
Как се пуска диспут;      Dispute/Claim при Проблеми;
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока;
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина ;
Митници и Куриерски услуги;
Получаване и Изпращане на Пари;
Postage and Packaging policy update;
Can I retract or cancel my bid?;
Искам да продавам в eBay;
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди;
Преводач;    Преводач 2;
Тарифи на Английски пощи;
Postage price calculatorUSPS за пазаруващите от USA ;
DHL.de;
International Bra Size Conversion;
Цък ; таблици цък цък цък

Arrow Тема: Как се цитира мнение? или как да спестим големите чаршафи в темата prostor

Arrow Вместо запис и производните му - МОЛЯ прочетете следното :
Ако натиснете бутона се абонирате за дадена тема.
Според настройките в профила си може да укажете дали да бъдете уведомявани по е-мейл за нови отговори в темата или да не получавате известявания.
В случай, че изберете да бъдете известявани, то системата ще изпраща мейл при нов отговор в темата.
Ако изберете опция да не бъдете известявани, то няма да се пращат подобни мейли.
И в двата случая в профила си ще виждате списъка с теми, които сте добавили към списъка с абонаменти, независимо дали сте писали в тези теми или не.
Списъкът с теми, за които сте се абонирали, може  да преглеждате от - Известия и Е-мейл

Т У К може да обявите неуспешните покупки  Wink

# 1
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Мерси за новата тема.   bouquet

Честита Нова 2010 година с пожелания за много здраве, късмет, любов, успех, пари и успешни покупки.  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 388
Честита на всички НОВАТА ГОДИНА!!!
може ли да помоля някой да ми помогне
с карта към Paypal как да я потвърдя наново.

# 3
  • Мнения: 1 650
не мога да кажа нищо конкретно още неясно е, ама както изглежда за всички пратки ще трябва да се попълват декларации, което си е 10-12 лв.

# 4
  • Мнения: 5 255
"Честито"  ooooh! плюс задължителните 4 лв - има ли ги още - ако е за дребни пратки се обезмисля  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 650
ако е за едри се натрисаш на мито и ддс

# 6
  • Мнения: 70
Честита нова тема!
Честита Нова година!
Бъдете здрави, позитивни и финансово облагодетелствани...Нека има какво да харчим и за кого да го правим!

# 7
  • Мнения: 3 576
не мога да кажа нищо конкретно още неясно е, ама както изглежда за всички пратки ще трябва да се попълват декларации, което си е 10-12 лв.
Това за абсолютно всички пратки ли ще бъде???
Аз скоро не съм поръчвала извън EU, но малките пратки не ги ли пращат в пощата все още или всичко задължително на митница отива??

Между другото ми трябва съвет за UK размерите за поли и рокли.
Мисля, че съм между 10 и 12, но не съм сигурна кое да поръчам. Имах една рокля, която 10 ми беше тясна, докато друга същия рамер ми беше даже леко свободна.

В предишната тема Not Responding беше показала страхотни неща, можеш ли да ми кажеш какви са мерките на size 10 и 12 полите, които си поръчала?

# 8
  • Мнения: 5 790
Тъкмо мислех да си поръчвам обувки от САЩ...

# 9
  • Мнения: 22 433
ЧНГ и от мен, здраве, щастие и успехи. )))

И да се похваля със 100тният си фийдбек по случай новата година. )
http://myworld.ebay.co.uk/mirama12

Дуранго, това за кои пратки се отнася, само тези извън ЕС ли? Защото ако е и за тези от ЕС това е просто безумие...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 956
Честита Нова година на всички  Hug
Много успешни покупки и през новата година  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 650
извън EU
Всяка майка - с ЕОРИ Номер
 Joy

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Честита Нова Година на всички!Бъдете здрави и много щастливи!
Да попитам,спечелих преди 4дни едно парфюмче,платих си го,всичко,както му е реда.Сега продавача ми пише,че от Америка не позволявали да се изпращат пафюми извън страната,тъй,като са запалими.От Англия съм получавала сигурно 10,до сега,но за пръв път чувам такова нещо.
Благодаря Ви!
Как да откажа плащането!Тоест платила съм го вече и искам да го откажа?

Последна редакция: пт, 01 яну 2010, 15:11 от irina_boneva

# 13
  • Мнения: 160
извън EU
Всяка майка - с ЕОРИ Номер
 Joy

Честита Нова година и от мене!!!

Е,аз съм с Еори номер/по друг повод,естествено/,не боли,така че не ни плаши с него. Laughing  Освен това той е в сила вече от няколко месеца! Peace Мисля,че това е за стоки над 2 кг,когато се ходи на митница...Ще видим,чакам няколко малко пратки от САЩ и ще пиша... Peace

# 14
  • Мнения: 452
 за мерките и аз много се чудя ,но предварително искам размери на дрехите и се меря ,за да съм сигурна ,че ще ми станат ...досега слава богу съм си оцелвала ,но предварително питам за дължина на ръкави ,ширини и такива работи ,защото всяка дреха е различна ...

Общи условия

Активация на акаунт