® E-bay - тема 63

  • 30 693
  • 726
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 461
Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5051, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62



Регистрац& … 87;ка
Пейпал - помощ!
Онлайн паз … 88;ти
Как да търс … 086; в eBay
Често изпо … 103; в eBay
Как се пуск … 87;ут
Dispute/Claim при Проб … 77;ми
Кога не се k … 86;ка
Митническ& … 80;на
Митници и к … 91;ги
Получаван& … 72;ри
Postage and Packaging policy update
Can I retract or cancel my bid? -  отказ от наддаване
Искам да пр … 084; в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски  … 86;щи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер … 8;и pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
   Карта за търсене на адрес

Онлайн паз … 85;ик
Онлайн паз … 83;ия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
   Дамски и мъжки обувки и дрехи
    International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обу … 74;ки    детски обу … 74;ки

дамски дрехи
дамски обу … 74;ки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни ма … 74;ки
adidas - дрехи и о  … 74;ки
чорапи и шапки

          


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

   

“Трикове”  … shopbot, cashback
Проследяв& … 7;ка)

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 18:57 от zvanche

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета отворих диспут, изпратиха ми писмо от ибей, че продавача ми е предложил да върна стоката и да ми върне парите. Аз исках частично възстановяване, по ясни причини. Сега на кого да пиша, че не съм съгласна да връщам, или направо да ескалирам. Търсих как да върна съобщение на ибей, но не става. Мола за помощ.
Още не мога да намеря място, където да отговоря, че не съм съгласна с посоченото предложение.
Направо ескалирам ли?

Видях, че са ти отговорили, но...
Имах такъв случай, няма къде да пишеш, че не си съгласна с връщане. Ако ескалираш, от И-бей ще ти поискат да го върнеш.
Аз си писах с една дама в лайв-чата, каза ми да ми им звънна по тел. да обясня случая и да ми препоръчат какво да правя. Да, ама на мен не ми се звънеше да се обяснявам и реших, че ще чакам да затворят диспута и това е. Прежалих частичния рефънд.

Оплаквам се и още как  Rolling Eyes . ПО - по - миналата година пак така мистериозно бях получила 700 лева и чинно отидох да си ги върна. Не ща и сега да връщам. Ама ако са лихви, приемам  Rolling Eyes

Шоколадче, откъде бяха дошли тези 700лв.?  Shocked

# 2
  • Мнения: 197
Шоколадче, откъде бяха дошли тези 700лв.?  Shocked

Мимитка, някаква дама, като пускала заплатите, объркала няколко цифрички и един човечец щеше да остане без заплата. Това ми обясниха в последствие. Ама да речеш, че ми е благодарил някой - тц. Сигурно, ако си бях премълчала, нямаше никой да разбере, ама нямаше да спя спокойно.

zvanche, много благодаря за новата тема!   bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Шоколадче, откъде бяха дошли тези 700лв.?  Shocked

Мимитка, някаква дама, като пускала заплатите, объркала няколко цифрички и един човечец щеше да остане без заплата. Това ми обясниха в последствие. Ама да речеш, че ми е благодарил някой - тц.

zvanche, много благодаря за новата тема!   bouquet

При мен така се бяха озовали около 150лв. От банката ми звъняха на другия ден (аз ги бях видяла в и-нет банкирането), да ходя до някой клон да се разписвам, че не са мои.  Laughing Е, отидох де. Знаех, че е грешка.
Ама ако ги бях изтеглила или изхарчила?  Laughing

# 4
  • Мнения: 685
 #Crazy С една дума кой знае къде могат да ни отидат парите по някое време....

Аз се пиша в темата, за да следя и да чакам обувките и сандалите от Шух, които са тръгнали към Габко-то, ако пък дойдат и при мен до Коледа ще е супер, не че е момент за носене на отворени обувки, чехли и сандалки  Joy

# 5
  • Мнения: 167
Изпратих нещо с номер за проследяване и обратна разписка до Англия.
Проследявам по описания тук /LaValetta, много е полезно инфото  / начин.
До вчера статусът беше Attempted, а днес е Delivered, че и подпис има Laughing

# 6
  • Smallville
  • Мнения: 994
#Crazy С една дума кой знае къде могат да ни отидат парите по някое време....

Аз се пиша в темата, за да следя и да чакам обувките и сандалите от Шух, които са тръгнали към Габко-то, ако пък дойдат и при мен до Коледа ще е супер, не че е момент за носене на отворени обувки, чехли и сандалки  Joy
Aa..не си само ти.Аз също напоследък гледам само сандали-липсва ми лятото.

# 7
  • Мнения: 4 202
Имам сигурно над 20 чифта сандали от Шух, повечето дори неносени, че през бременността много ми отичаха краката, а сега след раждането се оказа, че кракът ми се е уголемил и повечето не ми стават  ooooh!
Сега трябва да почвам да ги събирам наново  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 2 006
Само аз сигурно съм недоволна от schuhstore. Супер некоректни, бавно изпращат, никаква комуникация... Даже ми бяха отворили кейс за неплатена стока на третия ден от спечелването й. Аз обикновено плащам веднага или на следващия ден, ако съм купила нещо изненадващо в неделя. Този път просто чаках няколко търга, за да се възползвам от комбинираната им доставка, че иначе не ме устройва особено. Ей сега погледнах, че съм платила на 18.11, а мейл, че са ми пуснали нещата получих 2 седмици по-късно. Е на какво основание аз да бързам с плащането, а те да си човъркат носовете докато изпратят.

# 9
  • Мнения: 84
Поръчах такъв кухненски смесител:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1304635 … ame=STRK:MEWNX:IT

Дали ще е подходящ за монтиране при нас, нямам представа дали има някаква разлика с продаваните у нас, освен цената?
Някой поръчвал ли е подобно нещо?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 988
Поръчах такъв кухненски смесител:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1304635 … ame=STRK:MEWNX:IT

Дали ще е подходящ за монтиране при нас, нямам представа дали има някаква разлика с продаваните у нас, освен цената?
Някой поръчвал ли е подобно нещо?

не ми се отваря линка.... newsm78

# 11
  • Мнения: 5 296
Вместо запис - коледен подарък за батко http://i.ebayimg.com/03/!B7-(4y!!mk~$(KGrHqF,!l8Ey+jC5GUrBM1v)HqfN!~~_12.JPG , дано пристигне навреме.

# 12
  • Мнения: 863
Поръчах такъв кухненски смесител:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1304635 … ame=STRK:MEWNX:IT

Дали ще е подходящ за монтиране при нас, нямам представа дали има някаква разлика с продаваните у нас, освен цената?
Някой поръчвал ли е подобно нещо?
Според мен не би трябвало да има проблем с монтажа  Thinking

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 1 163
запис

Общи условия

Активация на акаунт