® E-bay - тема 68

  • 33 326
  • 739
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 988
Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64,65,66,67


Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
  Карта за търсене на адрес

Проследяване на пратка в Royal Mail, изпратена от България (стъпка по стъпка)
Проследяване на пратки


Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
  Дамски и мъжки обувки и дрехи
   International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

         


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

 

“Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 14:10 от Rima

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Първа!  bouquet
Успешни покупки на всички! Peace

# 2
  • Мнения: 1 030
Благодаря за темата, Rima!

# 3
  • Мнения: X
Да се запиша и дано модовете не ме изтрият  Grinning    bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 9
  bouquet за новата темичка.
Как ги хващате тези работи за 0.99 и паунд и нещо newsm78 И в тази връзка,наддавам за едни къси панталони на Некст и гледам над 5 паунда вече ходи работата/ и 2/3 паунда доставка/ и тъй като не съм запозната с цените тук на марката да попитам дали си заслужават?

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 14:58 от liubi-bubi

# 6
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Може ли да попитам тези,които продават в ибей-когато си направиш стори и си платиш таксата,можеш ли да продаваш повече бройки на ден?
говоря за акаунт,който има 90дневен лимит.
предварително ви благодаря!

# 7
  • Мнения: 255
  bouquet за новата темичка.
Как ги хващате тези работи за 0.99 и паунд и нещо newsm78 И в тази връзка,наддавам за едни къси панталони на Некст и гледам над 5 паунда вече ходи работата/ и 2/3 паунда доставка/ и тъй като не съм запозната с цените тук на марката да попитам дали си заслужават?

по скоро за Некст разглеждай каталога им.Тук в БГ са с нереално завишени цени!(според мен де)
А иначе е просто дебнене.... Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 957
Предната тема завърши с въпрос за един диспут, за който трябва да се чака 10 дни, за да се ескалира. Някой беше дал съвет да не се чака 10 дни, но ако диспутът е в e-bay няма опция за ескалиране преди 10-те дни. Само в Paypal може.

# 9
  • Мнения: 1 163
Rima мерси за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet
Успешни покупки на всички. Аз в момента съм на тема пъзели и пазаря това затова нищо не показвам  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат
Според мен изобщо не чакайте 10 дни като отговори продавача и отговора не ви задоволява ескалирайте .Аз така направих и вече ми върнаха парите.

Не винаги става, аз повдигнах диспут, продавачът ми писа, уж с ново предложение, но всъщност си повтаряше старото, отговорих му и сега пак трябва да го чакам, нямам бутон за ескалиране, явно ще трябва да минат 10 дни. Rolling Eyes

# 11
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Благодарско за темата и успешни покупки на всички.

Голяма съм късметлийка тия дни  Confused Наддавах за 7 чифта обувки и ни един не спечелих  ooooh!

# 12
  • Мнения: 519
За да не е само запис, похвал с една скромна покупчица за беба  Whistling
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2607687 … IT#ht_8039wt_1141

# 13
# 14
  • Мнения: 685
 Party И аз тук  Embarassed
Май последно време ибей е сатът, от който най-често пазарувам.
Също се чудя на супер изгодните неща, които печелите, но нали по законите на Мърфи, като попадна на нещо далаверско или ще е много малко, или ще е много голямо  Joy Та наистина си е въпрос на дебнене и гледане.

Може ли мнение за тези:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3005466 … ame=STRK:MEWAX:IT
от месеци наред ги гледам, но така и не купих, сега вече се чудя дали въобще ми трябват и какво са всъщност??? Чорапогащи без стъпало ли са просто?
Размерите как са? Виждам какво пише, но ако някой е купувал отговарят ли си?

Общи условия

Активация на акаунт