® E-bay - тема 62

  • 32 769
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, помощ!
Объркала съм оценките, на една пача съм сложила оценка, която мислех да поставя на друг продавач, а сега получавам нещо ужасно. Какво мога да направя?

П.С. Видях, че нищо не мога да направя. Жалко. Sick

П.С.С. Май все пак мога да отворя кейс? Видях, че има опция за разрешаване на проблеми?

Първо искай промяна за оценката.
Би трябвало да можеш да отвориш кейс.
На кого и какво се иска за промяна на оценката? Че и аз поставих положителна , а не трябваше.

# 736
  • Мнения: 307
Искам да попитам тези от вас които ходят спортно с маратонки  Simple Smile какви чанти носите  Blush Търся си чанта подходяща за маратонки, дали са подходящи и такива големи например, че на мен тия са ми много удобни и ми харесват  Wink или само тия през рамо  Tired


Aз си купих преди месец - два тази http://cgi.ebay.co.uk/NIKE-COMPACT-MINI-MESSENGER-BAG-BNWT-/1805 … sh=item2a0907f9ba , много е удобна , събира достатъчно неща и много ми харесва . Ако искаш мога да ти дам размери на моята .

Получих миналата седмица подаръците за децата - кола Маккуин с дистанционно и едно пиано с Пепа пиг , а също и дънки Некст за мен :
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220696689462
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260690461738
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1705654 … DME:X:AAQ:GB:1123


# 737
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимитка, благодаря ти, пак ме спасяваш.   bouquet
А как се иска промяна на оценка?

Моля, моля, пак заповядай.  Laughing
На contact us, пишеш нещо от рода: wrong feedback, след това ще ти даде възможност да се свържеш с тях.

# 738
  • Мнения: 7
*Ави* Благодаря ти, мъж ми има такава на адидас и размерите сигурно са приблизителни с твоята  Peace Аз имах впредвид големи чанти подхождат ли или ще е грозно  Thinking Честити покупки  Laughing

# 739
  • София
  • Мнения: 164
Момичета отворих диспут, изпратиха ми писмо от ибей, че продавача ми е предложил да върна стоката и да ми върне парите. Аз исках частично възстановяване, по ясни причини. Сега на кого да пиша, че не съм съгласна да връщам, или направо да ескалирам. Търсих как да върна съобщение на ибей, но не става. Мола за помощ.
Още не мога да намеря място, където да отговоря, че не съм съгласна с посоченото предложение.
Направо ескалирам ли?

# 740
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Момичета отворих диспут, изпратиха ми писмо от ибей, че продавача ми е предложил да върна стоката и да ми върне парите. Аз исках частично възстановяване, по ясни причини. Сега на кого да пиша, че не съм съгласна да връщам, или направо да ескалирам. Търсих как да върна съобщение на ибей, но не става. Мола за помощ.
Още не мога да намеря място, където да отговоря, че не съм съгласна с посоченото предложение.
Направо ескалирам ли?
в евау ли си го отворила?
там май няма възможност за промяна т.е. да посочиш, че искаш частично възстановяване
и да го ескалираш - ще те накарат да го върнеш
освен да пробваш да им пишеш чрез contact us като посочиш номера на диспута и какво искаш

# 741
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
*Ави* Благодаря ти, мъж ми има такава на адидас и размерите сигурно са приблизителни с твоята  Peace Аз имах впредвид големи чанти подхождат ли или ще е грозно  Thinking Честити покупки  Laughing
Не виждам какво те притеснява-носи си чанти с маратонки както във всички държави около нас и не само  Peace.Аз например съм с детска количка постоянно и си нося маратонките и др.спортни обувки с  такъв модел  Peace.Все пак се съобразявам с чветовете или материите  Peace.

# 742
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
моля за помощ. Искам да питам един продавач дали би се съгласил на международна доставка и колко ще ми коства до БГ, но ми излиза този надпис We're sorry but we couldn't find an answer for you. Unfortunately, this seller is unable to respond to your question. We suggest reviewing the item again to see if your answer is in the seller's listing. Има ли някакъв начин да се свържа с продавача, че до сега не съм наддавала ако има цена за доставка само до UK и не ми е отговорил продавача. А много искам да спечеля. Не ми се иска да ангажирам познати от Англия да наддават вместо мен, а аз да си го платя и получа. Дайте съвет моля ви.  Praynig

# 743
  • Мнения: 7
mayjko ще те послушам  Peace Да и аз такива харесвам, а и с това дете все нещо нося в чантата  Mr. Green за ядене за обличане играчки ... Crazy

# 744
  • Мнения: 203
Мимитка, отново благодаря!   bouquet

Нещо странно става с парите в дебитната ми карта за пазаруване от ПИБ - нарастват на ден с 1 - 2 лв. Имате ли представа от къде може да са?  Shocked

# 745
  • София
  • Мнения: 423
Да не се оплакваш? Искам и аз  Joy

# 746
  • Мнения: 203
Оплаквам се и още как  Rolling Eyes . ПО - по - миналата година пак така мистериозно бях получила 700 лева и чинно отидох да си ги върна. Не ща и сега да връщам. Ама ако са лихви, приемам  Rolling Eyes

# 747
  • Мнения: 685
Мимитка, отново благодаря!   bouquet

Нещо странно става с парите в дебитната ми карта за пазаруване от ПИБ - нарастват на ден с 1 - 2 лв. Имате ли представа от къде може да са?  Shocked
Идва Коледа, ПИБ са решили да минат "тънко" и да ти подарят само по лев-два до края на месеца  Mr. Green

Битер Чоколей, да не би да си пазарувала нещо преди месец, то да е отказано или по-точно парите за него да не са изтеглени, а да са били само блокирани и сега да ги отблокират автоматично след изтичане на едномесечния период, в който може да стоят блокирани пари?  newsm78

 ronicat, защо трябва да ангажираш някого да пазарува вместо теб??? Ти да не мислиш, че всички сме с роднини и познати, които редовно пазарим от Англия, просто ползваме куриерски услуги. Ако нещото си струва, плати си го, дай адреса за доставка адресът на някоя от посредническите фирми (има тема във форума, избери си фирма), ще ти излезе около 1 лира на кг да ти го доставят до София, ако си извън столицата, от фирмата ще ти го препратят по Еконт и готово  Peace


п.п. Шоколадче, дочетох и другото писано  Shocked да не перат пари през твоята сметка (не, че е особено смешно  Blush ). Всъщност за лихви - да, ама то би трябвало да пише  Flutter

# 748
# 749
  • Мнения: 15
1. Може би трябва да я накараш да ти изпрати документа с който я е дала на куриера.
2. Пусни си кейс в E-bay и обясни случката - може би ще ти искат и мейлите да им изпратиш

Общи условия

Активация на акаунт