® E-bay - тема 59

  • 28 903
  • 752
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 97
Тема 1; Тема 2; Тема 3; Тема 4; Тема 5; Тема 6; Тема 7; Тема 8; Тема 9; Тема 10; Тема 11; Тема 12; Тема 13; Тема 14; Тема 15; Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 20, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25 , Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34 , Тема 35, Тема 36, Тема 37 ,Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50Тема 51; Тема 52; Тема 53; Тема 54; Тема 55; Тема 56, Тема 57, Тема 58


Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при Проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Can I retract or cancel my bid? -  отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
   Карта за търсене на адрес

Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
   Дамски и мъжки обувки и дрехи
    International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

          


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

“Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Плащам си членския внос Mr. Green

# 2
  • Мнения: 6 442
  bouquet

И аз да питам Чоколина за новата триколка и Пепсилайт дали няма да си продава количката  Laughing

# 3
  • Мнения: 829
момичета, ако искам да пратя нещо чрез мама.еконт, нали и двете ли с получателката трябва да сме участници в мрежата им? и само попълвайки формата за регистрация в техния сайт ли ставаме членове на мрежата? предварително благодаря (ползвах търсачката, но излизат безброй резултати, но не това, което ми трябва  Sad)

а във връзка с отрицателните Пейпал баланси: и мен ме достраша, а и днес нещо подозрително ми се случи: като стартирах компа, бях излязла от всички сайтове, където по принцип съм задала да ми помни паролите... (тук, продавалника и пр.), та трябваше да влизам отново  newsm78 Дали това не е работа на някоя подривна програма, която иска да тафне паролите?

Спомняте ли си такива съмнителни неща, преди да ви се появят отрицателните баланси в Пейпал?  Thinking

# 4
  • Мнения: X
Не оставяйте PayPal на  мира, трябва да ви оправят балансите, защото така вие дължите тези пари.

# 5
  • Мнения: 6 442
момичета, ако искам да пратя нещо чрез мама.еконт, нали и двете ли с получателката трябва да сме участници в мрежата им? и само попълвайки формата за регистрация в техния сайт ли ставаме членове на мрежата? предварително благодаря (ползвах търсачката, но излизат безброй резултати, но не това, което ми трябва  Sad)
И аз безуспешно се опитвах да изпратя чрез тях, но не рабрах как става. Confused

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
...
     Сега седя и си мисля - сигурно подозират, че някаква комуна живее на адреса на Г. Жените много пътуват, а мъжът им е един и същ...  Laughing Laughing Laughing

 Joy   Мдам, нещо такова се получава!    hahaha


За пратките с Еконт... Трябва да сте регистрирани в с-мата, но освен това, когато искате да пратите нещо с намалението от 40%, трябва пратката да се подготви от вкъщи, на сайта им.
Ако отидете в офис и искате да пратите с намалението, няма да стане.

# 7
  • Мнения: 167
От снощи Timberland-чета, Size 8. Grinning
Сега пък се попритесних малко да не са много големички.

# 8
  • Мнения: 6 442
Мимита, знам че трябва да я обработя аз, но незнам как точно да го направя. Crazy

# 9
  • Мнения: 829
аз успях да се регистрирам в мама.еконт (ако не ти приема населено място, квартал или друго, напиши каквото е, а после трябва да избереш техния системен вариант - общо взето е същото с добавена ул./кв., от падащото меню, което ти излиза и накрая стана!)
Сега остава и другата мама да се регистрира. После как да я намеря в системата? по истинските имена ли?

а вкъщи товарителницата ли трябва да подготвя? и да я разпечатам? и с нея да отида до офиса, за да го пусна оф-врата?  Hug

# 10
  • Мнения: 1 080
Запис        Blush Blush Blush

# 11
  • Мнения: 197
Да сте засичали универсален борд за количка? Тъй като нашата си няма, но пък не знам дали би станал на рамата ни. Чадърче никакво не успях да закрепя. Става въпрос за количка Quinny Senzz.

Пепси,
1
2
И моята количка също е без борд, само че аз предпочетох друг вариант:
Захваща се стабилно и е по - забавно от борда  Flutter

Не, казаха ми, че трябва да възстановя баланса си и бла-бла.Нормалните работи.А даже и не чуват, че не съм го пипала този баланс.
Направих си нов акаун, нова карта и така.
Няма пак да им пращам документи, факсове  Tired Минах безуспешно веднъж през тази процедура, нямам намерение пак да го правя.
Пате, разрових се из Гугъл и прочетох, че трябва да имаш нерви - въжета, за да се разбереш с Пейпал, трябва да си доста настойчив.  Sick И като се замисля - сигурно не е случайно, иначе те трябва да ги възстановят парите.  Thinking  Интересно, нов акаунт в Ибей регистрира ли?

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 10:36 от bitter chocolate

# 12
# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
а и днес нещо подозрително ми се случи: като стартирах компа, бях излязла от всички сайтове, където по принцип съм задала да ми помни паролите... (тук, продавалника и пр.), та трябваше да влизам отново  newsm78 Дали това не е работа на някоя подривна програма, която иска да тафне паролите?
Това се случва когато се изчисти кеша на браузъра и бисквитките. Понякога в настройките е зададено кога да става така автоматично Peace

# 14
  • Мнения: 829
а и днес нещо подозрително ми се случи: като стартирах компа, бях излязла от всички сайтове, където по принцип съм задала да ми помни паролите... (тук, продавалника и пр.), та трябваше да влизам отново  newsm78 Дали това не е работа на някоя подривна програма, която иска да тафне паролите?
Това се случва когато се изчисти кеша на браузъра и бисквитките. Понякога в настройките е зададено кога да става така автоматично Peace
мерси, аз не съм чистила бисквитките, дано да е добронамерена програма  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт