® E-bay - тема 52

  • 32 228
  • 768
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 97

Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 20, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25 , тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34 , тема 35, тема 36, тема 37 ,тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46, тема 47, тема 48, тема 49, тема 50 ,  тема 51
  
Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка;
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти;
Как да търсим най-ефективно в eBay;
Често използвани съкращения в eBay;
Как се пуска диспут;      Dispute/Claim при Проблеми;
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока;
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина ;
Митници и Куриерски услуги;
Получаване и Изпращане на Пари;
Postage and Packaging policy update;
Can I retract or cancel my bid? -  отказ от наддаване;
Искам да продавам в eBay;
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди;
Преводач;    Преводач 2;
Тарифи на Английски пощи;
Postage price calculator;  USPS за пазаруващите от USA ;
DHL.de;
Онлайн пазаруване с посредник;
Онлайн пазаруване с посредници: Англия;
International Bra Size Conversion;
Цък ; таблици цък цък цък

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 97
Не знам как да ти обясня, но аз това избирам:

Ами толкова ли ти излизат пощенските ако тръгнеш да пращаш до англия ?5 паунда ми се струват малко ?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 456
Да не ви изтърва:)

# 3
  • Мнения: 2 558
havaiskoto_dupe, зависи какво пращаш  Peace
ето цените на БГ пощи за малки пакети http://bgpost.bg/Resources/FCK/File/ceni%20i%20otstypki/Mejdunar … _i_zoni_62008.pdf и за колети http://bgpost.bg/Resources/FCK/Mejdunarodni_koleti_zoni_2010.pdf

като за препоръка се доплаща 3 лв, а за обратна разписка - 2лв  Peace

# 4
  • Мнения: 1 163
Айде и аз тука. Мерси за новата темичка. Много изгодни покупки.   bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: X
Мерси за темата и добри покупки да има в новата!

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 97
десекс благодаря ти значи за един телефон не биха ми взели повече от 7 паунда Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 202
Мерси за темата  Peace

# 8
  • Мнения: 195
Здравейте. Бях поръчала нещо от Англия преди почти два месеца и то още не е получено. Продавачът го е изпратил, а и като имам предвид рейтинга и броя на продажбите му вярвам. Дали имам шанс да си получа пратката или някой се е облажил с нея?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 956
запис  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 550
Девойки, при пазаруване от MMDirect от Ибей има ли порблем с плащането с Бг карта?

P.S. Може ли да ми препоръчате някой продавач на удобни летни сандалки Simple Smile Без токове обаче Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 13:43 от Марчето

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
Вместо запис да се похваля
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1504375 … ame=STRK:MEWNX:IT маратонки за мен
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2304626 … ame=STRK:MEWNX:IT панталон,който миналата година така и не си купих от манго
Чакам  и някой неща с курса на Марина транс тия дни и ще се похваля,ако всичко ми пристигне

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 97
Здравейте. Бях поръчала нещо от Англия преди почти два месеца и то още не е получено. Продавачът го е изпратил, а и като имам предвид рейтинга и броя на продажбите му вярвам. Дали имам шанс да си получа пратката или някой се е облажил с нея?
Досега никога не съм чакала толкова,в предвид вулката може и да се бавят нещата.Но нормално от Англия са ми пристигали за 2 седмици макс.Според мен трябва да си искаш  парите.

# 13
  • Мнения: 910
Аз чакам две малки пакетчета. за първи път ми е, и много се вълнувам дали всичко ще е наред. Имам и една обява за продажба, но за момента нищо.
В предишната тема питах как е ленена покривка за маса, но не разбрах в кой сектор да я публикувам. Ще ми помогнете ли?

# 14
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
Здравейте. Бях поръчала нещо от Англия преди почти два месеца и то още не е получено. Продавачът го е изпратил, а и като имам предвид рейтинга и броя на продажбите му вярвам. Дали имам шанс да си получа пратката или някой се е облажил с нея?
Ако са минали 45 дни от плащането, няма как да пуснеш диспут в ПейПал и да си получиш парите обратно. Единствено на добра воля продавачът може да ти ги възстанови.

Общи условия

Активация на акаунт